دادستان کل: فیفا چه‌کار به ورزشگاه رفتن زنان دارد؟
۸۹۴۱۳۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
۱۴۸۹۴
دادستان کل کشور با اشاره به بحث‌های اخیر درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها، گفت: اینکه گیر داده‌اند که حتماً در ورزشگاه‌های ایران هم باید زن هم باید راه پیدا کنند دلشان برای زنان ما سوخته؟ دلشان برای سالن‌های ورزشی ما سوخته؟ دلشان برای این سوخته که زن‌ها هم از فیوضات عالیه تماشای فوتبال محروم نباشند؟ این را ساده نگیرید.

خبرگزاری ایسنا: حجت الاسلام محمدجعفر منتظری چهارشنبه 16 مرداد در دانشگاه خوارزمی با اشاره به سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، گفت: این افتخاری است که از آثار و برکات انقلاب اسلامی در حوزه علم و دانش است.

منتظری افزود: در طول سال‌هایی که جهاد دانشگاهی مشغول تلاش و فعالیت بوده بیش از 25 هزار اثر و 22 هزار مقاله علمی را توانسته تقدیم جامعه و محیط دانشگاه کند که این بسیار ارزشمند است و به بنیانگذاران این نهاد و کسانی که در این سال‌ها تلاش کرده و در جهاد دانشگاهی افتخاراتی آورند تبریک می‌گوییم.

دادستان کل کشور به فرارسیدن روز خبرنگار هم اشاره و اعلام کرد: یاد و خاطره شهید صارمی که به همراه هفت نفر از کارکنان خدمتگذار کشور در مزارشریف به شهادت رسیدند هم گرامی می‌داریم و روز خبرنگار را به خبرنگارانی که رسالتی سنگین بر عهده دارند تبریک می‌گوییم.

منتظری در ادامه با اشاره به شعار عقلانیت انقلابی خاطرنشان کرد: عقلانیت انقلابی یعنی نفی عقلانیت غربی و سکولارسیم و هرچیزی که مغایر با پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است، وقتی که عقلانیت انقلابی را بخواهید ابزار حرکت قرار دهیدحتما باید توجه داشته باشید که لازمه عقلانیت انقلابی مبارزه با ستمگری، استکبار و هر نوع ظلم‌پذیری است.

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی عملکرد را نباید ملاک و شاخص قرار داد، اسلام، اعتقاد شما به پیامبر و خدا نباید کوچکترین ارتباطی به کسانی که برای شما افراد شاخصی هستند نداشته باشد چون افراد معصوم نیستند، این را برای این می‌گویم که اگر در اشخاص مهم لغزشی را دیدید در اعتقاد شما اثری نداشته باشد چون شما اعتقاد خود را از اشخاص نگرفته‌اید بلکه اعتقادات خود را از منابع مطمئنی چون قرآن، حدیث و عقل گرفته‌اید.

دادستان کل کشور افزود: مقاومت هوشمندانه هم لازمه عقلانیت انقلابی است، باید مقاومت هوشمندانه هم داشت تا در مسیر درست حرکت کرد، حرکت در مسیر خواه ناخواه با مانع یا کندکننده حرکت مواجه می‌شود به همین دلیل مقاومت لازم است.

وی ادامه داد: امروز حتی دشمنان هم به این اذعان دارند که آن چیزی که منطقه ما را در برابر ظلم و استکبار توانسته نگه دارد مقاومت است، آثار مقاومت در ایران، عراق، لبنان، سوریه و در کشور مظلوم بیچاره و مفلوک و درمانده از نظر ظاهری و مادی هم می‌توانید ببینید که یک طرف سعودی جنایتکار و یک طرف هم این ملت مظلوم است اما اثر مقاومت را می‌توانید ببینید.

منتظری خاطرنشان کرد: ما براساس اطلاعات دقیق و معلوماتی که داریم دشمن در عرصه‌های مختلف و با ابزارهای گوناگون به شدت در حال تهاجم و شبیخون زدن به جوانان، مردم، دختران و پسران ماست، با اخباری که به ما می‌رسد می‌بینیم که دشمن با تمام توان، تلاش و با ابزارهای مختلف به دنبال این است که مقاومت تسلیحاتی را در هم بشکند و با اتاق فکرهای دقیق به دنبال نفوذ و هدف قرار دادن اعتقادات جوانان است.

دادستان کل کشور افزود: آنقدر سرمایه‌گذاری می‌کنند، نفوذی که دشمن در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و هنری برای آن تلاش می‌کند، باید خیلی مراقب بود.

وی تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین وسایلی که باید در زندگی به آن توجه کنیم مقاومت است، دشمن می‌خواهد مقاومت ما و تار و پود اجتماعی و اعتقادی ما را از بین ببرد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: سندی به نام سند 2030 را درست کرده‌اند، در ظاهر گفتند که ما سند 2030 را تمام کرده‌ایم ولی ما آثار و جای پای سند 2030 را در بخش‌های مختلف داریم می‌بینیم من در این خصوص به برخی از مسئولین در عرصه‌های فرهنگی، هنری و علمی در جلسات و در نشست‌های خصوصی هشدار می‌دهم، نمونه‌ها را نشان می‌دهیم، نامه می‌نویسیم، برخورد قضایی هم می‌کنیم اما آن را علنی نمی‌کنیم.

منتظری افزود: اینکه فیفا می‌آید رسماً اعلام می‎کند اگر چنانچه ورزش ایران زنان را در ورزشگاه‌ها راه ندهد ما ایران را از حضور در بازی‌های بین‌المللی محروم می‌کنیم این را شما ساده می‌اندیشید؟ این حرف ساده‌ای نیست، فیفا چه کار دارد به اینکه در کشوری 10، 500، هزار یا پنج هزار تماشاگر برای فوتبال می‌رود حتماً تعدادی از آنان باید زن باشند؟

وی اضافه کرد: اینکه گیر داده‌اند که حتما در ورزشگاه‌های ایران هم باید زن هم باید راه پیدا کنند دلشان برای زنان ما سوخته؟ دلشان برای سالن‌های ورزشی ما سوخته؟ دلشان برای این سوخته که زن‌ها هم از فیوضات عالیه تماشای فوتبال محروم نباشند؟ این را ساده نگیرید.

منتظری افزود: ما در نمایشگاه کتاب امسال از فضای آلوده‌ای که عده‌ای در نمایشگاه کتاب ایجاد کردند چه عکس‌ها و چه کتاب‌ها و جزوه‌ها و چه مطالب انحرافی به دست آوردیم.

وی ادامه داد: دو سال قبل هم در نمایشگاه کتاب برای من جزوه‌ای آوردند که مطابق سند 2030 آموزش‌های جنسی برای بچه‌ها در آن وجود داشت.

منتظری افزود: یکی از برنامه‌های اساسی در جنگ این است که مواضع، سلاح‌ها و تاکتیک دشمن را شناسایی کرد، دانشجویان باید حتماً دشمن را بشناسد تا بتوانیم در برابر آن مقاومت کنیم.

وی در خصوص عدالت‌خواهی اخلاق مدارانه هم گفت: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر عدالت است، در جمهوری اسلامی حاکمیت باید عادلانه باشد و البته عدالت فقط بر عهده عدلیه نیست بنابراین مدیران جمهوری اسلامی از قضایی، اجرایی تا تقنینی باید در چهارچوب عدالت حرکت کنند.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: متأسفانه فضای مجازی ما به شدت آلوده است و انواع و اقسام آلودگی‌ها در فضای مجازی وجود دارد، هرگاه خواستید در مورد موضوعی تصمیم بگیرید خبر را از منبع صحیح به دست بیاورید و اگر دیدید که حرکت غیرعادلانه‌ایست در هر کجا در قوه قضایی یا هر جای دیگر آن را مطالبه‌گری کنید.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان در خصوص پرونده معاون اجرایی سابق قوه قضاییه که اخیراً بازداشت شده است هم گفت: بنده دو بار در دستگاه قضایی از طرف مقام معظم رهبری مأموریت پیدا کردم که نظارت و بازرسی جامعی از کل قوه قضاییه داشته باشم یک بار در زمان آیت‌الله یزدی و یک بار هم در اواخر مدیریت مرحوم آیت‌الله شاهرودی.

دادستان کل کشور ادامه داد: در این مأموریت تمامی زوایای قوه قضاییه را بررسی کردم و گزارش دادم، در قوه قضاییه تلاش‌های زیادی می‌شود ما انسان‌های واقعاً سالم و خدوم در قوه قضاییه کم نداریم، در حاشیه آن افراد سودجو هم پیدا می‌شوند، در خصوص این پرونده خاص، این کسی که اسم بردید کلیات داد و ستدهای وی را می‌دانستیم و از زمانی که یک سری علایم و نشانه‌های شاخص‌تر به دست آمد از همان دوره قبل و به تدریج بررسی شروع شد، تدریجی به این دلیل که چون برخی افراد طوری حرکت می‌کنند که آثاری از خود بر جای نگذارند یکی از مشکلات ما در برخورد با فساد همین است که با زحمت زیاد می‌توان محقق شدن جرم را تشخیص داد.

منتظری ادامه داد: کارهای اطلاعاتی و امنیتی در این خصوص شدت گرفته و هر کسی که در این زمینه شریک باشد با وی برخورد خواهد شد و خط قرمزی در برخورد با افراد نداریم.

وی افزود: ما باید نسبت به مبارزه با فسادهای گوناگون حساس باشیم البته به همان مقدار هم باید حساب آبروی اشخاص را بکنیم، انتظار جامعه این است که از الان همه اقدامات را بگوییم ولی شرعاً مجاز نیستیم چون هنوز تحقیقات تکمیلی نشده، دفاعیاتی انجام نشده حکمی قطعی نشده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 85
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
21:19 - 1398/05/16
درتمام کشورهای اسلامی زنان به ورزشگاهها می روند مگر دین اسلامی که در کشور ما هست با دین اسلام دیگرکشورها فرق دارد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دادستان که مستقل نباشه نتیجه همینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دارن سليقه اي عمل ميكنند
mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خانوما که هیچی
آقایون هم با این جو ورزشگاه ها و فحش های ناجور نباید برن بازی رو ببینن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اون خودش چیکار داره
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آقا راست می گه دیگه فیفا چیکار داره همه کاره ایشونن
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
آقای عزیز می دونی چرا فیفا داره فشار می یاره چون ده هزار زن ایرانی بهش ایمیل زدن چون امیدی به داخلی ها نداشتن قضیه به تو ربطی نداره نه فیفا
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
حکایت زنایی که میان دفاع می کنن می گن ما فرهنگشو نداریم و علاقه ایم بهش نداریم حکایت همونایی که اوایل رای دادن زنا می اومدن می گفتن چرا بهمون حق رای دادین ما علاقه ای به این کارا نداریم وقتی نداریم ما ساده ایم احساساتیم ازمون سوء استفاده می شه و......... داستان و جبهه ها همونن فقط موضوع عوض می شه فقط می خواستم بگم ننگ بر شما
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/05/16
نمیدونم ورزشگاه رفتن خانمهایی که در همه عرصه ها در کنار آقایون و دوشادوش ما در بدبختیها شراکت دارن کجاش دردناکه که همه صداشون در اومده خخخخخخخ
پاسخ ها
ترسو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
فيفا هم مثل بعضيها !!!!!!!؟ فضوله و تو همه كاراي مردم دخالت بيجا ميكنه ، جناب دادستان !
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/05/16
زنان در ایران هیچ حقی ندارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اینجورکه ایشون میگن از سال دیگه زنان نمایشگاه کتاب هم نباید برند، اصلا چه معنی داره زن کتاب بخونه!
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1398/05/16
اصلا خدا چرا زنان رو خلق نمود؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
برای اینکه حال جاهل های مثل تو رو بگیره
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/05/16
مشکلات ما با نرفتن زنها به ورزشگاه تموم میشه
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مگه ما مشکل هم داریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دکتر لازمی
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/05/16
الفاتحه برای فوتبال ایران تعلیق در راه است تاخیر شروع لیگ بخاطر تجهیز ورزشگاهها بهانه ای بیش نیست باید منتظر تعلیق باشیم
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/05/16
احسنت حاج آقا
پاسخ ها
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
همینی که می گی احسنت بهش از هموناست همونایی که انقدر حرص و جوش جاشونو می خورن و طمع دارن که حاضر نمی شن با قانون منع به کارگیری بازنشستگان از منصب خودشون بزنن کنار و جا رو بدن به جوون ترا باعث عمده بیکاری ها و فرار مغز هان حالا تو باز بهش بگو احسنت
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/05/16
دلیلش اینه که ورزش مال همه افراد نباید بین جنسیت تبعیض قایل شد. وقتی مردان از دیدن مسابقات ورزشی لذت میبرن چرا باید این حق از زنها گرفته بشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تفاوت جنسيتي را بايد كنار گذاشت زن و مرد در قانون و اسلام فرقي با هم ندارند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مردها هم باید بتونن مسابقات بانوان رو ببینن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
هرکی میگه زن و مرد فرق ندارند عقل نداره .زن و مرد دو انسان کاملا متفاوت هستند.زنان میتونن تماشاچی بازی فوتبال زنان باشند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
10:42 شاید متفاوت باشیم ولی برابریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
برابری یعنی چی؟دو انسان متفاوت نیازها و آمالشون متفاوته.علایق و سلایقشون متفاوته.اکثر دختر بچه ها به عروسک بازی علاقه دارند و پسر بچه ها به توپ بازی ذات پاکشون اینه حالا با شرایط و تربیت شاید بعدا عوض بشن.کسی حق نداره عروسک بازی رو تحقیر کنه.دختر این جوریه دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
11:4 درسته خیلی هامون اونطورین اما خیلی هامون به کارهای دیگه هم علاقه داریم دلیل نمی شه از اونای دیگه منع شیم و بعدشم این که می بینی علاقه به عروسک بیشتره
به 11:4
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
خودت داری می گی اکثرشون یعنی عده ای هستم خوششون نمی یاد اگه از همون بچگی بهمون عروسک ندین که بچه داری رو یادمون بدید می بینید خیلی جذب نمی شیم
Switzerland
22:33 - 1398/05/16
انصافا این یک حرفش حساب بود. واقعا اونا چکار, به رفتن و نرفتن خانما دارن؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
همه قوانين بايد طبق قوانين جهاني باشد نميشه تو يه سري چزا شخصي و سليقه اي عمل كرد تو انرزي اتمي خواستار قوانين بين الملل بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ما مسلمان هستیم و این سلیقه نیست عاقلانه اینه که زنان به محیطی که براشون مناسب نیست نروند
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
فیفا( عالی ترن مقام تصمیم گیرنده فوتبال در جهان) نباید درباره به وررزشگاه رفتن همه انسانها چه زن و چه مرد نظر بده ولی دادستان ی کشور حق نظر دادن در مورد فوتبال رو داره؟ زیبا نیست؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تو خودت چیکار داری؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تو کدوم دوره زندگی میکنی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مثبت اشتباهی دادم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
همونقدر که تو کار داری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
10:43 خیلی سوزت گرفته که تو همفکرات طرفداری ندارین نه؟؟ نمی تونین همیشه زنا رو آدم حساب نکنین
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/05/16
حاجی برواساسنامه فیفا بخون که ضرر نمی‌کنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خوندن و علم آموزي حرامست حرام !!!!!!!
-
23:01 - 1398/05/16
فیفا که باید کار داشته باشه عزیزم، شما چی کار دارید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ایول خوب گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دقيقا كار وظيفه و اساس فيفا فوتبال است
كجاي فوتبال به شما مربوطه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دقیقا حرف منم همینه خودش چیکار داره
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/05/16
قوانین ببن المللی با قوانین هر کشوری فرق های دارد!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ما قوانين بين الملل رو فقط براي انرزي اتمي ميخوايم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
۰۸:۱۶
گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1398/05/17
احسنت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
برو عربستان اینجا جای تو نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ما زنا باید همیشه موقع بدبختی و بی پولی کنار مردا باشین توی این جور قضایا می کشن کنار
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/05/17
آخه ی برنامه ریزی اینقد سخته؟؟؟ مردم توی کوچه و بازار و .... پیش هم هستن و مشکلی ندارن الان چرا نباید پیش هم باشن؟
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1398/05/17
راست میگه خب .اگه راست میگن پول های بلوکه شده فوتبال ایران پس بدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
هرچیزی جای خودش
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1398/05/17
یعنی ایشان نمیدانند فیفایعنی چه؟
فیفا مسئول همه مسائل حقوقی واجتمائ فوتبال در کل دنیاست خوب یکم مطالعه کنند؟
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1398/05/17
فیفا یک نهاد هست مثل سازمان ملل نه فرد

اگر می تونید جلوی انها هم مقاومت کنید تا فوتبال هم تعلیق بشود

اصلا چطور هست از امروز شعار مرگ بر فیفا هم به جمع شعارهای ما اضافه شود؟
United States
08:13 - 1398/05/17
تو چه کار به ورزشگاه رفتن زنان داری ؟؟!
سر پیازی یا ته پیاز . به دادستان چه مربوط؟!
تو وظایف قانونی تو انجام نمیدی. حتما فضولی برای زنان یک شغل رسمی تعریف شده در ج.ا.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب دادستان کل اگه به وظیفه خودش عمل کنه خیلی سنگین تره
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/05/17
به نظرم دقيقا فوتبال به فيفا مربوطه و به جاهاي ديگه ربطي نداره
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1398/05/17
موضوع ورزش چه ربطی به شما دارد؟!!!!
این موضوع به وزارت ورزش مربوط است و نیازی به دخالت فضولباشی ها ندارد
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/05/17
قوه قضاییه بهتره بره خودشو سامان بده رسیدگی به پرونده‌ها رو سریع تر کنه قاضی های فاسد رو برکنار کنه بدهکاران کلان بانکی رو مجبور کنه بدهی رو تسویه کنه جلوی زمین خواری و کوه خواری و جنگل خواری رو بگیره بعدأ بیایید تعیین تکلیف کنید زنان برن ورزشگاه یا نرن با اینکه ریطی بهتون نداره
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1398/05/17
هیچکس بارفتن خانمها مشکل نداره بروند ورزشگاه ولی چکارکنیم فرهنگمون پایینه مثلا شما با خانمت با اتوبوس یا قطار یامترو فرق نداره یاهروسیله دیگری داری میری مسافرت دوتا جوان هم اونجا نشستن دارن هی از الفاز،زشت بکارمیبرن حا شما می خواهید چند هزارنفرو ببرین تویک مجموعه با این شرایط توی کوچکترین اشتباه داور فحشها شروع میشن باید قبول کنیم اول باید خودمنو درست کنیم،
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
بهترین کار اینه که فحاش ها رو به استادیوم راه ندیم ! نه اینکه نصف جامعه رو محروم کنیم چون جوانها در ورزشگاهها فحش میدن نباید خانم ها به ورزشگاه برن؟! یکبار هم که شده نیمه پر لیوان رو ببینید ! اگر به بی ادبان و فحاش ها اجازه ورود به ورزشگاه ندیم کار درست میشه نه اینکه جلوی خانم ها رو بگیریم تا این جماعت وقیح هر روز وقیح تر بشه و انواع و اقسام کثافتکاری ها رو درورزشگاه شاهد باشیم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تاوان فحاشی مردا رو ما نباید بدیم بحث اگه سر اونه نزارن مردا برن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خُب درست كنين ، اين تقصير امريكاست ؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خودت داری میگی این بی فرهنگی که یادت رفت بگی مردونه همه جا هست زن ها هم عادت کردن و میدونن مرد ایرانی همینه ولی دلیل نمیشه آزادی های زن سلب بشه چون مرد ها فرهنگ ندارن

این دلایل به درد خودتون میخوره یا زن ها به حق شون میرسن یا فوتبال تعطیل و یا حداقلش اینه که مرد ها دیگه وارد ورزشگاه ها نمیشن و از تلویزیون فوتبال رو میبینن تا زمانی که فرهنگش رو پیدا کنن
ملت ایران همیشه باید زور بالا سرشون باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آقای عزیز همیشه همینو گفتن گفتن ما فرهنگشو نداریم اما هیچوقت سعی نکردن درستش کنن تمام این فحاشی ها و رفتار ها جلوش گرفته می شه اگه مجازات بزارن بگن جریمه نقدی داره همونجا جلوی طرف رو بگیرن اما هیچوقت جلوشو نگرفتن
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
کاربر امین موافقم
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
ما اگه بخوایم منتظر درست شدن فرهنگ باشیم هیچوقت نمی تونیم بریم ورزشگاه می تونن جلوی این بی فرهنگی ها فحاشی ها رو با چندتا محافظ بیشتر و مجازات سنگین تر بگیرن اما نمی, گیرن چون این کارها تنها بهونشونه که ما رو محدود کنن
United Arab Emirates
10:52 - 1398/05/17
واقعن درسته، منم موافقم, اصلن به فیفا چه مربوطه که؛ تواستادیوم های ایران تبعیض جنسیتی وجود داره! تواستادیوم ازادی رکیک ترین شعارها به تیم های شهرستانی میزنن؟ به فیفا چه مربوطه که به اقوام مختلف درازادی توهین میشه؟ و... همه اینها به خودمون مربوطه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آخه تو که نمی دونی فیفا یعنی چی چرا چرت می گی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
زنان ایران خودشون از فیفا خواستن که به این موضوع ورود کنه
من تاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ما زنا حق داریم بریم ورزشگاه ما چی مون از مردا کمتره دخترا هم فوتبال دوست دارن و لیاقت اومدن به ورزشگاه رو دارن
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/05/17
این حق ما زناست که بریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
بر منکرش لعنت
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/05/17
عیب نداره آقای دادستان ما هم خدایی داریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مظلوم کشی
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/05/17
هرچیزی که راجع فوتبال باشه به فیفا مریوطه پیر مرد
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/05/17
به گروه تاس برسید که بوی تعفن همه.... .و میلیاردها پول گم شده؟.تبعیض! بررسی نمیخواد!پرسپولیس که تو نقش جهان هم زخمی هم زدن چشم هوادار رو کور کردن محروم شده! سپاهان ۲۰۰ میلیون به آزادی خسارت زد ! تشویق هم شدن .فساد مالی مهمتر است یا ورود زنان ؟
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/05/17
وای به حال مملکت که فرد بالامنصبی مثل تو نمیدونه فیفا چه وظایفی داره!!!-!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
چرا شما مطالب ارسالی را گزینشی انتخاب میکنید و هر مطلبی که باب میل شما و بعضی های دیگر نبا شه چشمتون را میبندید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
واقعا تو هرچیزی نظر می ده
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1398/05/17
شما چیکار به ورزشگاه رفتن ما دارین دقیقا؟؟؟تا کی میخواین ماهارو از داشتن کوچیکترین حقمون محروم کنین؟
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1398/05/17
عربستان که دیگه تهشه می ذاره برن شماها چی می گین؟
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1398/05/18
آهان جوابتو می دم ولی اول بگو به خودت چه ربطی داره؟
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/05/18
نمی فهمم چرا فیفا داره همش مهلت می ده خوب تعلیق کن بره دیگه
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/05/20
این همه بدبختی و مشکل تو جامعه هست ماشالله همه رودرست کردن فقط این مونده جهالت تا کی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج