زن و مردی که شبانه ۷۰۰ خودرو ثبت نام کردند!
۸۸۸۷۸۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
۱۱۲۶۴
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یک زن و مرد دریک شب 700 خودرو را ثبت سفارش کردند که این خودرو درداخل کشور نمایندگی دارد! نکته مهم این است ،که مکان ندارد این زوج جوان بدون حمایت فرد یا افرادی در یک دستگاه چنین کاری کرده باشند.

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یک زن و مرد دریک شب 700 خودرو را ثبت سفارش کردند که این خودرو درداخل کشور نمایندگی دارد! نکته مهم این است ،که مکان ندارد این زوج جوان بدون حمایت فرد یا افرادی در یک دستگاه چنین کاری کرده باشند.

زن و مردی که شبانه ۷۰۰ خودرو ثبت نام کردند!

عزت الله یوسفیان ملا عضو در برنامه «فرمول یک»:

* یک زن و مرد یک شب 700 خودرو را ثبت سفارش کردند که در داخل کشور نمایندگی دارد! امکان ندارد اگر در دستگاه ها کسی را نداشته باشند بتوانند این کار را کنند.

* متاسفانه از قوانین ما تا حرکات و اقدامات ما اینگونه برمی آید که عزم جدی در بخش عمده ای برای مبارزه با فساد نیست. ستاد مبارزه با مفاسد دارد زحمت می کشد قوه قضائیه دارد زحمت می کشد اما عزم جدی در همه دستگاه ها نیست که بایستند.

* هرچه بابک زنجانی داشته گرفته اند و حقا وزارت نفت در این مسئله تمام قد ایستاده و اموال رسمی از او پس گرفته شده اما عدد آنچنانی نشده است.

* (درباره شهرام جزایری): درباره او مسائل فراتر رفت و اینطور نبود که رشوه ای بدهند و تمام شود، بلکه در حالی که قبلا محدوده فساد در بانک بود، پا را فراتر گذاشتند و با مجلس رفت و آمد کردند، آنها قوی تر شدند و حتی می خواستند قوانین را به نفع خود تغییر بدهند. سرانجام هم قانونی در مجلس ششم تصویب شد که فساد را در کشور روان کرد. بر طبق این قانون وقتی فردی می گوید می خواهم واحد تولیدی لباس راه اندازی کنم و 2 میلیارد وام نیاز دارم، بدون تحقیق به او وام می دهند بدون اینکه حتی سند یا سفته ای از او بخواهند.

* (در پاسخ به مجری درباره ماجرای خاوری): ایشان تصور نمی کرد مشکلی پیدا کند اما پس از باز شدن پرونده رییس بانک در خوزستان، دادسرای آنجا او را خواستند و بازجویی آنقدر طول کشید که غروب شد. بازپرس می خواست او را در خوزستان نگه دارد اما ایشان به دفتر رییس جمهوری سابق متوسل و توصیه شد که ایشان در دسترس هست، نگران فرار ایشان نباشید و اینگونه خاوری به تهران آمد.

* (درباره وضعیت سیدهادی رضوی سرمایه گذار سریال شهرزاد): شاید بعضی از متهمان اگر در زندان باشند خیلی به سود نباشد مثلا یک نفر خسارتی به نظام یا فرد دیگری وارد کرده ما می دانیم او حالا مال و اموال دارد اما اگر او به زندان برود ممکن است آنها را جابجا کند یا از بین ببرد، بنابراین 20 میلیارد 10 میلیارد قرار برای او صادر می کنند و پول را می گیرند تا او آزاد و در دسترس باشد که فرار نکند. او متهم نبود. بعضی وقتها مصلحت در این است و در ابتدا موضوع جرم اینقدر بزرگ نیست اما متهم تا وارد دادگاه می شود جرم او زیاد می شود. به هر حال همه چیز در دست دادگاه است.

* (در پاسخ به این سوال مجری که چرا زنجانی اعدام نشد): اعدام قطعی به زنجانی داده اند اما اگر او اعدام بشود یا نشود و در قبرستان هم دفن شود چیزی عاید کشور نمی شود اما در رای او آمده اگر پول را برگرداند موجبات تخفیف می شود. این تدبیری بود تا بیت المال برگردد. البته او تا به حال همه را به بازی گرفته و این مبالغ را برنگردانده. به جز در داخل کشور که وزارت نفت پیدا کرده و به نام خودش کرده است. برخی کشورها در آسیای میانه چون تاجیکستان و گرجستان بود که زنجانی در آنها چند شرکت هواپیمایی داشت اما این کشورها تا دیدند او زندان است با ما همکاری نکرده، اموالش را مصادره کردند و خوردند و رفتند. همچنین آدرس بانکی در مسکو را دادند که وقتی مراجعه کردیم خانه بود و اصلا بانک نبود. 2 میلیارد و 170 میلیون یورو چطور برگردد؟ همه اموال داخلی او را فروخته اند و فقط یک باشگاه در پایین شهر مانده است که در مجموع رقم پایینی شده است.

* (درباره زندان VIP): اینطور که می گویند نیست. بودجه ای که برای زندان است کم است اما زندانی که می آید وضع مالی اش خوب است، برای خودش تلفن جداگانه می گیرد تا وقت بقیه برای تلفن کردن بیشتر باشد! این افراد هزینه می کنند؛ مثلا می گویند من مریض هستم نمی توانم غذای زندان را بخورم و از بیرون برایش پیتزا یا کباب برگ می آورند!

*(درباره رواج پدیده سلطان در کشور و سلطان سکه): مردم بهترین محکمه هستند و افکار عمومی قضاوت صحیحی دارد و خائن و خائف را تشخیص می دهد؛ این اسم را هم مردم گذاشته اند. درباره سکه ما گفتیم هرکس توان مالی دارد بیاید سکه بخرد. به هر حال برخی تعداد بالایی سکه خریدند و من گفتم بیاییم سقف بگذاریم، گفتند اینگونه کسی که پول دارد همه کارگرهای میدان را جمع می کند و نفری 10 هزار تومان به آنها می دهد که با شناسنامه صف بایستند و برای او سکه بخرند. گفتیم بگذارید قشر ضعیف تر سکه بخرند حتی کسی که تحت پوشش کمیته امداد است به جای دریافت پول سکه بگیرد، یا کارگر به جای حقوق سکه بگیرد. توزیع این گونه سکه بازار را می شکاند اما سکه به کسانی فروخته شد که باعث شدند قیمت بالاتر هم برود و آنها را به خانه بردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:5
United States
11:07 - 1398/05/02
کثافتا میخوان چکار ۷۰۰ تا خودرو رو ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
همین جور آدما هستن که با خرید زیاد قیمت ماشین میبرن بالا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
برا مسافر کشی حتما می خواستن
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/05/02
خداخودت شاهدباش که چگونه حق کشی میشودوماکه نداریم سکه بخریم یامعامله انچنانی کنیم فقط امیدمان بخودت است
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/05/02
برادر من زندان برای همینه که طرف تو زندان سخت بگذره بهش دیگه به منم امکانات لاکچری بدن بگن اینجا زندانی باش مگه بدم میاد با تلفن بیزینس میکنم غذا هم که به قول شما پیتزائه
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/05/02
تا بوده غنی غنی ترشده فقیرفقیرترشده اینا همش سرگرمی وخرکردن آدمای بدبخته ...
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/05/02
خدا لعنت کنه این دولت رو با تمام اعضایش چطور یک زن ومرد در یکشب هفتصد دستگاه خودرو ثبت نام میکنن ؟؟؟ قریب سه ماه است تلاش میکنم اینترنتی یک دستگاه خودرو برای امرار معاش خانواده ام ثبت نام کنم نتونستم سایت راه سه سوت پر شد .!!!!! .جمع کنید این دزدیا رو از این مملکت .نمی تونید به مردم بسپارید خودشون تکلیف رو روشن کنن. امام زمان کجایی بیا داد این ملت رو بگیر از این ظالمین
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/05/02
میفرمایید چطور میشود یک نفر نمی تواند حتی یک خودرو ثبت نام کند 'و آن زن و مرد میتوانندهفتصد خودرو ثبت نام کند 'و لطفا قیمت این هفتصد خودرو را محاسبه نمایید !
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/05/02
جوب بگردید ببینید دمشان به کجا وصله :
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/05/02
ای بیشرفها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
خدایا تشکر نجفی هوس باز به دام افتاد یه روزی انشااله مال خورای مردم بدبخت سرنگون بشن
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/05/02
واقعیت تلخ وفقرما که نه مال دنیا داریم نه اعصاب ونه انگیزه وارزو وعمراز دست رفته ویادم نمی اید چه موقع خندیدم
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/05/02
اقتصاد غیر قانونی غرشرعی وعقلی.سرمایه ملی هدایت جهت پژوهش وتحقیقات علمی اسلامی وتولید ملی باکیفیت استاندارد وصادرات و وارادات هدفمند جهت اشتغال خوب انسانی اسلامی.
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/05/02
لطفا این چنین مطالب راهرگز ننوسید.
چرا ؟
چون اینطور‌ که معلومه هیچ صاحب.ومسعولی نیست
چه کسانی باید.نظارت کنن
چراحقوقهای نجومی میگیرن.
ولی درنظارت خبری نیست
حتما.حتما.بادزدها هستن.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/05/02
اگه وضعش خوبه با دزدی خوبه. دلیل نمیشه توو زندان هم در رفاه باشه. زندان رفته بخاطر دزدی بعد باهمون پول دزدی توی زندان هم لاکچری زندگی میکنه. هنگم به خدا از این حرفاش
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/05/02
پولشونو بگشید بالا دیگه از این غلطها نکنن .
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/05/02
نزدیک یه سال که میخوایم ماشین ثبت نام کنیم نمیشه تا میرسم میگن سایت ثبت نام بسته شده معلومه که پشتشان به یه مسئول گردن کلفت عوضی گرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
پول برود بيت. مال
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/05/02
ما آرزوی یه دونش رو داریم بعد چطور تو یه شب یک نفر ۷۰۰ تا خودرو ثبت نام میکنه
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/05/02
س مملکت پر شده از اختلاس گر ودوزد یک مشت رشوه خور تو این ایران ما پول داشته باش هر کاری دلت میخواهد بکن پول روی سنگ بگذار سنگ آب میکنه پول زور وقدرت دارد برادر ان من هفتصد تا سهل است هفت هزار تا هم میتواند ثبت نام کنند پول جلو کن با ریس شرکت خودرو مسول فروش اون نمایندگی دستشون تو یک کاسه هست
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/05/02
با این تصمیم های آب دوغ خیاری تو این فسادها به زعم تو ابجاد شد . حالا خوبه اعتراف کردی .
United States
11:07 - 1399/04/07
به امیدانکه تاعمرمون تموم نشده دست چپاول گران کوتاه شودتا هرایرانی به حق وحقوقش برسه.اینقد پول ذخیره نکنید تابدزدند هرماه مثل کشورهای عرب پول فروش نفت به حساب هرشهروند ایرانی ریخته بشه تانتونند دزدی کنند چرا فکر نمیکنید تامردم راحت تر زندگی کنند نسل سوخته وپرپر شدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج