تأخیر در برگزاری مراسم به خاطر مشکلات پخش!
۸۹۹۹۱۷
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
۲۳۳۱
عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: سازمان لیگ هیچ قراردادی با هتل اسپیناس نداشته است که به خاطر بدهی برگزاری مراسم برترین‌ها به تاخیر بیفتد.

خبرگزاری تسنیم: صادق درودگر پس از پایان مراسم معرفی برترین‌های فوتبال کشور در فصل 98-97 گفت: تلاش کردیم که این مراسم پخش مستقیم شود.

دوستان ما در صداوسیما هم تلاش کردند، ولی متأسفانه این امکان فراهم نشد. تأخیر در برگزاری این مراسم برای این بود که می‌خواستیم این مراسم به صورت مستقیم پخش شود. زمان را یک ساعت عقب انداختیم، ولی متأسفانه امکان پخش مستقیم فراهم نشد.

به‌هرحال بخشی از این تأخیر و ناهماهنگی به گردن من است و بخشی از آن هم به جاهای دیگر مربوط است.

وی در واکنش به این موضوع که گفته شد تأخیر در برگزاری مراسم به خاطر بدهی سازمان لیگ به هتل بوده است، عنوان کرد: شایعه زیاد است! ممکن است گفته باشند به خاطر بدهی به آجیل‌فروشی باشد! اصلاً چنین چیزی نیست! من هم کارت بانکی همراهم نبود که بدهی را پرداخت کرده باشم!

درودگر در پایان افزود: من خواهش می‌کنم یک مقدار زیبایی‌های مراسم را ببینید. همان‌طور که ما به اهالی رسانه خسته نباشید گفتیم شما هم یک خسته نباشید به برگزارکنندگان مراسم بگویید. اینکه ما از هم فقط انتقاد کنیم و مسائلی را مطرح کنیم که غیرواقعی است، درست نیست.

سازمان لیگ با هتل قراردادی نداشته است که ما بدهی داشته باشیم! اصلاً سازمان لیگ با این هتل قراردادی نداشته است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج