زیدان، امیدوار به جذب «پوگبا»
۹۰۱۶۱۹
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
۲۷۷۵
زین‌الدین زیدان امیدوار است سران رئال در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی او را خوشحال کرده و کار انتقال پوگبا به مادرید را تمام کنند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال رئال مادرید تیمی است که همیشه تا آخرین دقایق بازار نقل و انتقالاتی فعال است و احتمال بازیکن خریدنش وجود دارد. این بار هم زیدان امیدوار است این طور باشد و دوباره سران باشگاه برایش بازیکن بزرگ بخرند، بازیکنی که مد نظر او است پوگبا است.

آخرین روز نقل و انتقالات دوم سپتامبر است و تا آن روز هنوز فرصت باقی است. مطبوعات اسپانیا مدعی شدند رئال مادرید فقط پوگبا را می‌خواهد و تمرکزش را روی هافبک یونایتد گذاشته است. از طرفی خود پوگبا هم دوست دارد در تیم زیدان بازی کند. اما یونایتد برای فروش این بازیکن ۲۰۰ میلیون یورو می‌خواهد.

خود پوگبا البته هنوز فشاری به یونایتد برای خروج از این تیم نیاورده است و رئال مادرید هم روی پرونده کریستین اریکسن و دنی فان دبیک کار کرده است، این یعنی اگر رئال موفق به راضی کردن یونایتد نشود، بعید نیست که پوگبا را نادیده بگیرد. این تیم به تازگی هزینه زیادی صرف خرید هازارد کرده و نمی‌خواهد ۲۰۰ میلیون هم برای پوگبا بدهد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج