تغییر سیستم استقلال با استراماچونی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۹۸۱۹۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
۷۹۵۲
استقلال به احتمال زیاد مقابل ماشین سازی ۱-۴-۱-۴ بازی می‌کند. تبریزی وینگر چپ است و احتمالا محسن کریمی تک مهاجم. ریگی هم تک هافبک دفاعی خواهد بود.

خبرورزشی: روش بازی در یک تیم اهمیت بسیاری دارد، اما مهم‌تر از آن نوع اجرای تاکتیک‌ها است که کیفیت بازیکنان نقشی کلیدی در آن ایفا می‌کنند. مربیان بزرگ دنیا بر این باورند که روش بازی را خاصیت‌های فنی بازیکنان تعیین می‌کنند وشاید هم به همین دلیل است که استراماچونی تصمیم گرفته برای مثال ریگی را به عنوان تک هافبک دفاعی تیمش به بازی بگیرد و تبریزی را در پست وینگر چپ. سرمربی استقلال با یک روش کاملا محتاطانه وارد لیگ خواهد شد وهیچ بعید نیست که تیم او را برخلاف بازی‌های تدارکاتی کاملا با احتیاط دربازی نخست مشاهده کنیم. به هرحال نباختن نیز برای سرمربی ایتالیایی از اهمیت‌های بالایی برخوردار است.

درحالی که وضعیت استراماچونی با باشگاه استقلال در روز‌های اخیر همچنان در حالت اضطراری قرار داشت، اما این مربی برنامه تاکتیکی اش را برای حضور در لیگ نوزدهم با همان پیش نویس قبلی جلو برد. استراماچونی به احتمال زیاد استقلال را با روش ۱-۴-۱-۴ وارد لیگ خواهد کرد. هرچند که احتمال تغییر این روش به ۱-۳-۲-۴ نیز در ادامه لیگ وجود دارد، اما سرمربی ایتالیایی اگر با استقلال دوام بیاورد و از این تیم جدا نشود، با همین روش تیمش را روانه رقابت‌ها خواهد کرد.

اولین رونمایی از تیم استراماچونی جمعه پیش رو خواهد بود. در این روز استقلال نخستین بازی اش در لیگ نوزدهم را مقابل ماشین سازی برگزار خواهد کرد. دیداری که برای استقلال اهمیت بسیاری دارد و کسب نتیجه در آن می‌تواند امیدوارکننده باشد. در این بازی استراماچونی به طور رسمی از تیمش رونمایی خواهد کرد و به احتمال زیاد از همان روشی بهره خواهد گرفت که در بازی‌های تدارکاتی گرفته است.

استقلال او لیگ را با روش ۱-۴-۱-۴ آغاز خواهد کرد که نکات مهمی در این ترکیب وجود دارد.

مسئله دروازه بان لااقل تا زمانی که حسینی روی فرم باشد حل شده جلوه می‌کند و این دروازه بان مرد اول آبی‌ها در لیگ نوزدهم خواهد بود. مشکل استقلال، اما در هفته نخست غیبت سیاوش یزدانی، مدافع فصل پیش سپاهان است. این بازیکن به دلیل محرومیتی که در تیم سابق با آن مواجه شد و حالا باید در استقلال محرومیتش را تحمل کند، در هفته اول غایب خواهد بود. به این ترتیب اولین پرسشی که درباره ترکیب استقلال به وجود می‌آید این است که جانشین این مدافع چه کسی خواهد بود؟

شاهین طاهرخانی گزینه‌ای است که از او به عنوان جانشین سیاوش یزدانی یاد می‌شود. بازیکنی گمنام که تمرینات منظمی با استقلال پشت سرگذاشته است. طاهرخانی در اولین هفته برای استقلال بازی خواهد کرد. البته اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد وسرمربی استقلال ناگهان دیگر بازیکنان را به او ترجیح ندهد چرا که دراین پست بازیکنانی همچون میلادباقری و حتی عارف غلامی هم گزینه اند. با این حال شانس طاهر خانی بیشتر است. در کنار طاهرخانی احتمالا محمد دانشگر را خواهیم دید. مداقعی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد، اما در آخرین روز‌های باقی مانده به شروع لیگ صحبت از حضور این بازیکن در ترکیب اصلی و ظاهرا مصدومیت برطرف شده است.

در پست دفاع راست وریا غفوری گزینه نهایی است. کاپیتان در واقع امید همه هواداران استقلال برای خلف فصلی رویایی محسوب می‌شود که باید دید پسر باهوش کردستان آیا توان برآورده کردن انتظار‌ها را دارد یا خیر. دردفاع چپ هم قضیه حل شده می‌نماید. با اینکه باشگاه استقلال با میلیچ هم به توافق رسیده، اما به احتمال خیلی زیاد این میلاد زکی پور است که در ترکیب استقلال قرار می‌گیرد.

پرسش دیگری که باید به آن دست یافت این است که نقش تک هافبک دفاعی استقلال را چه کسی بازی خواهد کرد؟ علی کریمی، فرشید باقری یا مسعود ریگی؟ پاسخ گزینه آخری است. بازیکنی که استراماچونی اعتقاد دارد عیار بالاتری به لحاظ بدنی در قیاس با دیگر گزینه‌ها دارد. لااقل که تا قبل از شروع لیگ این طور بوده و حال اگر در ادامه بازی‌ها اتفاقات دیگری رخ دهد مشخص نیست. شاید استراماچونی تصمیم به استفاده از بازیکن دیگری دراین پست بگیرد، اما به هر شکل سرمربی استقلال قصد دارد با همین روش بازی کند: یک هافبک دفاعی و جلوی ان ۴ بازیکن نسبتا فانتزی تر.

درمیان فانتزی ها، اما به احتمال زیاد فرشید باقری و بعد‌ها علی کریمی را هم خواهیم دید. در بازی با ماشین سازی، اما ممکن است علی کریمی حضور نداشته باشدو باقری دراین پست بازی کند تا هم عیار تکنیکی استقلال بالا باشد وهم فیزیکی. باقری هر دو خصیصه را دارد و یکی از باظرفیت‌ترین بازیکنان کنونی استقلال محسوب می‌شود. دیگر بازیکنان که چهار ضلعی جلوی تک هافبک دفاعی را تشکیل می‌دهند احتمالا فرشیداسماعیلی، داریوش شجاعیان و مرتضی تبریزی خواهند بود. سورپرایز این تصمیم بازی گرفتن از تبریزی به عنوان وینگر چپ است. تصمیمی که دربازی‌های تدارکاتی استقلال بار‌ها به عینه مشاهده اش کرده ایم. تبریزی در همه بازی‌های تدارکاتی در این پست بازی کرد و به نظر می‌رسد انتخاب نهایی استراماچونی همین باشد» تبریزی وینگر چپ.

با این تصمیم دیاباته می‌تواند تک مهاجم استقلال باشد، اما وضعیت این بازیکن در هفته اول کاملا مبهم و نامشخص است و هیچ بعید نیست که بازی با ماشین سازی را از دست بدهد، اما استراماچونی قصد ندارد حتی در غیاب این بازیکن تنومند تبریزی را به پست مهاجم راس منتقل کند. او حتی به بازی گرفتن از محسن کریمی دراین پست می‌اندیشد. پستی که تا کنون کریمی در آن بازی نکرده است.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Germany
17:19 - 1398/05/28
استقلال امسال ترسناک است اگر سلطانی فر جام مهندیسی نکند مثلی سه فصل قبل صدر صد قهرمانی مال استقلال است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
آره هواداراش بازهم باید بترسنالان خیلی وقته همین طور وحشتناک ترسناکه
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
واقعا همینه وزیر نمیزاره
علی اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
فرچیپ وپاتوسی را اضاف کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
خیلی هم دلخوش مباش سلطانی فرهنوزقرمزاست .. منیژه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
دوباره آخر فصل بهانه های مختلف شروع میشه عجله نکن دوست عزیز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
اینو که هیچی نگو
صدرصد قهرمانی مال ماست اگه سلطانی فر بزاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر