جواز حضور سه فیلم کوتاه در اسکار صادر شد
۸۹۷۹۵۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
۲۵۱۶
سه فیلم کوتاه «بادکنک»، «یتیم» و «خواهر» با دریافت جوایز اصلی جشنواره فیلم هالی شورتز، جواز حضور در اسکار امسال را به دست آوردند.

خبرگزاری صبا: سه فیلم کوتاه «بادکنک»، «یتیم» و «خواهر» با دریافت جوایز اصلی جشنواره فیلم هالی شورتز، جواز حضور در اسکار امسال را به دست آوردند.

جواز حضور سه فیلم کوتاه در اسکار صادر شد

به نقل از رَپ، فیلم های کوتاه «بادکنک» ساخته جرمی مریفیلد، «یتیم» ساخته کارولینا مارکوویتز و «خواهر» ساخته سیقی سانگ شنبه شب ۱۷ آگوست جوایز اصلی جشنواره فیلم هالی شورتز سال ۲۰۱۹ را دریافت کردند. این جوایز طی مراسمی در هارمونی گلد هالیوود به برگزیدگان اهدا شد.

این سه فیلم کوتاه با دریافت این جایزه، جواز حضور در بخش اسکار بهترین فیلم کوتاه و یا بهترین انیمیشن کوتاه جوایز اسکار امسال را پیدا کردند.

«بادکنک» با شرکت جونا برِس و پل شیر داستان دانش آموز دبیرستانی است که متوجه می شود نیرویی فوق العاده دارد. این فیلم توسط موسسه فیلم آمریکا ساخته شده و همچنین یکی از راه یافتگان به بخش نهایی جوایز آکادمی دانش آموزان سال ۲۰۱۹ است.

«یتیم» براساس داستان واقعی کودکی یتیم است که توسط والدینی بدون صلاحیت سرپرستی می شود.

«خواهر» نیز یک انیمیشن فانتزی درباره سیاست تک فرزندی در کشور چین در خلال دهه های ۸۰، ۹۰ و ۲۰۰۰ میلادی است.

فیلم کوتاه «دلتنگ» یکی دیگر از فیلم های موفق این دوره از جشنواره بود که توانست برنده جایزه بهترین کارگردانی و جایزه هیات داوران شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج