چگونه زن‌ذلیل نباشیم؟
۸۸۸۳۱۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
۸۵۷۳
آیا مردی زن ذلیل هستید که کاملا تحت سلطه‌ی همسرتان قرار دارید؟ نمی‌دانید؟ بسیار خب، با ما همراه باشید.

برترین‌ها: آیا مرد زن ذلیل هستید که کاملا تحت سلطه‌ی همسرتان قرار دارید؟ نمی‌دانید؟ بسیار خب، با ما همراه باشید.

«جنتلمن» بودن با «زن ذلیل» بودن فرق دارد

چگونه زن ذلیل نباشیم

لطفا خودتان را گول نزنید. جنتلمن بودن در دنیای امروز از واجبات مردانه است، زیرا در دنیای مدرن امروز، زن‌ها دیگر خانه نشین و وابسته نیستند و در برخی زمینه‌ها حتی حضور بسیار پُررنگ‌تری در اجتماع دارند و قابلیت‌ها و مهارت‌های قابل توجهی در زندگی خانوادگی و حرفه‌ای به دست می‌آورند؛ بنابراین تعاملات زیادی بین مردان و زنان روی می‌دهد که لزوم احترام آمیز رفتار کردن یک مرد با یک زن را بیشتر از پیش به وجود آورده است. اما زن ذلیل بودن تعریفی کاملا متفاوت و حتی متضاد دارد که علائم آن را به شما می‌گوییم:

  • همسرتان تصمیم می‌گیرد چه کار بکنید و چه کار نکنید
  • فقط او صاحب اختیار خانه است
  • به شما دستور می‌دهد
  • زبان تند و گزنده‌ای دارد
  • با شما مثل یک شیء رفتار می‌کند

چه کسی گفته است که فقط مرد‌ها می‌توانند زن‌ها را تحت سلطه‌ی خود بگیرند و به آن‌ها زور بگویند. زن‌ها هم می‌توانند همین کار را بکنند، اما به شیوه‌ای موزیانه‌تر و اغلب نامحسوس! وقتی همسر شما از همه جهت (روحی و روانی و اقتصادی و ...) شما را تحت سلطه‌ی خود گرفته است، شما هم جرات نمی‌کنید صدای اعتراض‌تان را بلند کنید.

هنوز هم شک دارید که یک مرد زن ذلیل هستید؟ علائم دقیق‌ترش را بخوانید:

۱. همیشه «بله» می‌گویید و مطیع و سر به زیر هستید

هیچ حقی برای اظهار نظر ندارید و مجبورید به همه‌ی درخواست‌ها و دستور‌های همسرتان پاسخ مثبت بدهید، حتی اگر واقعا جواب‌تان «نه» است، چون می‌دانید اگر مخالفت کنید، مورد خشم و تازیانه‌های کلامی همسرتان قرار خواهید گرفت؛ بنابراین مطیع و فرمانبردار با تمام نظرات او موافقت می‌کنید. در واقع ترجیح می‌دهید همیشه سرتان را فرود بیاورید تا اینکه قربانی زبان تلخ همسرتان باشید و جو خانه را متشنج کنید.

۲. هیچ وقت دوست ندارید از محل کارتان به خانه برگردید

انگار منتظر پایان ساعات کاری نیستید و اشتیاقی برای برگشتن به خانه ندارید. در ذهن‌تان سناریو‌های ناخوشایند و ترسناک خانه می‌چرخد و باعث می‌شود انگیزه‌ای برای ورود به خانه نداشته باشید. خشمی در درون دارید که هر روز فرسوده‌ترتان می‌کند. در مسیر بازگشت به جای اینکه عجله داشته باشید، به هر بهانه‌ای تعلل می‌کنید و دوست دارید هر چه دیرتر به خانه برسید.

۳. تصمیم گیرنده همیشه همسرتان است

همسر شما رئیس خانواده است و تمام تصمیمات را به تنهایی می‌گیرد و شما فقط اطاعت می‌کنید، او می‌گوید و شما گوش می‌کنید، او فرمان می‌دهد و شما اجرا می‌کنید و در خانواده هیچ بُرش و جایگاهی ندارید.

۴. مدام تحقیر و توهین می‌شوید

چگونه زن ذلیل نباشیم

همسرتان هم کلامی و هم رفتاری با شما خشن است و می‌گوید که بی‌عرضه‌اید و لیاقت هیچ چیزی را ندارید. او با مقایسه کردن شما با دیگران شما را سرزنش می‌کند و جلوی دیگران به شما بی‌احترامی و توهین می‌کند. شما هیچ وقت نمی‌توانید گفته‌های همسرتان را تکذیب کنید، زیرا از ذات سلطه جوی او هراس دارید.

۵. مجبورید همیشه کلمات‌تان را سانسور کنید

مجبورید هر بار که می‌خواهید چیزی به همسرتان بگویید بار‌ها و بار‌ها حرف‌تان را مزه مزه و مرور کنید و احساس می‌کنید دارید خفه می‌شوید، اینطور نیست؟ شما به عنوان یک مرد زن ذلیل مجبورید نرمال رفتار کنید حتی وقتی که از درون از شدت عصبانیت و ناراحتی در حال انفجارید. انگار صدای شما هرگز در خانه شنیده نمی‌شود و این صدای همسرتان است که در تمام خانه طنین انداز است.

۶. درآمدتان مال خودتان نیست

به محض اینکه حقوق‌تان را دریافت می‌کنید، باید تمام آن را به همسرتان تقدیم کنید، چون او باید تصمیم بگیرد با این پول چه باید بکنید. شما نمی‌توانید هیچ یک از خواسته‌های خودتان را برآورده کنید و مجبورید با همان گوشی قدیمی‌تان بسازید، چون همسرتان پولی به شما نمی‌دهد تا یک گوشی جدیدتر بخرید. لباس‌های نو و مُد روز نمی‌پوشید، چون همسرتان می‌گوید این کار پول هدر دادن است. شما تمام آرزوهای‌تان را سرکوب می‌کنید، زیرا نمی‌توانید به همسرتان بگویید پول نیاز دارید، پس باز هم به این دلیل که تحمل و حوصله‌ی داد و بیداد‌ها و زخم زبان‌های او را ندارید تحمل می‌کنید.

۷. مجبورید زیاد به همسرتان دروغ بگویید

بیشتر اوقات نمی‌توانید واقعیت را به همسرتان بگویید و تاکنون هم دروغ‌های زیادی به او گفته‌اید. به همسرتان به دروغ می‌گویید که اضافه کاری دارید و باید در محل کارتان بمانید در صورتی که با دوستان‌تان مشغول تفریح هستید، چون فکر می‌کنید بهتر است دروغ بگویید تا اینکه واقعیت را بگویید و قربانی خشم بی‌پایان همسرتان شوید. خیلی وقت‌ها هم بابت این موضوع مورد تمسخر دوستان‌تان قرار می‌گیرید.

۸. خیلی احساس افسردگی می‌کنید

هرگز در خانه شاد نیستید، چون احساس می‌کنید با رفتار‌های دیکتاتورانه‌ی همسرتان تحت فشارید. به ندرت لبخند می‌زنید و کمتر صحبت می‌کنید. به طور کل به ندرت پیش می‌آید از چیزی لذت ببرید و خوش بگذارنید.

۹ زمان‌هایی که همسرتان پیش شما نیست، بهترین اوقات‌تان است

زمانی که بیرون از خانه می‌گذرانید، بهترین لحظه‌های شماست و فقط زمانی می‌توانید خودی نشان بدهید که با دوستان تان هستید. وقتی هم که زمان برگشتن به خانه می‌شود، دل‌تان می‌گیرد و احساس یک زندانی را دارید که مرخصی‌اش تمام شده و باید به زندان برگردد. وقتی همسرتان به خرید می‌رود، احساس آزاد می‌کنید و وقتی هم که چند روزی به منزل مادرش می‌رود، خانه برای شما بهشت می‌شود!

چگونه نرمال شویم؟

حالا که متقاعد شدید زن ذلیل هستید و هنوز انرژی و امیدی برای برگرداندن خودتان به جایگاه یک «مرد نرمال» در زندگی‌تان دارید، پس ادامه را بخوانید:

اگر در اوایل زندگی مشترک خود هستید و می‌بینید در شرایطی قرار گرفته‌اید که همسرتان از یک زن خوش زبان و مهربان به یک زن غرغروی بداخلاق و ایرادگیر تبدیل شده و انگار همیشه آماده است تا به بهانه‌ی هر چیز کوچکی سرتان داد بزند، پس هنوز مشکل شما مزمن نشده و فرصت دارید تا راه حلی پیدا کنید:

با همسرتان حرف بزنید

اولین قدمی که برای حل مشکل‌تان باید بردارید این است که به همسرتان بگویید چه احساسی در مورد رفتارهایش دارید. این احتمال وجود دارد که نداند با شما چه می‌کند و چقدر سرتان داد می‌زند و شما را می‌رنجاند. پس در یک فرصت مناسب که حال همسرتان خوب است و چیزی او را ناراحت نمی‌کند، بنشینید و یک گفتگوی صمیمی، اما جدی داشته باشید.

شما کار خودتان را بکنید

اگر از مدام سرزنش کردن و غُر زدن‌های همسرتان خسته شده‌اید، در همان شرایط شما کار خودتان را بکنید، بدون اینکه واکنشی نشان بدهید. اگر او ببیند داد و بیداد‌ها و توهین‌ها و ... اثری روی شما ندارد و شما هم به جای اینکه مطیعانه به درخواست غیرمنطقی او او گوش بدهید، کار خودتان را می‌کنید (او را تحویل نمی‌گیرید!)، می‌فهمد که زورگویی بیفایده است و نمی‌تواند شخصیت و احترام شما را نادیده بگیرد. البته واضح است که به این راحتی‌ها هم نیست و شاید لازم باشد بار‌ها و بار‌ها چنین سناریویی تکرار شود و تبعاتش را تحمل کنید تا بالاخره شیوه‌ی شما تاثیر بگذارد.

شما هم کمی مثل همسرتان رفتار کنید

مطمئنا شما نمی‌خواهید مثل همسرتان باشید و اشتباهات او را تکرار کنید، اما گاهی وقت‌ها لازم است رفتار او را مقابلش قرار دهید. شما هم از کارهایش ایراد بگیرید و سعی کنید دستور بدهید. شاید این شیوه بعد از مدتی جواب بدهد و متوجه رفتار‌های اشتباهش بشود. البته در به کار بردن این روش احتیاط کنید و طبق شرایط تان پیش بروید.

از مشاور یا زوج درمانگر کمک بگیرید

اگر فکر می‌کنید خودتان به تنهایی نمی‌توانید مقابل زورگویی‌های همسرتان بایستید (انرژی و حوصله‌اش را ندارید)، حتما از یک روانشناس خانواده کمک بگیرید. مثلا یک زوج درمانگر خوب می‌تواند راهکار‌های مناسب با شرایط تان پیش پای‌تان بگذارد و زندگی‌تان را نجات بدهد.

از همه‌ی این حرف‌ها گذشته، خوب است بدانید بیشتر مرد‌هایی که در زندگی زناشویی خود، فقط نقش تابع و مطیع را بازی می‌کنند و هیچ قدرت و اراده‌ای از خود نشان نمی‌دهند، پیش از اینکه یک «شوهر» باشند، به عنوان یک مرد، «ضعف»‌هایی در ذهنیت یا شخصیت خود دارند که باید آن‌ها را پیدا کرده و دیدشان را نسبت به خود اصلاح کنند.

در واقع آگاه نبودن یک مرد نسبت به نقاط ضعف و قوت خود می‌تواند باعث شود با «رئیس بازی»‌های زن در خانه، تعادل مناسب میان نقش زن و مرد در خانواده بهم بریزد و عواطف و احساسات در رابطه رنگ ببازد. حفظ اعتماد بنفس، خط قرمزها، ویژگی‌های شخصیت فردی و روحیه‌ی مردانه، هیچ منافاتی با یک رابطه‌ی خوب و صمیمانه‌ی زناشویی ندارد و اگر می‌خواهید زندگی مشترک ایده آلی داشته باشید باید این باور غلط را دور بیندازید.

اگر می‌خواهید زن ذلیل نباشید، نیاز دارید ماهیت سلطه جوی مردانه‌ی درون‌تان را نیز تقویت کنید

شما یک شبه که نمی‌توانید تبدیل به مرد دیگری شوید، چون هم امکانش وجود ندارد و هم همسرتان واکنش بسیار بدی نشان خواهد داد. رادار‌های یک زن خیلی زود می‌توانند دریافت کنند که قرار است اتفاق‌هایی بیفتد و فورا مقاومت نشان می‌دهد. پس بی‌گدار به آب نزنید و به یکباره همه چیز را خراب نکنید.

در ناخودآگاه یک زن!

هر زنی در ضمیر ناخودآگاه خود نیاز دارد که تا حدودی تحت سلطه‌ی یک مرد باشد. همسر شما ممکن است «آگاهانه» نداند که دوست دارد از شما اطاعت کند و حتی ممکن است بگوید که هرگز از شما یا هر مرد دیگری اطاعت نمی‌کند. اما در اعماق درونش، نیاز به تحت سلطه‌ی یک مرد بودن، بزرگ‌ترین نیاز اوست!

یک زن در درون خود نیاز دارد که توسط یک مرد قوی و با هدف هدایت شود و این چیزی است که مادر طبیعیت در نهادش قرار داده است و روانشناسی زنانه، اینگونه تنظیم شده است. اگر قدرت سالم و مردانه‌ی خود و توانمندنی‌های‌تان را به شیوه‌ای درست نشان همسرتان بدهید، احتمال اینکه باور کند قرار نیست آقا بالاسر شما باشد و باید در کنارتان قرار بگیرید خیلی زیاد است.

متاسفانه تعداد کمی از مرد‌ها این واقعیت را می‌دانند و بیشتر افرادی که به این واقعیت پی می‌برند، سعی می‌کنند آن را انکار کنند. باور‌های اجتماعی و فرهنگی در نپذیرفتن این واقعیت نقش دارند.

دو تفاوت اصلی

دو تفاوت اصلی میان یک مرد مسلط و یک مرد مطیع و نوکر صفت وجود دارد:

تفاوت اول: مرد مسلط، مدیریت و رهبری می‌کند، اما مرد مطیع، تابعیت و اطاعت می‌کند

چگونه زن ذلیل نباشیم

مرد مطیع، نیاز‌های و خواسته‌های همسرش را به نیاز‌ها و خواسته‌های خودش ترجیح می‌دهد. مگر نه اینکه این کار باعث می‌شود زن، شادتر و راضی‌تر باشد؟ بله، اما فقط برای مدتی، نه در بلند مدت. کم کم همسرتان به این می‌اندیشد که: «من احساس می‌کنم یک ملکه‌ام و او نیز احساس می‌کند برده‌ی من است!». آیا زنی وجود دارد که دوست داشته باشد همسر نوکر یا برده‌اش باشد؟!

پس یادتان باشد این وظیفه‌ی شماست که رابطه‌تان را مدیریت کنید. استثنایی هم وجود ندارد. حتی اگر گاهی مجبور شوید با نشان دادن احساس واقعی‌تان نسبت به رفتارهایش او را برنجانید، اما در بلند مدت، همسر شما یکی از شادترین زنان دنیا خواهد بود. باور کنید!

تفاوت دوم: مرد مسلط ترجیح می‌دهد اشتباه کند تا اینکه سست و بی‌اراده باشد

یکی از چیز‌هایی را که زن‌ها خیلی از آن متنفرند با یک مثال به شما نشان می‌دهیم: فرض کنید شما و همسرتان می‌خواهید با هم تصمیمی بگیرید، اما شما می‌گویید: «من به عهده‌ی تو می‌گذارم، خودت هر تصمیمی دوست داری بگیر!». برای یک زن، چنین حرفی مانند این است که ناخن‌های‌تان را روی تخته سیاه بکشید!

فرقی هم نمی‌کند تصمیمی که قرار است گرفته شود بزرگ باشد (مثلا در چه شهری زندگی کنید) یا کوچک (مثلا برای شام کجا بروید)؛ بنابراین بهتر است اشتباه کنید تا اینکه بی‌اراده باشید. پس در تصمیم گیری شرکت کنید و نظر بدهید. اگر هم اشتباهی مرتکب شدید، مثل یک مرد پای اشتباه خود بایستید و جبران کنید.

منابع: derekrake, breezystorm

هدی بانکی
انتشار یافته: 53
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1398/05/02
متاسفانه پدر بزرگ و مادر بزرگ من بعد از 30و چند سال زندگی مشترک اینطورین.و مادر بزرگم همش توهین و تحقیر میکنه هر روز دعوا دارن.به خاطر همین پدر من که مرد 38 ساله ای دیگه خانوادش و ترک کرده.فقط خواستم بگم رفتارتون درست کنید. رفتار خیلی خیلی چیز مهمیه که شمامیتونید...............
پاسخ ها
مرگ بر نرسالاری
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
خود واژهه زن ذلیلی تولید فرهنگ مردسالاره.برای زنها هرگز از کلمه مرد ذلیل استفاده نمی کنند چون فرمانروایی مردان براشون بدیهیه.ولی حرف شنوی از زن باعث ذلت مردهاست
بدون نام
United Kingdom
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
مرگ بر زن سالاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
من چهارده سال زندگی مشترک دارم و به جوونترها میگم خانم باشین تو زندگی و اگه می خواین خانم ملکه باشین اجازه بدین همسرتون شاه باشه.با صداقت و مهربونی و بخشش حاکم قلب شوهرتون بشین و هیچ وقت غرور مردانه ی همسرتونو نشکنین.مرد بی غرور هیچ جذابیتی نداره
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/05/02
یه اصلی هست که میگه همیشه جوری کار کنید که بقیه کار نکردنتون را ترجیح بدن
مثلا اگر مادربچه کار داشت و بچه را به شما سپرد ببرید بزارید خونه مادرتون بعد بگین پوشک بچه بلد نبودم عوض کنم
یا اینکه لیست خرید از قصد گم کنید و مدام زنگ بزنید که از بیرون چی میخواستی؟و.........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
جای بسی تاسف داره که با کیا می شیم هشتادمیلیون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
مردی که فکر میکنه باید ایلیاتی رفتار کنه و زندگی مشترک و همفکری با زن رو ذلت می دونه همون بهتر ازدواج نکنه
فلفل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
شما با همین رویه انگل وارت برو جلو موفق میشی
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1398/05/02
من اگه این جور زنی گیرم میاد همون روز اول بسته بندی اش میکنم با پست می فرستمش دم خونه باباش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
این مطلب مال زن ذلیلاست نه روانیا. بشینید سرجاتون تا تو تیمارستان بستریتون نکردن
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
دوست عزیز
اول که ان شاالله یه زن خوب گیرت بیاد و گرفتار زنهای بدرفتار نشی دوما ما هم قبل ازدواج کلی از این شعارها میدادیم ولی حالا...
زن خوبش بی نظیره ولی وای به روزی که بدش گیرت بیاد یعنی روزگارت سیاهه کاری بهت میکنه که مرغای آسمون به حالت گریه میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
یعنی مرد ها این جور نیستن همه خوب هستن؟
چرا حرف مفت میزنید نصف زن ها ایران از دست شوهر های بد جون شون به لب شون رسیده
خخ
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
من خودم خانوم هستم ولی خدا وکیلیش اینایی که نوشته بود برا منم منزجر کننده بود حتی مردها هم اینجوری باشن غیر قابل تحمل میشن
خانوم باید خانومیشو بکنه و اینجور رفتارای زشت نداشته باشه که خانومای ایرانی همه گلن
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/05/02
به پدرت چه ربطی داره که فرارکرده!؟؟
پدرشمارفته پیش اون یکی زنش!!!
پاسخ ها
نکیسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
برو کاربر گرامی چرا چرت و پرت میگی.میگم پدرم ازشون خوشش نمیاد یه نوع تنفر پیدا کرده چون آبرو پدر من و بردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
جناب شما متن کامنتوی کامل خوندی اصلا؟یه بار دیگه قشنگ شمرده و کامل بخون...افرین...حالا بیا اگه خواستی چرت و پرتاتو بنویسی بیا بنویس
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1398/05/02
ایناخودش نشانه اینه که زن ذلیلی!
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/05/02
چه مطالب زرد و مزخرفی.با اون تیتر عوام پسند و زن ستیز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
مطالب ترجمه ای فرهنگ و کشورهای دیگه است بدون انطباق با فرهنک ایرانی اسلامی فقط کپی برداری میشن
بدون نام
United Kingdom
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
به دررک، یعنی همش باید به نفع زنها باشه؟
بدون نام
United Kingdom
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
دقیقا جرات ندارن واسه زنا بزارن چگونه مردذلیل نباشیم
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/05/02
عالی بود واقعا
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/05/02
اصلا زنی گیرت نمیاد
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/05/02
خانم هدی بانکی بسه لطفاً
من نمیگم مرد باید زن ذلیل باشه یا زن ذلت رو بپذیره در هر دو صورت اون خانواده نرمال نخواهد بود
ولی شما با این متن ها دارین زن و مرد ها رو به جون هم میندازین و این بلاخره باعث کینه میشه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/05/02
کامنت ها دقیقا گویای اینه که تا چه حد و اندازه بی فرهنگ هستیم ما هنوز در دوران جاهلیت بسر میبریم
فرهنگ 2500ساله بزرگ ترین جوک مون محسوب میشه

هه دقیقاً کدوم فرهنگ، کو فرهنگ
پاسخ ها
رضوی
United Arab Emirates
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
متاسفانه اکثر زنهای امروز حریم مرد را حفظ نمیکنن. .و نمیدانند که یک مرد غرور و غیرت داری .... و مبنای روحی یا یک زن فرق داره ... اگه این اصل را بدانیم طرفین مشکلی ندارن
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
باز یه توصیه علمی میکنم فقط50درصد
زن ذلیل باشیدنه بیشتر....
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/05/02
متاسفانه در چند سال اخیر رسانه ها از صدا و سیما تا ماهواره به دنبال ترویج و عادی سازی زن ذلیلی بودن و موفق هم شدن،تو سریالها زن در حال تحکم و دستور دادن و حتا کتک زدن مرد هست که البته بیشتر در غالب طنز،تو مصاحبه ها از وزیر تا ورزشکار میان با افتخار از زن ذلیلی خودشون میگن و جدیدا هم تو اینستاگرام پر از کلیپهای طنز که زن در حال کتک و زور گفتن به مرده،نتیجه نسل جدیدی شده که زن ذلیلی براشون چیز عادی شده،در گذشته زن ذلیلی یک تابوی بزرگ بود و الان رزش
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/05/02
یعنی خاک بر سر اونایی که اصلا به این موضوعات فکر میکنن. اصلا زن رو نباید به حساب آورد که بخوایم جور خاصی باهاش رفتار کرد.زن موجودی است که آفریده شده در خدمت مرد باشد و همین.از اول هم همین بوده و خواهد بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
اونهایی که به من منفی دادن
اینه فرهنگ 2500 ساله اینه ادعا ها مون از تمدن مرد ایرانی هنوز در جهل مطلق به سر میبره
باز میگم کو فرهنگی که ادعاش رو داریم
خخخخ سر تون رو زیر برف کنید توهم تمدن داشته باشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
مطمئنی یک انسانی ؟؟نازشست اون خانوم محترمی که تو رو سوزونده .واقعا دمش گرم
girl
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
یک انسان منطقی؟؟؟
حیف مادرت حیف درد زایمان مادرت حیف امکاناتی که پدرت در اختیار تو گذاشته حیف تمام آدم های دور و بر تو ( نه فقط زنها بلکه مردها هم)بیشتر از این دیگه چی میتونم بهت بگم تا از ارزش خودم کم نشه؟واقعن متاسفم که گاهی از زبان مخلوقات خدا چه کلمات شیطانی بیرون میاد فقط امیدوارم رحمتی شامل حالت بشه واقعن از ته دل امیدوارم. فقط در این صورت میتونی از دنیا لذت ببری که قبول کنی همه ادمها مثل هم نیستن وتو تنها گیر یه ادم بد افتادی و مهمتر اینکه همه آدمها برابرند کاملا برابر فقط در صورتی انسانی به انسان دیگه برتری داره که شخصیت بهتری داشته باشه و انسان مفیدتر و خداشناس تری باشه همین و بس.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/05/02
یه مقاله هم در مورد چگونه مرد ذلیل نباشیم بزارید
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/05/02
بعضی مردا زن ذلیلن ولی از ترس نیست بلکه از عشقه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
نهایت توجیه مسخره و‌احمقانه
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/05/02
خانم های محترمی که شوهران تان را خوار می کنید و نوکر خود می دانید :
آیا می دانید پسرتان در حال آموزش از نزدیک و هر روز زن ذلیل بودن در آینده است ؟؟؟؟

آیا می دانید دخترتان هم در آینده اگر با مرد قوی و توانمند ازدواج کند به احتمال زیاد نمی تواند با او بسازد و ناخودآگاه دنبال مرد ضعیفی مثل پدرش می گردد که به او تسلط داشته باشد ؟؟؟

مرد مدیر و رهبر و کاربلد هرگز به معنی مرد عصبی ،خشن و روانی نیست .

شما دوست دارید پدر بچه هاتون. یک مرد قوی و مهربان باشه که پشتیبان خانواده است ،یا یک مرد بی اراده و افسرده ! ؟؟؟
India
17:04 - 1398/05/02
ببین برترینها دیدی دنبال راه انداختن دعوا های جنسیتی هستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
دقیقاً این سایت شده بهشت مرد های جاهل
و هر روز هم اینها بهانه ای میدن دست این بیشرف ها تا بیان عقده ها شونو خالی کنن
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/05/02
چه مطلب مزخرفی بود.
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/05/02
زنا عاشق مردای با ابهت و مقتدر هستن حتی کمی بد اخلاق
البته مردای مهربونو دوست دارن ولی بین این دو مورد با شرایط یکسان بیشترشون نفر اولو انتخاب میکنن
من تو یه رابطه اونقد عاشق بودم که همیشه چشم میگفتم ولی چنان ازم سو استفاده میکرد و باهام بد رفتار بود که بعد از سه سال یاد آوریش قلبمو به درد میاره البته منو دوست داشت ولی جوری آزارم میداد که آرزوی مرگ میکردم
بلاخره ولش کردم و راحت شدم شما هم اینکارو کنید
اگرم کسی عاشقتونه ابهت خوبه ولی بیشعوری نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
شما ها روانی هستین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
آفرین عالی بود
Netherlands
00:04 - 1398/05/03
این روزا زیاد به فکر مردها هستید دقت کردید؟!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
کی به فکر مرد ها نبودن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
مثل اینکه شما از این سایت بازدید نمیکنید، اتفاقا خیلی به زنها هم اهمیت میدن زورتون اومده
Iran, Islamic Republic of
07:05 - 1398/05/03
تا الان که 30 سال از زندگی مشترکم گذشته شاهد ان بوددم که زنانی با این صفات تا حدود 70% موفق بودن،چن تا از این خانوما توی فامیل ما هستن که شوهرشونو کاملا تحت تسلط دارن و اون بیچاره ها جرات ندارن بی اجازه حتی به دیدن خانواده هاشون برن! برادر شوهر خودم سالهاست با درامد کم باید بهترین مواد غذایی؛پوشاک،مسافرت،مهمانی دادن؛خانه های بزرگ اجاره کردن،و همیشه در محله خانواده زن زندگی کردن، پسر دایی خودم که لیسانس داره و معلمه یک ماه پیش برادر و برادر زاده اش در تصادف فوت شدن زنش نگذاشت چهلم اونا تموم بشه 2 هفته بعد برای دخترشون عروسی گرفت، و اما خودم 30 ساله تحت سیطره و دیکتاتوری شدید همسرم قرار دارم او مرا از دیدن خانواده ام محروم کرده در تمام این 30 سال من یواشکی و با ترس و لرز خانواده ام رو میبینم، الان ا/5ساله که پدر و مادرم فوت شدن توی این مدت فقط 2 بار مرا به سر خاک اونا برده و اصلا در مراسم سالگرد پدر و مادرم نبرد همه خواهر و برادام از من دلگیرن و صفت ترسو،ادم فروش و..... به من میدن و خیلی کارا که از حوصله شما عزیزان خارج است انجام میده.
Netherlands
11:03 - 1398/05/03
بازم طبق معمول همیشه یه عده ای هستن که چشم رو واقعیت می بندن
خودم به شخصه دوروبرم خیلی از مردها رو میشناسم که دقیقا همین طورین
یکیش همسایه پایینیمون
هفته ای سه چهار شب صدای خانومه میره هوا فحش و داد و هوار و حرفای زشت
تو این چند سالی که اینجان هنوز کسی صدای مرده رو نشنیده ولی صدای زنه رو همه میشناسن با تمام تکیه کلام هاش و فحشاش
همیشه زنه جلوتر از مرده تو حیابون راه میرهگ
انگار شوهره سگشه که دنبالش میکشه
Netherlands
11:06 - 1398/05/03
به همه این مسائل باید پرداخته بشه
چرا جبهه گیری میکنین فورا
زن مرد ذلیل هم تا دلتون بخواد هست
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1398/05/05
همه زی زی ها دستا بالا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
خفه شو ، همین شما و امثال شما هستند که آبرو هر چی مرد رو بردن
Netherlands
13:46 - 1398/05/06
کاش دست از این مطالب و اصطلاحات خاله زنکی برداریم. چه زن ذلیل چه مرد ذلیل، نشونهء اینه که دو نفر اشکال شخصیتی دارن، وگرنه رابطهء سالم یعنی هردو 50 باشن نه که یکی 0 باشه یکی 100. و اینکه کاش نویسنده گرامی روانشناسی آبدوغ خیاری نکنه، زنی که حرمت نفس داره، از تحت سلطه بودن و اینکه شوهرش عمدا برنجوندش خوشش نمیاد و نمی پذیره. خودشم عمدا نه کسیو می رنجونه و علاقه ای به آقا بالاسر بودن داره! یه کم مطالعه لطفا!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج