یک معاوضه غیرمنتظره بین بارسلونا و یوونتوس
۸۹۸۵۵۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
۵۴۳۱
ممکن است امره جان، هافبک آلمانی یوونتوس راهی نوکمپ شده و ایوان راکیتیچ کروات فصل بعد برای یوونتوس به میدان برود.

ورزش سه: ممکن است امره جان، هافبک آلمانی یوونتوس راهی نوکمپ شده و ایوان راکیتیچ کروات فصل بعد برای یوونتوس به میدان برود.

اگرچه در ابتدا اخبار جدایی احتمالی سامی خدیرا از یوونتوس به گوش می رسید، اما مائوریتسیو ساری از عملکرد وی در تابستان رضایت داشته و قصد دارد امره جان، دیگر هافبک آلمانی بیانکونری را از ترکیب خارج کند.

یک معاوضه غیرمنتظره بین بارسلونا و یوونتوس

نشریه توتواسپورت چاپ توین امروز مدعی شد احتمال دارد بارسلونا و یوونتوس بر سر معاوضه ایوان راکیتیچ و امره جان در روزهای آتی به توافق برسند.

از زمان ورود فرانکی دی یونگ و با توجه به نمایش های درخشان این بازیکن، شرایط برای حضور راکیتیچ در ترکیب اصلی بارسلونا دشوارتر شده و به همین دلیل احتمال جدایی او در روزهای آتی بازار تابستانی وجود دارد.

به نظر می رسد فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس راهی بارسلون شده تا در مورد احتمال معاوضه بین راکیتیچ و امره جان با مدیران بلوگرانا مذاکره کند.

در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی ایوان راکیتیچ مطرح شده و گرچه این بازیکن شخصا بارها تایید کرده علاقمند به ماندن در نوکمپ است، اما با توجه به عدم احتمال حضور در ترکیب ثابت در طول فصل، ممکن است ایوان راکیتیچ در روزهای باقیمانده بازار تابستانی راهی تورین شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج