فال روزانه ۲۵/ ۰۵/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۹۶۸۱۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
۴۸۸۴

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 25 مرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 25 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پرانرژی و خونگرم هستید و به لذت های دنیوی علاقه ی زیادی دارید! شما در صحبت کردن مهارت بالایی دارید و به واسطه ی مهربانی و آمادگی برای کمک به دیگران خیلی زود برای خودتان دوست های جدید پیدا می کنید، اما خیلی وقت ها هم با لجبازی هایتان دوستانتان را از خود می رانید. امسال برای شما سالی فوق العاده، همراه با منافع مالی، پیشرفت و موفقیت در کارتان و پاداش و تحسین فراوان خواهد بود. برای شروع فعالیت های تجاری جدید و همچنین آغاز شراکت های حرفه ای دوره ی بسیار خوبی را پیش رو دارید و شانستان برای موفقیت در این زمینه ها هیچ وقت به این زیادی نبوده است. احتمال ترفیع رتبه و انتقال به یک محل جدید در زمینه ی کاریتان بسیار زیاد به نظر می رسد. شما می توانید با وساطت در معاملات ملکی پول زیادی را به دست بیاورید و همچنین در سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید نیز شانس زیاید خواهید داشت،اما باید مواظب باشید پولی که به سختی به دست آورده اید را با بی احتیاطی از دست ندهید. آنهایی که تا به حال عشقشان را پیدا نکرده اند امسال به احتمال زیاد نیمه ی گمشده شان را خواهند یافت و آنهایی که عاشق هستند هم شانس زیادی برای رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت. در نیمه ی دوم سال سفرهای تفریحی، زیارتی و یا کاری به مقاصد دوردست در برنامه ی شما جای خواهند داشت. شما امسال تمایل و نیاز بیشتری به فعالیت های مذهبی و معنوی احساس م یکنید. شهریور، آبان، دی و تیر ماه بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز در گروهی قرار گرفتید که با کارهایی که دیگران انجام می دهند مخالف هستید فکر نکنید که مجبور هستید حتما در این جمع باقی بمانید. احترام دیگران را از راه های دیگر و به روش خودتان به دست بیاورید، نه با انجام کارهایی که با آنها مخالف هستید و با شخصیت شما جور در نمی آیند. اگر شما از خودتان و کارهایتان مطمئن باشید دیگران هم دیر یا زود به شما اعتماد خواهند کرد. اجازه ندهید باورهایتان برای به دست آوردن تأیید دیگران زیر سؤال بروند. اگر بین شما و شخصی که دوست دارید اختلافاتی پیش آمده اند و او برای مدتی شما را از خود رانده است امروز می تواند بهترین فرصت برای به دست آوردن دل او باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر چقدر که لازم است استراحت کنید. به اندازه ی کافی بخوابید و به سلامت جسم و روح خود توجه بیشتری داشته باشید تا از بیمار شدن در امان باشید. امروز کارهایتان را با سیاست و برنامه ریزی شده پیش ببرید. از انجام کارها به روش های جدید و تجربه ی راه های تازه ای که چیز زیادی درمورد آنها نمی دانید تا جای ممکن خودداری کنید و سعی کنید تا جای ممکن کارها را به همان روش قدیمی شان پیش ببرید. امروز به صورت کاملا غیرمنتظره ای فرصت صحبت کردن و یا حتی دیدار با شخصی که دوستش دارید برای شما فراهم خواهد شد. در بیان احساسات خود جسارت بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به هیچ وجه در کارهای دیگران دخالت نکنید. به حریم خصوصی دیگران احترام بگذارید و اجازه بدهید خودشان با مشکلاتشان روبرو شده و کارهایشان را همان طوری که خودشان دلشان می خواهد پیش ببرند. گمان نکنید که برای رسیدن به خواسته تان باید جلب توجه کنید؛ هر کاری که لازم است را انجام دهید و مطمئن باشید پاداش تلاشتان را درست به موقع دریافت خواهید کرد. احتمال اینکه اتفاقت غیرمنتظره در برنامه های امروزتان اختلالاتی را به وجود بیاورند زیاد است، پس خودتان را برای رویارویی با مشکلات احتمالی آماده کرده و تا جای ممکن از قرار گرفتن در موقعیت های مشکوک و مخاطره آمیز دوری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کافی است چیزی را بخواهید تا آن را به دست بیاورید، اما اگر آن را واقعا می خواهید باید محکم و با اعتماد به نفس خواسته تان را بیان کنید. شما نباید منتظر بمانید تا آنچه می خواهید به شما داده شود، بلکه باید خودتان آن را بگیرید و حتی برای گرفتن آن بجنگید. انتظار نداشته باشید دیگران ذهن شما را بخوانند و از خواسته هایتان باخبر شوند، اگر انتظاری از آنها دارید و یا اگر چیزی از آنها میخواهید خیلی بلند و صریح خواسته ی خود را به زبان بیاورید. احتمال اینکه اتفاقات غیرمنتظره مشکلاتی جزئی را در مسیر شما قرار دهند زیاد است، اما اگر شما از هدف خود مطمئن باشید خیلی خوب از پس این موانع بی اهمیت برخواهید آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز طلوع خورشید را تماشا کنید. به زیبایی های دنیای اطرافتان نگاه کنید و اجازه بدهید که الهام بخش شما باشند. ممکن است یک نفر بخواهد برای شما دردسر بتراشد و سر راهتان سنگ بیندازد، اما شما به خوبی از پس او برخواهید آمد، پس خودتان را آماده کنید و به سادگی از میدان به در نشوید. خوشبختانه شما قلبی سخاوتمند دارید و با خوبی های ذاتی تان دیگران را به سوی خود جذب می کنید. امروز هم این شخصیت مهربان و دوست داشتنی به کارتان خواهد آمد و باعث خواهد شد دیگران با کمال میل به کمک شما بیایند تا بتوانید به راحتی تمام مشکلاتی که امروز سر راهتان قرار می گیرند را پشت سر بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با دوستی قدیمی که مدتی است از او بیخبر بوده اید تماس بگیرید. او بی صبرانه در انتظار این است که با شما صحبت کند و از وضعیتتان با خبر شود. شاید آخرین بار که همدیگر را دیده و یا با هم صحبت کرده اید یک دلخوری جزئی بین شما پیش آمده باشد، اما چه اشکالی دارد اگر شما پیشقدم شده و با او تماس بگیرید؟! امروز به ندای درونتان اعتماد کنید و بدون آنکه به دیگران اجازه بدهید که گمراهتان کنند همان راهی را در پیش بگیرید که حستان به شما می گوید. وقتتان را با کارهای بیهوده هدر نکنید و چشمتان را به هدفی که دارید بدوزید. اگر لازم دانستید از دیگران کمک بگیرید، اما زمام امور را به دست آنها ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به سراغ درهایی بروید که تا به حال جرأت و جسارت باز کردن آنها را نداشته اید، اما در عین حال مواظب رفتارتان نیز باشید. دنیاهای ناشناخته را کشف کنید و به حس ماجراجویی و کنجکاوی که شما را در بر گرفته است توجه کنید، اما اصول و عقاید خود را زیر پا نگذارید. دیگران را بدون آنکه به آنها یک شانس دوباره داده باشید از زندگیتان خط نزنید. بقیه را مورد قضاوت قرار ندهید و به همه به یک اندازه احترام بگذارید، حتی اگر درک کردن اهداف، خواسته ها و نیازهایشان برای شما دشوار باشد. امروز فرصت بسیار خوبی برای بیان احساستان نسبت به شخصی که دوستش دارید در اختیار شما قرار گرفته است، آن را به راحتی از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بدن شما نیاز شدیدی به آب دارد! منظور فقط نوشیدن آب نیست، پوست شما به آب نیاز دارد! حتی اگر امکان رفتن به دریا، استخر و یا شنا در رودخانه را ندارید حتما حمام کنید. ممکن است به نظرتان مسخره بیاید، اما این کار تأثیر فوق العاده ای روی روح و روان شما نیز خواهد داشت و حالتان را به میزان قابل ملاحظه ای بهتر خواهد کرد. امروز این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید که هر چقدر ظاهر و رفتار شما با ذات و درونتان هماهنگی بیشتری داشته باشد شانس بیشتری برای رسیدن به خواسته هایتان خواهید داشت و می توانید افراد و موقعیت هایی که در رسیدن شما به اهدافتان به شما کمک خواهند کرد را به خود جذب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در مسیر پیش رویتان پیچ ها و تغییر جهت های ناگهانی خواهید دید که به احتمال زیاد در ابتدا به نظر شما آزاردهنده هستند و تمرکزی که روی اهدافتان دارید را به هم می زنند،اما اگر به راهتان ادامه بدهید خواهید دید که این تغییر جهت ها و پیچ و تاب های ناگهانی درست همان چیزی هستند که شما به آن نیاز داشته اید تا زودتر به اهداف و خواسته های خود دست پیدا کنید. امروز به هیچ وجه زمان مناسبی برای یک جا نشستن و زیر نظر گرفتن آنچه دارد برایتان اتفاق می افتد نیست. شما باید تکانی به خودتان بدهید و پیش از آنکه دیگران فرصت پیدا کنند برایتان تعیین تکلیف کنند، خودتان تکلیف خودتان را مشخص کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید و تا حدود زیادی موفق باشید، اما این به شزطی خواهد بود که تنبلی را کنار گذاشته و خودتان برای زندگیتان تعیین تکلیف کنید. کنترل اوضاع را به دست دیگران نسپارید و اجازه ندهید دیگران به شما بگویند چکار باید بکنید. امروز موج شدیدی از انرژی در بازه های زمانی مختلف به سراغ شما خواهد آمد،این انرژی را هدر ندهید و از آن به نفع خودتان و برنامه هایی که در سر دارید استفاده کنید. اگر رفتاری درست و منطقی داشته باشید می توانید برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را به بهترین نحو ممکن عملی کنید و در پایان روز حس خوبی نسبت به خودتان و عملکردتان داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حواستان را خوب جمع کنید و به هیچ کس شانس اینکه شما و کارهایتان را زیر سؤال ببرد ندهید. شاید دیگران نسبت به شما و نیتی که دارید تردیدهایی داشته باشند، اما شما می توانید با رفتار درست خودتان را از هر اتهامی مبرا کنید. رفتاری همراه با اعتماد به نفس داشته باشید و به قول هایی که به دیگران داده اید عمل کنید. شما امروز قدرت و انرژی زیادی در اختیار دارید، اما گاهی ناگهان احساس خستگی و بی انگیزگی می کنید، هر گاه دچار چنین حسی شدید به خودتان یک استراحت کوتاه بدهید و سپس کارتان را دوباره با انرژی و انگیزه ادامه بدهید. امروز بحث کردن با عشقتان عواقب خوبی برای شما نخواهد داشت، پس مواظب رفتارتان باشید!

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می خواهید امروز موفق باشید و همه ی کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده اید را با موفقیت به انجام برسانید بهتر است از عجله کردن خودداری کرده و کارها را آهسته و پیوسته پیش ببرید. شاید در طول روز موقعیت های غیر منتظره ای برایتان پیش بیایند، اما شما نباید به آنها اجازه بدهید که از مسیر اصلیتان منحرفتان کنند و برنامه هایتان را به هم بریزند. محکم و با اراده در برابر هر مانعی که می تواند بین شما و اهدافتان فاصله بیندازد بایستید. امروز به نفعتان است که کارها را از همان روش قدیمی و همیشگی انجام دهید و از امتحان کردن روش های جدید و امتحان نشده خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1398/05/25
سلام..خدا قوت..

بسیار عالی
Iran, Islamic Republic of
03:39 - 1398/05/25
عالی ممنون از زحماتتون بی نهایت سپاسگزارم موفق باشید یاحق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر