کالدرون همراه پرسپولیس به شهر قدس نرفت
۸۸۸۹۹۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
۳۱۰۰
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همراه این تیم به ورزشگاه شهدای شهر قدس نیامد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همراه این تیم به ورزشگاه شهدای شهر قدس نیامد.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی وارد ورزشگاه شهدای شهر قدس شد که به خاطر پارک چند خودرو در مکانی نامناسب، اتوبوس پرسپولیس نتوانست به مقابل ورودی سالن ورزشگاه برسد و به همین خاطر بازیکنان پیاده خود را به رختکن رساندند.

از آنجایی که پرسپولیسی‌ها پیش از پایان دیدار شاهین بوشهر و نیروی زمینی به ورزشگاه رسیدند، نتوانستند وارد رختکن شوند و برای دقایقی در اتاقی مستقر شدند تا پس از تخلیه رختکن دو تیم، بتوانند از آن استفاده کنند.

با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هم‌زمان با دیدار تیمشان در ورزشگاه شهر قدس، در حال تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی هستند، کالدرون همراه با اتوبوس تیم به شهر قدس نیامد تا تمرین سایر بازیکنان را زیر نظر داشته باشد. قرار است سرمربی پرسپولیس با خودروی شخصی، خود را به بازی تیمش برساند.

پرسپولیسی‌ها امروز با تعداد کمی مسئول تدارکات به شهر قدس آمدند. به نظر می‌رسد تعدادی از اعضای کادر تدارکات تیم، در ورزشگاه شهید کاظمی ماندند تا به تمرین سایر بازیکنان کمک کنند. برخی بازیکنان نظیر مهدی ترابی و محسن ربیع خواه کلمن‌های بزرگ آب را حمل می‌کردند تا به رختکن ببرند.

با وجود حضور یگان ویژه تا این لحظه که حدود ۳۰ دقیقه تا آغاز دیدار سایپا و پرسپولیس زمان باقی مانده است، هیچ تماشاگری اجازه ورود به ورزشگاه پیدا نکرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج