بند مهمی که سروش و مصلح را شوکه کرد
۸۸۹۳۰۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
۲۵۸۰۲
گاهی دقیق به بند‌های قرارداد پرسپولیسی‌ها نشان می‌دهد این بند‌ها در تمامی قرارداد‌ها وجود دارد و همین موضوع باعث شوکه شدن رفیعی و مصلح شده است.

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس اعلام کرده با دو بازیکن لیست خروجی‌اش یک‌طرفه فسخ می‌کند و خبری از توافق نیست. مدیران باشگاه با توجه به بندی که در قرارداد رفیعی و مصلح وجود دارد مبنی بر اینکه بازیکنان اجازه مصاحبه علیه مدیرعامل باشگاه را ندارند، می‌توانند قرارداد رفیعی و مصلح را فسخ کنند.

البته صحبت‌های اخیر مصلح علیه مدیرعامل باشگاه نبوده و شاید شامل این بند نشود، اما بند دیگری مطرح شده که در تمامی قرارداد‌ها وجود دارد و مربی اگر از لحاظ فنی از هر بازیکنی راضی نباشد، باشگاه می‌تواند یک‌طرفه قرارداد را فسخ کند و بدون ضرر مالی، بازیکن را کنار گذارد.

بند‌هایی که ابتدا بازیکنان فکر نمی‌کردند در قراردادشان باشد، اما نگاهی دقیق به بند‌های قرارداد پرسپولیسی‌ها نشان می‌دهد این بند‌ها در تمامی قرارداد‌ها وجود دارد و همین موضوع باعث شوکه شدن رفیعی و مصلح شده است.

در نهایت باید دید رفیعی و مصلح شامل این بند‌ها می‌شوند و باشگاه پرسپولیس می‌تواند فسخ یک‌طرفه کند یا این دو بازیکن به پول درخواستی خود می‌رسند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
17:02 - 1398/05/03
کدام بند
هیچی نوشته نشده است
چرا اینقدر در کارهایتان ضعف دارید؟
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/05/03
این تار عنکبوت هم نیست چه برسه به بند!!!
شما بندی میبینید؟؟
شایدم بندش نامرعی هست¿¿¿
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/05/03
پس خبرش کو ؟ چرا خالیه؟
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/05/04
یعنی شما لنگیا فکر میکنید گرت بیل با اون همه سابقه و تکنیک تیم های مطرح دنیارو ول میکنه میاد تو تیم درجه چندم لنگ بازی کنه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج