واکنش حنیف به درگیری با سوشا: حقش بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۸۹۸۰۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
۸۱۸۷
حنیف عمران زاده همیشه حرف‌های جنجالی می‌زند و این باره در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما به چند نفر حمله کرد.

خبرآنلاین: مدافع سابق استقلال تهران که امروز صبح از خواب همیشگی اش گذشت به شبکه سوم سیما رفت و از مدیر عامل آبی ها به شدت انتقاد کرد.

عمران زاده در بخش ابتدایی حرف های خود با اشاره به اینکه که با مزه ترین لقبی که به او دادند اقب بچه قول بود، درباره حضور صبحگاهی در این برنامه گفت در دوران فوتبالش هیچگاه برای صبحانه هم از خواب بیدار نمی‌‎شد! او تاکید داشت حتی به زود از خواب بیدارش می‌کردند.

مدافع سابق استقلال درباره شکایتش از باشگاه استقلال گفت: «من شکایت نکردم. اگر به شما بگویم چه اتفاقاتی افتاد خندتان می گیرد. سال قبل به من گفتند بیا توافق کنیم. به همه چک دادند، الا من. آقای نصرالله عبداللهی که چک ها را می داد گفت برای بقیه پاس نشده است. به من گفتند زود پولت را می دهیم بنده هم 600 میلیون تخفیف دادم بدون اینکه یک ریال به من پول بدهند.»

او با اعلام اینکه در حقش بی معرفتی شده است، توضیح داد: «یک روز در باشگاه گفتم پولم را نمی دهید؟ به من گفتند شما توافق کردی و امضا کردی که پولت را گرفته ای. رفتم سازمان لیگ. به من گفتند شما پولت را گرفته اید. مدیران باشگاه استقلال بندی در نامه گذاشته بودند که طبق آن من پول نقد گرفته ام در حالی که یک ریال هم به من ندادند. فقط می خواستند مجوز حرفه ای بگیرند.»

عمران زاده درباره جدایی جنجالی او و نوازی از آکادمی استقلال و تیم جوانان این باشگاه گفت: «لیست 28 نفره دادیم ولی به ما گفتند شما لیست 20 نفره بده. نوازی هم این موضوع را قبول نکرد. یک روز رفتن سر تمرین دیدم چندبازیکن تیم لباس عوض نمی کنند. گفتم چه شده؟ گفتند دستور داده اند لباس عوض نکنیم. گفتم لخت شوید. بعد به نوازی زنگ زدم که ایشان گفت من را داخل آکادمی راه نمی دهند. مدیرعامل گفته بود که او را راه ندهید. من هم رفتم بیرون که بعد بنده را هم راه ندادند!»

او خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: «آقای فتحی من کجا فهمیدم شما استقلالی نیستی؟ روزی که نوازی را داخل آکادمی راه ندادی. آقای فتحی شما به استقلال آمده ای رزومه جمع کنی و بروی. انتخاب 8 بازیکن توسط مدیر آکادمی دخالت نیست؟ البته من با آقای محمد مومنی مشکلی ندارم.

ولی به نظر من اینجا اسمش آکادمی سفارشی است نه آکادمی استقلال.» عمران زاده در پاسخ به این سوال که «فی» برای حضور بازیکنان چقدر بود جواب داد: «ما اصلا بحث مالی نکردیم، آقای علیرضا اکبرپور که مصاحبه کردی و در مورد پول حرف زدی، شاید در زمان شما از این اتفاقات پولی می‌افتاد در زمان ما از این کارها نشده است.»

مدافع سابق استقلال با گلایه از بعضی ها که گفتند آنها می خواستند از بازیکنان پول بگیرند گفت: «وقتی ما این اتفاقات را دیدیم با نوازی قرار گذاشتیم تیم را ببندیم و بعد استعفا بدهیم. برای ما حرف در آوردند که اینها پول گرفتند ولی وقتی خطیر از آقایان سوال کرد که آیا واقعا خودتان دیده اید که مربیان جوانان پول گرفته اند، بعد هم در جواب گفتند نه، ما هم شنیده ایم که پول گرفته اند. حتی معاون باشگاه خودش گفته بود اگر مدرکی از پول گرفتن اینها دارید ابتدا بیاورید روی میز من بگذارید.»

او درباره سبک و سیاق مدیریت فتحی هم گفت: «او رور راست نیست. کجای دنیا یک تیم 15 بازیکنش می روند؟مثلا در پرسپولیس سروش را نخواستند، آن هم زمانی که بازیکنانشان را گرفته بودند، سپاهان یک یا دو بازیکنش رفت، ذوب‌آهن هم همینطور اما استقلال اول بازیکنانش را رها کرد و بعد به فکر بازیکن گرفتن افتاد. شک نکنید بازیکنانی که رفتند از استقلال شکایت می کنند. من در استقلال صداقت ندیدم. تا حالا هم چنین مدیریتی در این باشگاه ندیده ام. یک سال من را دنبال دواندند آخرش یک میلیون ندادند که دلخوشم کنند.

آقای فتحی گفت صیادمنش نمی رود رفت. گفت تیام نمی رود رفت. گفت پاتوسی نمی رود رفت. گفت طارق می ماند رفت. گفت فرهاد مجیدی جای شفر را نمی گیرد جانشین او شد. البته به نظر من از محبوبیت فرهاد سو استفاده کردند. آقای فتحی گفت روزبه چشمی و اسماعیلی اخراج نمی شوند که به خاطر درگیری های تمرین آنها را اخراج کرد.»

عمران زاده در ادامه با دیدن چند تصویر حرف های جالبی زد. او ابتدا درباره صحنه پنالتی مشکوکش مقابل استقلال در زمان حضور در صبا گفت: «خدا شاهد است عمدی پنالتی نکردم.»

او با دیدن تصویری از رحمتی و سوال مجری که رابطه شما همواره بالا و پائین زیاد داشته و آیا معتقدی او باعث جدایی ات از استقلال شد گفت: «رحمتی هم اتفاقی من بود. با او حرف زدم. سوء تفاهمات برطرف شد. من بعدها نامه ای در باشگاه دیدم که منصوریان بنده را به خاطر کهولت سن رد کرده بود! بعد رفت جپاروف 36 ساله را به استقلال آورد.»

عمران زاده بعد از دیدن تصویر درگیری اش با سوشا مکانی در دربی گفت: «او به هوادران استقلال توهین کرد و آن مشت حقش بود!»

عمران زاده با دیدن تصویری از فرزاد حاتمی گفت: «یک بار سر تمرین با او لاستیک را از روی فنس می انداختیم که آقای قلعه نویی دید و کلی شاکی شد!» عمران زاده با دیدن تصویری از اشک هایش در کنار محمد نوازی هم گفت: «این عکس مربوط به آن دربی که ثانیه های آخر بازی گل خوردیم و واقعا ناراحت شدم.»

او درباره شانس استقلال برای موفقیت در لیگ برتر و آسیا گفت: «آرزوی من موفقیت استقلال است ولی کدام ابراز را به استراماچونی داده اند؟ چه کسی می خواهد این تیم را آرام کند. استقلال یک بزرگتر مثل سیدجلال حسینی ندارد. امیدوارم این تیم سهمیه بگیرد. البته آرزوی من قهرمانی استقلال است.»

عمران زاده حرف های خود را اینطور به پایان رساند: «آقای حسن زاده در آکادمی از من ناراحت شد. ولی تهمت هایی که به ما زدند درست نبود.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/05/05
برو بی ادب لات کوچه خلوت تو از صد کیلومتری نوجوانان و جوانان نباید رد شی بد آموزی داری
تو بچه غول نیستی
سمندونی
پاسخ ها
م.ر.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
بی ادب خودتی
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
لات کوچه خلوتو از اسطولتون علی ناز فک دراز یاد گرفتی؟؟ ادبیات استولتون معلومه شخصیتش چقدره که به شمام سرایت کرده
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
خوابیده بیدار شه خطری میشه برات ها شیطون... لات کوچه خلوتو استوله پوشالیتون علیناز یادتون داده که شخصیتش بر همه مشخصه...
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
خوابیده بیدار شه خطری میشه برات ها شیطون... لات کوچه خلوتو استوله پوشالیتون علیناز یادتون داده که شخصیتش بر همه مشخصه...
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/05/05
بخواب بابا لات کوچه خلوت فقط زر مفت میزنیدشما کیسه ها
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/05/05
اقای نحیف تو درفوتبال هیچی نبودی ونیستی فقط باهوچیگری وتوهین به همه میخواستی خودتو نشون بدی که موفق هم نشدی دربی چهارتایی ها یادت هست چجوری همتون خوارشدین حالا افتخار میکنی به سوشا مشت زدی البته دراین حدهم نبودی منصوریان خوب تورامی شناخت که انداختت بیرون حالا هم هیچی نیستی چهار در شش
پاسخ ها
بهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
آقا حنیف حیف مشت این لنگی ها رو باید با ،،،، زد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
آره مجتبی محرمی خوبه ،،،،،،،حنیف بده
م.ر.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
هیشتروک چی میگی به آقا حنیف
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1398/05/05
بی ادب بچه پرو
پاسخ ها
م.ر.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
حنیف بی ادب نیست پررو هم خودتی
United States
11:41 - 1398/05/05
دمت گرم داداش ایولللل داری باتعصب
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1398/05/05
حنیف بچه غول باغیرت ، حنیف آرزومه برگردی به خونت
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/05/05
شیشعلی ناکس،خخخخخخخ در ظاهر باهمه رفیق ولی در خفا سر همه حتی قدیمی تر از خودش رو هم می برید اینو زمانی متوجه شدم که به دوست قدیمی وبزرگتر وقدیمی تر وبا تجربه تر از خودش چه بعنوان بازیکن وچه مربیگری ، یعنی حتی محمود فکری رو هم جا گذاشت و سریع لابی کرد وبا فریاد آدمهایش روی سکو ها و..... جای محمود فکری بنده خدا با اون همه تعصب و وفاداری را گرفت!
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/05/05
همیشه محبوب میمانی...بچه غول دوست داشتنی...
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/05/05
لنگی سوز کی بودی؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
با بخش انتقادی حرفهایش راجب مدیریت استقلال کاملا موافقم ولی آدم لاتم باشد باید لات خوب باشد مقایسه این چفت چولها با محرمی بی انصافیست مقایسه بهترین مدافع آسیا با آنهمه ویژگی با حنیف که یک بازی ملی درست حسابی ندارد از بات بازی فقط سر پا .......را بلد است عقده ای که نامردیش به سوشا را به هوادار و دفاع از هوادار ربط میدهد به جای اینکه در زمین فوتبال بازی کند و مشتش را با گل زدن و گل نخوردن به حریف بزند کلا شبکه‌ای که مدیرش فروغی باشد باید میهمانان و برنامه هایش بشوند این
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/05/05
شخصیت و رفتار عمران زاده ، بیانگر شخصیت و تربیت خانواده اش است !
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/05/05
از یک آدم بیسواد مثل عمران زاده چه انتظاری است ؟
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/05/05
حنیف عمرانزاده ننگ ورزش ایران است !!!
پاسخ ها
نه به اس اس تا ۱۴۰۰
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
!!!! شیث و نصرت و مینا هم افتخارات ورزش ایرانند
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/05/05
آخه شما از عمران زاده مغز نخودی ، انتظار دارید در باره فلسفه حرف بزند !!؟
بیچاره چیزی بلد نیست .
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/05/05
یکی دوست داره لقب سلطان یا پروفسور ، بهش بدن .
یکی هم دوست داره بهش بگن : بچه غول یا مثلا کره خر ! خلاصه ، هر که به لیاقتش .
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/05/05
لنگی ها کتک خورشون خوبه اون از سوشا باب اسفنجی اون از پایان که بادمجون در اومد پا چشش اونم از حمید گریه که ممد نوازی بچه خزانه زد ترکوندش کلا لنگی همینه پاره هستش همه جا
United Arab Emirates
21:53 - 1398/05/06
خخخخ باشگاه نیست دیونه خونست یه مشت بی سرپا دور هم جمع شدن کیسه حقیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو