معاون اول رییس‌جمهور وارد ترکمنستان شد
۸۹۵۴۹۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۷
۴۳۵۳
معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین مجمع اقتصادی کاسپین، دقایقی پیش وارد ترکمنستان شد.

پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین مجمع اقتصادی کاسپین، وارد ترکمنستان شد.

اسحاق جهانگیری عصر روز یکشنبه در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهر ترکمن‌باشی از سوی رییس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان و جمعی از مقامهای این کشور مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رییس‌جمهور وارد ترکمنستان شد

معاون اول رییس جمهور قرار است صبح دوشنبه با حضور در سالن اجتماعات مرکز همایش های شهر آوازه که محل برگزاری نخستین مجمع اقتصادی کاسپین است، دیدگاه ها و مواضع کشورمان در خصوص همکاریهای اقتصادی کشورهای ساحلی دریای کاسپین را تشریح کند.

دیدار با مقامهای کشورهای شرکت کننده و بازدید از نمایشگاه توانمندیهای تجاری ۵ کشور حوزه دریای کاسپین که در حاشیه نخستین مجمع اقتصادی کاسپین برگزار خواهد شد، از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور کشورمان در این سفر خواهد بود.

نخستین مجمع اقتصادی کشورهای حاشیه دریای کاسپین روزهای ۲۰ و ۲۱ مرداد با حضور نمایندگان دولت‌ها، بخش خصوصی، جوامع دانشگاهی و برخی سازمان‌های بین‌المللی در منطقه گردشگری آوازه در شهر ترکمن‌باشی ترکمنستان برگزار می‌شود.

این مجمع همزمان با روز جهانی دریای کاسپین و سالروز امضای کنوانسیون رژیم حقوقی این دریا (۲۱ مرداد ماه) در سه بخش «نمایشگاه فناوری‌های نوآورانه کاسپین»، «همایش اقتصادی کاسپین» و «تشکیل نشست‌های نمایندگان دولت‌ها، شرکت‌ها و نمایندگان محافل تجاری» به بررسی دیدگاه‌های مختلف می‌پردازد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج