قربانی: استراماچونی زیاد شلوغش نکند
۸۹۵۸۶۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
۶۹۳۴
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: من پیش از این هم گفتم که شرایط استقلال نرمال نیست. کلاً آقایان دور هم هستند و استقلال یک دورهمی کامل است.

خبرورزشی: «استراماچونی از شرایط استقلال ناراضی است و قصد دارد از این تیم برود.» این ادعای یک خبرنگار ایتالیایی است که موجب شد در فضای مجازی هواداران استقلال دچار نگرانی شوند. جدایی سرمربی ایتالیایی از استقلال در آستانه شروع لیگ برتر خودش می‌تواند بزرگترین دلواپسی باشد، آن هم در شرایطی که هنوز تیم به لحاظ بازیکن کامل نشده و در بعضی از پست‌ها خلأ بازیکن دیده می‌شود.

همین نگرانی را هم پیشکسوتان باشگاه استقلال دارند و اکثر آن‌ها بر این باورند که مدیریت ضعیف اوضاع استقلال را به این روز انداخته است. پیروز قربانی که پیش از این قرار بود دستیار استراماچونی باشد و به دلیل ضعف مدیریت حاضر به همکاری با استقلالی‌ها نشد، در خصوص اخبار منتشر شده و وضعیت تیم استقلال صحبت می‌کند.

*اینطور که یک خبرنگار ایتالیایی مدعی شده، استراماچونی قصد دارد از استقلال جدا شود با این شرایط این تیم دچار چالش جدیدی می‌شود.

نمی‌دانم چه بگویم، باید ببینیم درون تیم چه اتفاقی افتاده است، اما من پیش از این هم گفتم که شرایط استقلال نرمال نیست، چه موقعی که خطیر بود و چه موقعی که از تیم رفت. کلاً آقایان دور هم هستند و استقلال یک دورهمی کامل است.

*در چنین شرایطی دود این بی‌تدبیری‌ها به چشم باشگاه می‌رود.

درست است، هر اتفاقی که در تیم می‌افتد مدیریت باشگاه در آن دخالت دارد حتی مسائلی که در دربی به وجود آمد.

*چطور؟

فتحی باید یقه شفر را بعد از بازی دربی می‌گرفت. او باعث شد به رحمتی توهین کنند. چرا نباید تیم پنالتی‌زن دوم و سوم داشته باشد. متأسفانه مدیران فعلی فوتبال چشمشان به حمایت‌های وزارت ورزش و اسپانسر است و هیچ درآمدزایی ندارند. سؤال من این است که هیأت مدیره استقلال چه کار می‌کند؟ چرا باید هیأت مدیره در ریزترین مسائل دخالت کند؟

آن‌ها باید در بخش‌های کلان باشگاه دخالت داشته و چشم‌انداز دور داشته باشند، اما در استقلال هیأت مدیره فرمالیته است همانطور که گفتم آقایان دور هم هستند فقط همین. من می‌گویم استقلال هیأت مدیره نمی‌خواهد. چرا باید در یک باشگاه فایل صوتی مربی پخش شود؟ چرا باید رقم قرارداد بازیکن رسانه‌ای شود؟ باور کنید اگر من بازیکن بودم نمی‌گذاشتم مدیریت باشگاه از صد کیلومتری تمرین رد شود. رفتن خطیر اتفاق خوبی بود به شرط آنکه یک فرد کاربلد بیاورند نه اینکه دوباره مدیری بیاید که همه چیز را به هم بریزد.

*اینطور که گفته می‌شود همسر استراماچونی هم خبر جدایی او را در صفحه شخصی‌اش گذاشته است.

استراماچونی هم زیاد شلوغش نکند. از استقلال برود که ۱۰ تا پیشنهاد جلوی او نمی‌گذارند، بزرگتر از او در ایران مربیگری کرده‌اند. استراماچونی از استقلال برود باید در خانه‌اش بنشیند. از قدیم گفته‌اند بیگاری بهتر از بیکاری است.

*اینطور که گفته می‌شود یک مدافع کروات به ایران آمده، اما از فرودگاه برگشته است!

مشکل همین جا است که بازیکنان درجه دو، سه خارجی را می‌آورند در حالی که بازیکنان بهتر از آن‌ها در ایران هستند و کسی به این بازیکنان توجه نمی‌کند، درست مثل مربیان خارجی درجه دو، سه که همین شرایط را دارند و نزدیک به ۱۰ سال هم در ایران مربیگری می‌کنند. این مشکل فوتبال ایران است.

*شرایط فعلی استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

من از استقلال هیچ چیز ندیدم، بازی‌ها باید شروع شود بعد از آن می‌توان تیم را ارزیابی کرد، اما نکته اینجا است که استقلال نباید با ۱۵ تیم لیگ برتر مقایسه شود. استقلالی‌ها اگر قهرمانی می‌خواهند باید خودشان را با ۵ تیم بالای جدول مثل سپاهان و پرسپولیس قیاس کنند. مثل تیم ملی که اگر می‌خواهد پیشرفت کند باید خودش را با کشور‌هایی قیاس کند که از نظر فوتبال در سطح بالایی هستند نه کشور کامبوج و نظیر آن.

حالا باز هم جای شکرش باقی است که امسال فدراسیون فشار آورده تا ورزشگاه‌ها استاندارد شوند. اگر افرادی که در این فوتبال دزدی کرده‌اند را به صف کرده و از آن‌ها بخواهند حداقل ۱۰ درصد همان پول‌ها را خرج فوتبال کنند، پیشرفت چشمگیری در این ورزش خواهیم داشت. امیدواریم این اتفاقات بیفتد تا به نفع همه تیم‌ها باشد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Germany
13:06 - 1398/05/22
استقلال از همین به اصطلاح پیشکسوت ها همیشه ضربه خورده. حالا که نخواسته تو تیم مربی ها باشی .از سرمربی انتقاد بی جا میکنی .به خدا تو همین دو ماه تمرین دادنش .مرام ومعرفتش میرزه به تمام شما که تو ایران فقط به فکر جیب خودتون هستین فقط دو رو بودن رو یاد گرفتین .اگه تو تیم بودی الان تعریف میکردی. این مربی ایتالیایی پول میگیره در قبال کاری که میکنه .ولی شما پول میخوانیم ولی نه در قبال کارتون. همیشه اضافه خواه بودین.
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
جنگ کیسه کشها باهم کیسه در کیسه میشه آفتابه آبی سوراخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
اینا از دشمن هم بدترهستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
احسنت دمت گرم حرف حق گفتی اگه قربانی خیلی به فکر استقلاله جلوی بی عدالتی وزارت ورزش و دارو دسته لنگی وایسه
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/05/22
درود به شرفت استقلال هرچه ضربه میخوره فقط و فقط ازخودی میخوره آقایون هنوز لیگ شروع نشده دارن تیم می‌برند تو حاشیه لعنت به شماها که همتون از تیم استقلال به اسم وشهرت پول رسیدین حداقل معرفت داشته باشید هرروز تورسانه علیه تیم وسرمربی مصاحبه منفی نکنید آقایون تورا خدا اینقدر برای باشگاه استقلال حاشیه درست نکنید شماها بعد از اینکه از استقلال رفتین هیچ کدومتون نتونستید یکسال تو یه تیم دیگه فوتبال بازی کنید
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1398/05/22
شمااین شرایطو باباشگاه پرسپولیس مقایسه کنید،پیشکسوتان پرسپولیس دربدترین شرایط سالیان اخیراین باشگاه هم حامی این تیم بودن وهیچدمی ازاختلاف وشایعه پراکنی برعلیه تیمشون انجام نمیدن اما تا یه حرفی توی باشگاه استقلال بپیچه بعضیا ازاطراف واکناف این باشگاه صدایشون درمیاد(بااحترام به تمام پیشکسوتان استقلال)،حداقل بزارید تیم یکم ارامش داشته باشه چن بازی بگذره بعدشروع به انتقادسازنده بکنید البته مدیریت هم باید سعیشو بکنه که شرایط برای ارامش روانی کادرفنی وبازیکنان ان اماده کنن ،دیربجنبیم یه ماه نگذشته دربی رو پیش داریم واگرخدای نکرده تیم نتیجه نگیره ازحالا باید غزل قهرمانی امسالوهم بایدبخونیم....
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/05/22
قربانی تو دخالت نکن
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/05/22
چند کلمه از مادر عروس. راست میگه این بنده خدا. هرچی کیسه هست دادین دست این استورماچونی .بنده خدا از کت وکول افتاد از بس کیسه کشید برا اقایون
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/05/22
این مربی ایتالیایی اگه تو مربی گری صفر هم باشه بازم تک تک رفتاراش و حرفه ای بودنش می ارزه به کل شما به اصطلاح پیشکسوتا امثال پیروز قربانی ،حسن روشن و...
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/05/22
آقای قربانی هیچ آدم عاقلی از خانواده خودش بدگویی و ایجاد تنش نمیکند اگر شما یک استقلالی واقعی هستی بایستی در همه حال از تیم خودت دفاع کنی نه اینکه حاشیه درست کنی
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/05/22
دمت گرم بلاخره یه پیشکسوت مرد پیدا شد همه پیشکسوتها ترسیدن بابا این مربی دلاله بفهمید مث شفر متعصب نباشیم
پاسخ ها
حسن محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خخخخخخخ کیسه یعنی همین فقط زورتون به خودتون میرسه بجنگیدباهم ایشالاه تولیگ یک قهرمان میشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج