گهر منحل می‎شود؟
۸۹۳۱۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲
۵۳۷۸
سرپرست گهر دورود از منحل شدن این تیم و انصراف از لیگ دسته اول خبر داد.
ایسنا: محمد نامداری با اعلام این خبر اضافه کرد: در بازی با نیروی زمینی طبق معمول به بچه‎ها زنگ زدیم قبل از بازی به تهران بیایند که آنها هم آمدند و برخی مسئولان قول دادند که بعد از بازی مشکل‎ها رفع می‎شود و با هم به دورود می‎رویم اما در پایان دیدار خبری نبود و به اعضای تیم اعلام شد با هزینه خودشان برگردند و من شرمنده آنها شدم.

وی با بیان اینکه بازیکن‎ها با دلخوری رفتند، ادامه داد: با این شرایط امکان ندارد برای دیدار با سیاه‎جامگان به دورود بیایند و من که سرپرست هستم دیگر نمی‎توانم به آنها زنگ بزنم. قبل از بازی دوستان قول می‎دهند اما بعد از بازی قول‎ها فراموش می‎شود، مگر یک بازیکن چقدر تحمل دارد؟

نامداری با یادآوری اینکه گهر در هفته پانزدهم به مصاف گل‎گهر سیرجان نرفت و بازنده شد، تصریح کرد: طبق قانون اگر در یک دیدار دیگر حاضر نشویم به لیگ پایین‎تر سقوط می‎کنیم و با توجه به شرایط موجود این موضوع در هفته آینده به حقیقت تبدیل می‎شود. راستش دیگر نمی‎توانیم ادامه دهیم و بهتر است هرچه زودتر کنار برویم.

سرپرست گهر دورود با اشاره به اینکه احمدزاده در دو بازی قبلی روی نیمکت این تیم ننشسته، اظهار کرد: سرمربی و مدیرعامل تیم رفتند تا شاید تغییری رخ دهد اما شرایط بدتر شد و بهتر نشد. در بازی با نیروی زمینی چون دو ماه بود که تمرین نداشتیم تیم تا دقیقه 70 دوام آورد اما دیگر توان نداشتند و داور یک پنالتی مشکوک گرفت که در پایان با دو گل شکست خوردیم.

وی درباره 500 میلیون تومانی که هدایتی برای خرید امتیاز گهر به استانداری لرستان هدیه داده، خاطرنشان کرد: هدایتی می‎گوید این پول فقط باید برای خرید باشگاه هزینه شود و همه می‎دانند که دادستانی قبول نمی‎کند این امتیاز به فروش برسد، چون مالک باشگاه متواری است. استانداری باید برای مدت چند سال باشگاه را اجاره می‎کرد و اجازه نمی‎داد پول هدایتی برگشت بخورد!

نامداری با بیان اینکه استانداری لرستان انتظارات ما را برآورده نکرد، افزود: اگر استانداری برنامه داشت، می‎توانست اجازه ندهد این پول برگشت بخورد. واقعیت این است که هیچ مسئولی به ما کمک نکرد و فقط شعار می‎دادند.

او با اشاره به اینکه تاکنون فقط 170 میلیون هزینه کرده‎ایم، یادآور شد: از این مبلغ 30 میلیون تومان برای بلیت رفت و برگشت به مشهد و مصاف با سیاه‎جامگان هزینه شد، 40 میلیون استانداری داد که هزینه لباس و برخی سفرها شد و 100 میلیون هم به اعضای تیم پرداخت شد. البته بنده نیز مقداری از جیب خودم برای اسکان و غذای تیم هزینه کرده‎ام که فاکتور همه موجود است.

سرپرست گهر در پایان گفت: کل قراردادهای اعضای تیم حدود یک میلیارد و 800 میلیون تومان بود که بچه‎ها موافقت کردند 50 درصد از قراردادها را هم ببخشند اما افسوس که پولی در کار نبود. گهر پتانسیل خوبی داشت و می‎توانست با درایت کادرفنی و بازیکن‎ها در لیگ بماند اما مشکل‎های مالی این اجازه را نداد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج