پروژه‌ی بلندپروازانه‌ی خالق «پسرانگی»
۹۰۲۲۶۹
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
۲۷۹۱
ریچارد لینکلیتر کارگردان نامدار سینما که با صرف ۱۲ سال، شاهکاری به نام «پسرانگی» خلق کرد، رویایی بلندپروازانه دیگری در سر دارد.

خبرگزاری خبرآنلاین: ریچارد لینکلیتر کارگردان فیلم تحسین شده «پسرانگی» تصمیم گرفته که در طول ۲۰ سال یک فیلم موزیکال خلق کند.

پروژه‌ی بلندپروازانه‌ی خالق «پسرانگی»

او با این دست فیلم ساختن کاملا آشنا است و پیش از این ۱۲ سال را صرف ساخت فیلم «پسرانگی» کرد. اثری که تحسین منتقدان سینمایی را برانگیخت، و علاوه بر فروش خوب در گیشه، جوایز متعددی نصیب عوامل فیلم به ویژه بازیگرانش کرد.

لینکلیتر قصد دارد موزیکال مشهور «سرخوشانه پیش می‌رفتیم» (Merrily roll along) را از صحنه برادوی به پرده نقره‌ای ببرد. این سفر ۲۰ سال طول خواهد کشید یعنی اگر همه چیز خوب پیش رود، باید ۲ دهه منتظر یک شاهکار سینمایی دیگر بمانیم.

داستان فیلم درباره آهنگساز موفقی است که در هیاهو و زرق و برق شهرت، می‌رود که دوستان قدیمی‌اش را به فراموشی بسپارد. بینی فلدستین و بن پلت بازیگران این موزیکال هستند. داستان این فیلم از روزهای اوج شهرت قهرمان داستان آغاز و سپس سفر به گذشته او در جوانی و تلاشش برای موفقیت روایت می‌شود.

لینکلیتر درباره این تصمیم بلندپروازانه‌اش می‌گوید: «نخستین بار در دهه ۸۰ میلادی این موزیکال را روی صحنه دیدم و اکنون ایده‌ای بهتر از گذراندن ۲۰ سال آینده عمرم برای ساخت آن به ذهنم نمی‌رسد.»

تازه‌ترین اثر سینمایی لینکلیتر، «کجا می‌روی برنادت» با بازی کیت بلانشت است که تحسین منتقدان سینمایی را تا اینجای کار برانگیخته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج