حمله همزمان سرمربی هلندی به ریبری و گواردیولا!
۸۹۱۲۳۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
۴۹۷۱
لوییس فان خال، سرمربی هلندی و پرافتخار دنیای فوتبال به انتقاد از فرانک ریبری و پپ گواردیولا پرداخته است.

ورزش سه: لوییس فان خال، سرمربی هلندی و پرافتخار دنیای فوتبال به انتقاد از فرانک ریبری و پپ گواردیولا پرداخته است.

لوییس فان خال که دیگر تمایلی به ادامه فعالیت در دنیای مربیگری ندارد، مدعی شد بازیکنانی مثل فرانک ریبری بیشتر از تیم به خودشان فکر می کنند و هدایت آنها دشوار است. لوییس فان خال همچین اذعان داشت دلیل ناکامی گواردیولا در لیگ قهرمانان، تمرکز بیشتر وی روی تیم خودش به جای سبک بازی حریف است.

حمله همزمان سرمربی هلندی به ریبری و گواردیولا!

لوییس فان خال در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت: "هم پپ گواردیولا و هم فرانک ریبری افرادی هستند که خیلی تمایلی به سازگاری با محیط خود ندارند.

در فوتبال تنها با کار تیمی موفق می شوید و من فقط به تیم اعتقاد دارم نه به عملکرد فردی. متاسفانه وقتی استعدادهای فردی زیادی در تیم خود دارید، همیشه باید شرایط تیمی را با استعداد درون تیم سازگار کنید و این موضوع ساخت تیم واقعی را سخت تر می کند زیرا دیگر شرایط بسته به این می شود که آیا آن بازیکن مایل به حضور در کار تیمی است یا خیر.

من در دوران سی سالگی لوییس فیگو و فرانک ریکارد مربی آنها بودم و در سن 34 سالگی رایکارد ایده های من را می پذیرفت . چنین بازیکنانی بسیار بهتر از آنهایی هستند که مردم آنها را ستاره می نامند. فیگو برای من یک ستاره بود اما ریبری بیشتر از تیم به خودش فکر می کرد."

فن خال در مورد نیز پپ گفت: "گواردیولا در این فصل همه چیز در انگلیس به دست آورد اما بالاترین سطح فوتبال لیگ قهرمانان اروپا است که او نه با سیتی و نه با بایرن در آن قهرمان نشده است. دلیلش این است که او خیلی درگیر تیم خودش است و به اندازه کافی به حریف توجه نمی کند.

در این موقعیت باید تعادل برقرار شود و یک سرمربی باید به حریف خود احترام بگذارد. گواردیولا موضوع این را می داند اما ترجیح می دهد فقط کار خودش را انجام دهد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج