توصیه رئیس ستاد انتخابات به شورای نگهبان
۸۹۹۹۰۲
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
۷۴۷۷ 
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شورای نگهبان و سایر نهادهای مرتبط، زمینه حضور تمام سلایق را برای رقابتی کردن روند انتخابات فراهم کنند.

باشگاه خبرنگاران: رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شورای نگهبان و سایر نهادهای مرتبط، زمینه حضور تمام سلایق را برای رقابتی کردن روند انتخابات فراهم کنند.

جمال عرف در گردهمایی معتمدان گروه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سمن‌های مازندران در ساری افزود: ما در کمیسیون احزاب وزارت کشور ۱۱۰ حزب و گروه سیاسی دارای مجوز قانونی داریم که می‌توانند به صورت فردی، جمعی و در قالب ائتلاف سیاسی در انتخابات نامزد داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: باید قدرت انتخاب را به مردم و خرد جمعی واگذار کنیم و تجربه ۳۶ انتخابات در کشور نشان داد که مردم کمتر اشتباه می‌کنند و هر سلایقی که اکثریت را کسب کرد می‌تواند وارد پارلمان شود.

توصیه رئیس ستاد انتخابات به شورای نگهبان

عرف از مشارکت مردم، امنیت، سلامت و رقابت به عنوان پایه‌های انتخابات یاد کرد و افزود: بین مشارکت مردم و رقابت در انتخابات پیوند معنا داری وجود دارد و هر زمانی که این رابطه به درستی تدوین شود، شاهد مشارکت گسترده مردم در انتخابات بودیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مردم ما به درستی متوجه انجام تغییر مدیریت اجرایی کشور از طریق انتخابات شدند و هر بار بخواهند مدیری را تغییر دهند از راه صندوق رای وارد می‌شوند.

عرف با تأیید سلامت انتخابات، انتخاب گروه‌های رقیب را نشانه این سلامت در انتخابات بیان کرد و افزود: میانگین مشارکت مردم در ۳۶ انتخابات گذشته کشور ۶۳ درصد بوده است.

انسجام داخلی مهمترین مسأله کشور

معاون سیاسی وزیر کشور انسجام داخلی را مهمترین مسأله در کشور بیان کرد و خروج آمریکا از برجام را در راستای خدشه به این انسجام دانست.

عرف اظهار داشت: اگر این انسجام در داخل کشور ایجاد شود، تهدیدات به فرصت‌ها تبدیل می‌شود و از فرصت‌ها می‌توانیم برای پیشبرد اهداف کشور استفاده کنیم.

معاون وزیر کشور خروج آمریکا از برجام را برای بر هم زدن انسجام داخل کشور بیان و تاکید کرد: باید اهداف این خروج برای مردم بیان شود تا شاهد مقاومت آگاهانه ملت در برابر این ظلم علیه کشورمان از سوی آمریکا باشیم.

عرف ادامه داد: اگرچه ملت ما در هر صورت در برابر این ظلم آشکار آمریکا مقاومت می‌کند، ولی اطلاعات از اهداف این خروج، مقاومت را تاثیرگذارتر می‌کند.

او اضافه کرد: در حالی که مردم ما بیشتر اطلاعات خود را از فضای مجازی می‌گیرند و در این فضا نیر اطلاعات درست و نادرستی وجود دارد، نقش سمن‌ها در ارایه اطلاعات درست به مردم موثر است و باید در این بخش بیشتر وارد کارزار شوند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/06/02
حتما این بار هم به گشنه ها رای میدیم تا سیر بشن
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/06/02
جوانان نسل اول و دوم انقلاب از تجربه و آرمان های قوی برخوردار هستند.
اما غرب برای عدم فعالیت آنها در بحران قرار دادن کشور را پیش گرفت.
نتیجه دل بستن به افرادی بود .که نا کارآمد بودن و نه کارنامه خوبی داشتند.
کشور را از شکوفائی به سیستم زدگی هدایت کردن.
این نسل اگر فرسوده و ناامید . گردد.
هیچ پشتوانه ای وجود نخواهد داشت و خطر بی هویتی تمام زمینه های کشور را فرا میگیرد.
آینده را باید ترسیم و محافظت کرد.
وگرنه آنهائی که خود محورند به مرور خواهند رفت.
اما صبوری فعال غرب کشوری فرسوده را خواهد داشت.
به فرزندان این کشور رحم کنید.
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/06/02
یعنی هرکس وناکسی بیادشرکت کنه
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1398/06/03
اگر انتخابات ازاد باشد درست اما فکر نمیکنم مردم این بار درانتخابات شرکت بکنند
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1398/06/03
طوری باشه انتخابات تعویض سیر شده ها با گشنه جدید نباشه حوصله نداریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج