سیامند رحمان: می‌توانستم رکورد دنیا را بشکنم
۸۸۸۶۶۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
۲۷۴۷
سیامند رحمان ملی‌پوش تیم وزنه‌برداری جانبازان و معلولین گفت: برنامه خاصی برای زدن رکورد نداشتم و تمام هدفم این است تا بتوانم در پارالمپیک توکیو انءشاالله یک رکورد خوب و شگفت‌انگیز ثبت کنم.

خبرگزاری میزان: سیامند رحمان در گفت‌وگویی در خصوص عملکردش در مسابقات پاراوزنه‌برداری قهرمانی جهان اظهار داشت: خداراشکر سطح مسابقات بسیار با کیفیت بود و خیلی راضی هستم که توانستم مدال طلا بگیرم. وزنه‌هایی را که کادرفنی از من خواسته بودند در روز مسابقه انجام دادم.

به دلیل مشکل حنجره و عمل جراحی که انجام دادم یک ماه شرایط تمرین کردن را نداشتم اما پس از آن با بهبود شرایط خیلی خوب و مستمر تمریناتم را پیگیری کردم تا به سطح مطلوب ایده‌آلی که خودم توقع دارم، برسم.

سیامند رحمان: می‌توانستم رکورد دنیا را بشکنم

وی ادامه داد: اردو‌های خوبی برای ما تدارک دیده شد و همین به ما کمک کرد تیم نتیجه ما خوبی بگیرد. عملکرد تمام اعضای تیم ایران در این دوره از مسابقات قابل قبول بود و فکر می‌کنم در آینده خیلی بهتر در پارالمپیک توکیو نتیجه بگیریم.

عضو وزنه‌برداری جانبازان و معلولین افزود: همانطور که از قبل گفته بودم برنامه خاصی برای زدن رکورد نداشتم هر چند که این توانایی را داشتم تا به رکورد دنیا حمله کنم اما بنا به تصمیم کادرفنی پارالمپیک چنین کاری انجام ندادم و از زدن حرکت سومم انصراف دادم.

تمام هدفم این است تا بتوانم در پارالمپیک توکیو انءشاالله یک رکورد خوب و شگفت‌انگیز ثبت کنم. باید برنامه‌ریزی مناسبی صورت بگیرد تا این اتفاقات منتهی به این شود تا بتوانیم در پارالمپیک یک عملکرد درخشان به نمایش بگذاریم. مشکلی از لحاظ رسیدگی در تمرینات تیم ملی دیده نمی‌شود.

رحمان در ادامه تصریح کرد: از مسئولان توقع داریم بیشتر رسیدگی کنند تا بتوانیم برای کشورمان افتخار کسب کنیم چون هیچ مسابقه‌ای حائز اهمیت‌تر از پارالمپیک وجود ندارد.

عملکرد کادرفنی هم در مسابقات قهرمانی جهان خیلی راضی‌کننده بود هر چند که ما ورزشکار هستیم و تابع دستورات کادرفنی، به نظرم مسئولان فدراسیون جانبازان معلولین و کمیته پارالمپیک بهتر می‌توانند درباره عملکرد کادرفنی در این مسابقات اظهارنظر کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی خوب است که مدال طلا و نقره از آن ایران شد و این شادی را به مردم ایران تقدیم می‌کنیم که می‌توانیم برای ایران افتخارآفرینی به دست بیاوریم. امیدوارم در مسابقات آتی هم بتوانیم سکو‌های اول و دوم را مثل چند سال اخیر حفظ کنیم و پرچم ایران را به اهتزاز درآوریم.

از خسروی‌وفا رئیس کمیته پارالمپیک که همیشه حامی و دلسوز ورزشکاران پارالمپیک بوده نیز کمال تشکر و قدردانی را دارم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج