فیورنتینا به دنبال خرید پولیتانو از اینتر
۹۰۲۲۴۵
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
۲۸۴۹
دو باشگاه سری A در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات تابستانی در صدد جذب بازیکنان جدید هستند.

خبرگزاری تسنیم: در فاصله تنها دو روز به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا، باشگاه فیورنتینا قصد دارد متئو پولیتانو بال ایتالیایی تیم فوتبال اینتر را به خدمت بگیرد. اینتر با فروش پولیتانو مخالف نیست اما دو باشگاه بر سر رقم انتقال این بازیکن به فلورانس هنوز به توافق نرسیده‌اند.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا در حالی که بنفش‌پوشان فلورانس 30 میلیون یورو پیشنهاد داده‌اند، اینتر خواهان 35 میلیون یورو است و قصد دارد این پول را صرف خرید آنته ربیچ، مهاجم کروات تیم اینتراخت فرانکفورت کند.

پولیتانو از چند هفته پیش در لیست خرید فیورنتینا قرار گرفته اما اینتر همواره بر فروشی نبودن او تأکید داشت. اکنون اما جانلوکا دی‌مارتزیو کارشناس شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرده که آخرین پیشنهاد فیورنتینا 30 میلیون یورو بوده است. دو باشگاه اخیراً هم با یکدیگر یک معامله انجام داده‌اند و بازیکنان‌شان را با هم معاوضه کرده‌اند. اینتر کریستیانو بیراگی را با بند خرید قطعی از فیورنتینا قرض گرفت و فیورنتینا هم انریکه دالبرت را از نراتزوری به صورت قرضی جذب کرد.

اینتر با وجود خرید روملو لوکاکو و البته با توجه به ابهام درباره آینده مائورو ایکاردی، برای خرید یک مهاجم دیگر هم تلاش کرد و گزینه اولش هم ادین ژکو بازیکن بوسنیایی رم بود که در نهایت به خاطر جلب نکردن رضایت جالوروسی این جابجایی محقق نشد و ژکو هم قراردادش را تمدید کرد. گزینه دوم نراتزوری ربیچ است، همان بازیکنی که فیورنتینا تابستان سال گذشته در ازای 2 میلیون یورو به اینتراخت فروخت و در قرارداد انتقال او به آلمان هم بندی گنجاند که به موجب آن بین 30 تا 50 درصد از رقم فروش این بازیکن به تیم بعدی‌اش به حساب فلورانسی‌ها واریز می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج