حمایت انجمن تهیه‌کنندگان مستند از رسول‌اف
۸۹۱۱۴۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
۲۳۰۰
انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند، خواستار تعامل و رفتاری متناسب با شخصیت و حرفهٔ هنری محمد رسول‌اف شد که از اعضای این انجمن است.

خبرگزاری ایرنا: انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند، خواستار تعامل و رفتاری متناسب با شخصیت و حرفهٔ هنری محمد رسول‌اف شد که از اعضای این انجمن است.

در بیانیه این انجمن با بیان این که «روحیهٔ مبنایی فیلمسازی، نقد از طریق خلق موقعیت دراماتیک است» آمده است: بیان بخش‌های گاه مانده در سمت تاریک و پوشیده ای که در روایت سینمایی آن‌ها به هر حال تأکید و تعمیم در متن و اطرافش لاجرم می‌نماید و جزئی ذاتی از آن است. پس از ساخت فیلم، وقتی ساز و کار رسانه‌ای دنیای امروز در نقاط مختلف جغرافیای سیاسی و آداب صنعت‌اخبار و تحلیل، آن را در برمی‌گیرد، ذهنِ انواع مخاطبان می‌تواند دامنهٔ متعددی از تداعی معانی را ممکن کند و برایندهایی بسازد که فیلمساز مسئول همهٔ آن‌ها نمی‌تواند باشد.

انجمن تهیه کنندگان مستند خواستار آن شده که در سنجش و داوری بازتاب‌های تولید و عرصهٔ آثار سینمایی با برخوردی خلاق بتوان از ظرفیت فیلمسازی منتقد، به نفع ارتقاء کیفیت زندگی اجتماعی و زوایای متعدد و ‌پیچیده‌اش بهره گرفت و در تعاملی مهربان به تحقق جامعهٔ همدل‌ و هماهنگ کمک کرد.

محمد رسول‌اف، اخیرا به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به یک سال حبس تعزیری و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج