اجاره و خرید هواپیمای جدید برای هما
۸۸۸۹۳۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
۴۸۲۸
قانم مقام شرکت هواپیمایی ایران ایر اظهار داشت: بخش عمده‌ای از پروازهای خارجی هما را در مدت زمان انجام پروازهای حج سه شرکت داخلی و یک شرکت ترکیه‌ای انجام می‌دهد.

خبرگزاری ایلنا: قانم مقام شرکت هواپیمایی ایران ایر اظهار داشت: بخش عمده‌ای از پروازهای خارجی هما را در مدت زمان انجام پروازهای حج سه شرکت داخلی و یک شرکت ترکیه‌ای انجام می‌دهد.

حسن قاسمی امروز در حاشیه تعویض موتور ایرباس 300- 600 ایران ایر با بیان اینکه تمامی هواپیماهایی که برای پروازهای بین‌المللی قابل استفاده است به پروازهای حج منتقل شده است، گفت: بخش عمده‌ای از پروازهای خارجی هما را در مدت زمان انجام پروازهای حج سه شرکت داخلی و یک شرکت ترکیه‌ای انجام می‌دهد.

وی افزود:‌ البته پس از اتمام پروازهای حج، پروازهای خارجی مجددا از طریق ناوگان هما انجام خواهد شد.

قاسمی با بیان اینکه تاکنون 52 هزار حاجی از آغاز سفرهای حج با ناوگان ایران ایر جابجا شده‌اند گفت: تاکنون مشکلی پیش نیامده است و امیدواریم پروازهای حج با همین روند ادامه پیدا کند.

قاسمی با اشاره به میزان تاخیرات پروازهای حج گفت: متوسط تاخیرات تنها هفت دقیقه بوده است که بخشی از آنها متوجه برگزاری نماز جماعت مغرب می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل ایران ایر افزود: باید 556 هزار زائر بیت الله الحرام در 33 روز فقط با ناوگان ایران ایر جابجا شود که این عملیات بی‌سابقه مدیون تیم تخصصی هما هستیم.

وی با بیان اینکه تعویض موتور هواپیمای ایرباس 300- 600 که باید برای انجام پروازهای حج آماده شود را تنها در یک روز انجام دادیم گفت: این هواپیما فردا صبح در مدار قرار می‌گیرد.

قائم مقام شرکت هواپیمایی ایران ایر با بیان اینکه سازمان هواپیمایی عربستان برنامه‌ریزی خوبی داشته و مناسب عمل کرده گفت: مشکلی از نظر پذیرش هواپیماهای هما در فرودگاه جده و مدینه نداشتیم.

قاسمی همچنین با اشاره به افزایش تعداد ناوگان ایران ایر اظهار داشت: برای خرید و اجاره ناوگان جدید برنامه‌هایی در دستور کار داریم که یکی از آنها در دست اجرا است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
16:52 - 1398/05/02
شما اجازه خرید ندارید که!
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/05/02
انجام کار در یک روز افتخار نیست ، اگر کلنگ زنی بود شاید ؟ نبود مدیریت در کار ، نبودامکانات ، نبود امنیت شغلی عدم توازن بین درامد و هزینه ،استرس ،....باعث می شود در ایران «کار» به درستی انجام نشود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج