اجرای قطعات جدید در کنسرت روزبه بمانی
۸۹۲۸۶۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
۱۹۵۹
روزبه بمانی شاعر، ترانه سرا و خواننده موسیقی پاپ، کنسرت جدید خود را سه شنبه شب 22 مرداد در 2 سانس در برج میلاد اجرا می کند.

خبرگزاری صبا: روزبه بمانی شاعر، ترانه سرا و خواننده موسیقی پاپ، کنسرت جدید خود را سه شنبه شب 22 مرداد در 2 سانس در برج میلاد اجرا می کند.

اجرای قطعات جدید در کنسرت روزبه بمانی

علی نیکونیا مدیر روابط عمومی موسسه «آوای هنر» در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا گفت: به دلیل استقبال از کنسرت روزبه بمانی در تاریخ ۵ و ۶ تیر ماه و تعداد کم سانس در این تاریخ، تصمیم گرفته شد تا در تاریخ ۲۲ مرداد ماه، کنسرت دیگری داشته باشیم.

به گفته وی، این کنسرت در ۲ سانس ۱۹ و ۲۲ در برج میلاد برگزار می شود.

وی ادامه داد: بلیت فروشی این کنسرت باز است و به زودی به اتمام می رسد و قرار است در این کنسرت روزبه بمانی با قطعات جدید به استقبال طرفداران خود برود.

مدیر روابط عمومی موسسه «آوای هنر» توضیح داد: تا قبل از شروع ماه محرم قرار است ۲ قطعه جدید از آثار روزبه بمانی منتشر شود و موزیک ویدیوی «شلیک» هم که مربوط به اجراهای ۵ و ۶ تیر ماه است، در این مدت منتشر خواهد شد.

نیکونیا در پایان بیان کرد: در حال حاضر بلیت فروشی کنسرت های بمانی در اصفهان و رشت آغاز شده است و در چند شهر دیگر هم بلیت فروشی به زودی آغاز خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج