واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا
۸۸۸۸۸۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
۲۰۰۳۰ 
تام هالند، بازیگر-رقصنده جوان و زندایا کولمن، خواننده-بازیگر نوظهور پیش از همبازی شدنشان در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) در سال ۲۰۱۷، همواره به عنوان زوجی که در دنیای سینمایی مارول به کار گرفته خواهند شد مورد توجه بودند.

برترین‌ها: تام هالند، بازیگر-رقصنده جوان و زندایا کولمن، خواننده-بازیگر نوظهور پیش از همبازی شدنشان در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) در سال ۲۰۱۷، همواره به عنوان زوجی که در دنیای سینمایی مارول به کار گرفته خواهند شد مورد توجه بودند.

تام هالند انگلیسی‌تبار سال‌ها قبل از بازی در نقش پیتر پارکر در سن ۱۲ سالگی و در سال ۲۰۰۸ در فیلم «بیلی الیوت» (Billy Elliot) اولین نقشه عمده خود را بازی کرد و بعد‌ها به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم «غیرممکن» (The Impossible) و «در دل دریا» (In the Heart of the Sea) توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

در همین اثنا، زندایا نیز در سال ۲۰۱۰، کار خود را با سریال «تکونش بده» (Shake It Up) از شبکه دیزنی شروع کرده و بعد از رقصیدن، ترانه خواندن و بندبازی کردن در فیلم «بزرگ‌ترین شومن» (The Greatest Showman) در سال ۲۰۱۷، حتی یک آلبوم مستقل نیز منتشر کرد. اگر چه این دو پیشینه‌ای بسیار متفاوت دارند، اما شیمی جذابشان در نقش پیتر پارکر و میشله جونز غیرقابل انکار است. جالب اینکه این دو در دنیای واقعی نیز رابطه نزدیکی با هم دارند که بسیاری را نسبت به این دو حساس کرده است.

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

رابطه نامتعارف، اما کاملاً جذاب تام هالند و زندایا

هالند و زندایا در جریان تست‌های بازیگری شبکه دیزنی برای فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» با یکدیگر آشنا شدند، اما چندان خوب به پایان نرسید. هالند درباره این اتفاق چنین گفته است: «اولین ملاقات من با زندایا بسیار ناامید کننده بود، در واقع، برای من». زندایا نیز در این باره چنین می‌گوید: «آن روز شرایط خوبی نداشتم. یادم نمی‌آید، اما او می‌گوید که نوعی دست دادن و بغل کردن عجیب و غریب بوده است».

خوشبختانه این آشنایی بد با ادامه یک رابطه خوب، حرفه‌ای و پاک همراه شد. هالند می‌گوید: «ما اولین سکانس را با هم انجام دادیم و به نظرم بعد از آن بود که تهیه کنندگان او را برای این نقش انتخاب کردند. حتی قبل از این که از اتاق بیرون برود نیز آن‌ها می‌دانستند او نقش شخصیتش را در فیلم بازی خواهد کرد».

شایعاتی فراوان از همان ابتدا در مورد نامزدی این دو وجود داشت

در تابستان ۲۰۱۶ بود که طرفداران واژه «تامدایا» را به نشانه وجود رابطه‌ای بین این دو ابداع کردند، به خصوص پس از آنکه هالند و زندایا در پست‌های اینستاگرامی یکدیگر ظاهر شدند. تابستان سال بعد بود که ادعا شد این دو مدتی است به دیدن یکدیگر می‌روند. یکی از نزدیکان این دو گفته بود که زندایا و هالند بسیار مراقب بوده و سعی می‌کنند رابطه خود را از چشم عموم دور نگه دارند هر چند با یکدیگر به تعطیلات رفته و تا جایی که وقت اجازه دهد کنار هم هستند.

در نهایت این دو با انتشار توییت‌هایی رابطه عاشقانه‌شان را تکذیب کردند، اما این ادعا‌ها نتوانست به شایعات پایان دهد و بسیاری بر این باور بودند که تام هالند نیز مانند دیگر بازیگران فیلم‌های مرد عنکبوتی (توبی مگوایر و کریستن دانست، اندرو گارفیلد و، اما استون) با یکدیگر وارد رابطه شده یا خواهند شد.

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

آیا رابطه این دو واقعاً یک دوستی جدا از جنیست است؟

در حالی که زندایا و هالند به تکذیب رابطه عاشقانه بین خود ادامه می‌دادند، پاسخ‌هایشان به سوالات خصوصی تغییر می‌کرد. زندایا در مصاحبه‌ای در آگوست ۲۰۱۷ این شایعات را رد کرده و گفتم: «ما دوست هستیم. او رفیق خوبی است. تقریباً او یکی از بهترین دوستان من است. این دوستی با ماه‌های زیادی که ما کنفرانس‌های خبری داشتیم باز می‌گردد. تعداد بسیار کمی می‌دانند که چنین چیزی در ۲۰ سالگی چه معنایی می‌دهد». وی در ادامه گفت که شایعات در مورد رابطه او و هالند طبیعی است و آن‌ها انتظارش را داشته‌اند.

اما این ادعا‌ها نیز باعث نشد برخی طرفداران دست از گمانه زنی‌های خود بردارند و بعد از حضور این دو در چند مراسم فرش قرمز و خوردن شام در کنار والدین زندایا بار دیگر شایعات مربوط به رابطه این دو شدت گرف. همچنین دستکم در یک مورد در سال ۲۰۱۸، تام هالند در یک صبح خیلی زود در حال ترک خانه زندایا در لس آنجلس دیده شد.

آیا مادر دوست زندایا رابطه او با هالند را فاش کرد؟

در دسامبر ۲۰۱۷، یک مجله سینمایی ادعا کرد که تام هالند و زندایا با یکدیگر رابطه دارند، اما آن‌ها قصد دارند رابطه‌شان را خصوصی و مخفی نگه دارند. با این وجود، کایا کول- مادر اسکای جکسون، دوست و همبازی زندایا- ظاهراً به طور علنی از رابطه این دو پرده برداشته و آن را تایید کرد.

ظاهراً یک حساب اینستاگرامی منتسب به هالند در ارتباط با جشن تولد ۲۲ سالگی زندایا از هالند با عنوان «بر اساس شایعه نامزد دنیای واقعی» یاد کرده بود که یکی دیگر از کاربران آن را نادرست خوانده بود، اما کایا کول در زیر این پست کامنت گذاشته و این رابطه را واقعی خوانده بود. بعد‌ها کول ادعا کرد که حساب اینستاگرامی‌اش هک شده و او رابطه زندایا و هالند را تایید نکرده است. زندایا و هالند خود به این ماجرا هیچ واکنشی نشان ندادند.

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

زندایا قبلاً نیز در مورد روابط عاشقانه‌اش پنهانکار بوده است

زندایا همیشه به خاطر پنهان نگه داشتن زندگی شخصی‌اش از نگاه رسانه‌ها مشهور بوده است. او در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه‌ای ادعا کرد که توانسته به مدت ۴ سال مخفیانه با نامزد سابقش از نو رابطه برقرار کند که چنین کاری در عصر تلفن همراه، پاپاراتزی و رسانه‌های اجتماعی بسیار دشوار به نظر می‌رسد. زندایا در مورد این رابطه به مجله ووگ چنین گفت: «آن عشق اول من بود، اما پایان خوشی نداشت».

تا هنگام نوشتن این مقاله نیز کسی نمی‌تواند به طور یقین بگوید عشق اول زندایا چه کسی بوده، اما گفته شده که زندایا قبلاً رابطه‌ای عاشقانه با ترور جکسون، بازیگر سریال‌های دیزنی و اودل بکهام جونیور، ستاره فوتبال آمریکایی داشته است. زندایا تایید کرده که در روابط قبلی‌اش به او خیانت شده است و شاید همین موضوع باعث شده که زندایا در رابطه‌اش با هالند سختگیر باشد.

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

هالند به دفاع از همبازی خود می‌آید

وقتی که در سال ۲۰۱۶ اعلام شد زندایا نقش مقابل هالند در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» را بازی خواهد کرد، بسیاری بر این باور بودند که او نقش مری-جین واتسون، معشوقه پیتر پارکر را بازی خواهد کرد. این نقش همواره توسط زنان سفید پوست بازی شده بود و بدین ترتیب کامنت‌های نژاد پرستانه زیادی در حساب توئیتری زندایا ثبت شد.

همانطور که انتظار می‌رفت، هالند به دفاع از زندایا آمده و گفت که همکارانشان در استودیو مارول احساسی به غیر از عشق به این بازیگر نداشته و طرفداران نیز همین حس را دارند. زندایا نیز به این کامنت‌های نژاد پرستانه واکنش نشان داده و اعلام کرد که در آمریکا تنوع نژادی وجود دارد که دنیای واقعی را زیبا ساخته است.

تام هالند شیفته زندایا؟

تام هالند نه تنها به دفاع از زندایا پرداخت بلکه همواره در پست‌های خود در رسانه‌های اجتماعی و مصاحبه‌هایش به تمجید از او می‌پردازد: «ما بهترین دوستان هستیم. او فوق‌العاده و حیرت انگیز است». زندایا نیز تمجید‌های هالند را با تمجید‌های مشابهی پاسخ داده و این موضوع از چشم طرفداران دور نمانده است. زندایا در واکنش به تمجید‌های هالند چنین گفته است: «او فوق‌العاده است.

فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز برای من این است که او شخصیت خوبی دارد و بسیار خوب است وقتی می‌فهمی شخصی که نقش قهرمان محبوبت را بازی می‌کند واقعاً یک شخص مهربان است. او از انجام این کار لذت می‌برد». لازم به ذکر است که زندای و هالند همواره از یکدیگر با عناوین دوست و همکار یاد کرده‌اند.

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

و، اما رقابت دائمی آن‌ها در فضای آنلاین

هیچ چیز مانند یک رقابت سالم به معنای رابطه دوستانه نیست. در حالی که گفته می‌شود زندایا و هالند در وقت آزادشان با هم می‌رقصند، اما رقابت این دو در سال ۲۰۱۷ در مسابقه لب خوانی بسیار مشهور شد. در این مسابقه زندایا بهترین عملکرد خود را با یکی از آهنگ‌های برونو مارس داشت و هالند نیز پیشینه قابل توجه خود در زمینه رقص را با ترانه‌های جین کلی و ریحانا تکرار کرد. اما چیزی که شاید ندانید این است که زندایا و هالند بازی ایر هاکی خود را بسیار جدی می‌گیرند.

این دو در مورد رقابت خود در سال ۲۰۱۹ در برنامه زنده جیمی کیمل صحبت کردند. هالند در این برنامه گفت: «زندایا خونسردترین شخصی است که ممکن است با او آشنا شوید. فوق‌العاده آرام است تا زمانی که بازی با او را شروع می‌کنی».

واقعیاتی گفته نشده در مورد رابطه تام هالند و زندایا

یک اشتباه اینستاگرامی که شایعه رابطه این دو را تشدید کرد

شایعات رابطه زندایا و هالند بین فیلم‌های «مرد عنکبوتی» کمی فروکش کرد، اما یک اشتباه اینستاگرامی پس از انتشار فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) در سال ۲۰۱۹ بار دیگر باعث تشدید شایعات شد. بعد از رفتن به دیزنی لند همراه با همبازی‌هایش در فیلم، هالند یک عکس سلفی همراه زندایا و جیکوب باتالون گرفته و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در ادامه به صورت تصادفی اسم زندایا را در بخش خصوصی خود تگ کرد.

این موضوع از چشم طرفداران دور نمانده و آن را تایید رابطه بین این دو قلمداد کردند. بعد از این اتفاق، هالند اعتراف کرد که در استفاده از اینستاگرام چندان حرفه‌ای نیست و بابت اینکه زندایا اشتباهش را به او متذکر شده بود از او تشکر کرد.

منبع: nickiswift

حسین علی پناهی
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:2
United Arab Emirates
14:32 - 1398/05/04
واه واه چه کشش دادی دوسه جمله ی بی اهمیت رو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
دقیقا
خبر زرد و مسخره ای بود
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/05/04
الحمدولله این واقعیات فوق العاده مهم و حیاتی رو در مورد رابطه خارج از ازدواج دوتا جوجه ریقو رو دونستیم و از جهل به این اسرار مهم دراومدیم
چیکار میکنی با خودت برترینهای عزیز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
دوست عزیز شاید شما دوست ندارید این مطلب رو برای علاقه مندان این دو بایگر موفق گذاشته اند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
دوست عزیز 3:58
این جناب تام هالند به لطف مامانش که یه بازیگر هالیوودی هست شده به اصطلاح موفق نه اینکه خودش تلاش کرده باشه. منم اگه خانواده ام اصالتا بازیگر مشهوری بودن منم موفق میشدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
این دو نفر جوجه ریقو نیستند
United Arab Emirates
22:30 - 1398/05/04
ولی هالند چن مدت پیش با ی دختر دیگه دیده شد :/
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/05/05
تام هالند که دوست دختر داره!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
تام مجرده
United Arab Emirates
16:02 - 1398/05/05
جالب اینه که همه از این مطالب چرند و پرند و مزخرف انتقاد میکنن ولی برترینها بازم به نشر همچین اکاذیبی اصرار داره... پس چرا دیگه کامنت میخوای وقتی نظر بقیه برات مهم نیس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
آفرین
مسئولین برترین ها هستن یا خوابن یا چند شغله ان؟!!
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1398/05/06
شما هایی که میگید از این دست مطلبا نذار ید
خب برای چی میخونینش؟
این مطلبو برترینها برای کسایی که علاقه به این موضوع ها دارن گذاشته
یاد بگیریم سرمون تو کار خودمون باشه
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1398/05/06
واقعا خبر و مطلب بسیار بی اهمیتی بود اصلا کسی این دو تا رو نمیشناسه و بهشون اهمیت نمیده که مطلب به این بلندی راجع بهشون زدید
تعداد بالای مطالب و کمیت مهم نیست مهم کیفیت مطالبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
شما نمیشناسید دلیل نمی شود همه نشناسند
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1398/05/06
واقعا یک مطلب حاشیه ای راجع به 2 سلبریتی درجه چندم ارزش داشت در تیترهای اصلی صفحه اول برترین ها باشه؟!! به جای این مطلب بسیار بی اهمیت میتونستین از یک زوج خیر و مدرسه ساز یا یک زوج طبیعت گرد ایرانی مطلب بنویسین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
بازیگری که 32ملیون فالوور داره کم ارزشه؟
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/05/06
داشتیم میمردیم از فضولی از بس که بیکاریم
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1398/07/16
تام هالند فوق العاده است و تنها کسی که لیاقت بازی کردن در نقش اسپایدرمنو داره من عاشق بازی کردنشم خیلی خوبه نکته بعد اینه که تام هالند نامزد داره وتمام این حرفایی که گفته شده که قبلا با دختر دیگه ای دیده شده چرند تام هالند نامزد دارد میتونید ت اینترنت سرچ کنید بازی کردن تام هالند و زندایا کناره هم یه فیلم عالی رو درست کرده اند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
تام هلند مجرده
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1398/10/05
شما کاملا دارید اطلاعات غلط به مردم می دهید زیرا زندیا دوست صمیمی تام است یعنی واقعا تام اجازه نداره از دوستش تعریف کنه حالا چون چند بار با هم رفتن بیرون دلیل نمیشه که با هم رابطه دارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج