عکس: پوشش ستارگان در جشنواره فیلم فجر
۹۰۲۵۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲
۱۹۵۳۹
افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر، با حضور ستارگان و هنرمندان سینما در برج میلاد برگزار شد. اکنون گزارشی از پوشش ستارگان و هنرمندان در شب افتتاحیه، برای شما علاقه مندان به دنیای مد، تدارک دیده ایم.
کافه سینما: افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر، با حضور ستارگان و هنرمندان سینما در برج میلاد برگزار شد.

 پیشتر گزارش های متنی و تصویری از این شب را دیده اید، اکنون گزارشی از پوشش ستارگان و هنرمندان در شب افتتاحیه، برای شما علاقه مندان به دنیای مد، تدارک دیده ایم. به نظر می رسد کاپ و شنل، انتخاب مناسبی برای خانم های هنرمند است. شیک و متفاوت.یکی از جذابیت های مد زمستان، استفاده از تزییناتی چون شال گردن است. ما شال پیمان معادی و هماهنگی آن را با پالتویش دوست داریم.  ولی به نظر می رسد، شال آقای فروتن، هماهنگی زیادی با لباس ایشان ندارد. شاید برای این مجلس بیش از حد اسپرت به نظر می رسد.مشکی و قرمز، قهوه ای و نارنجی، ترکیب رنگ های زیبایی است که به دلیل گرم بودن رنگ های قرمز و نارنجی، جلوه ی زیبایی، به خصوص در عکس ها دارد.  با نگاهی به این تصاویر، به نظر می رسد اگر رنگ های گرم چون قرمز و نارنجی، به عنوان تزیین لباس اصلی به کار رود، حاصل کار شیک تر و زیباتر جلوه می کند.به نظر می رسد که مدتی است سبیل گذاشتن در میان هنرمندان باب شده است. ما در این دو تصویر هارمونی لباس پژمان بازغی را دوست داریم. ترکیب طیف های مختلف رنگ قهوه ای ظاهری شیک و اصیل پدید آورده است.همانطور که پیشتر هم گفتیم لباس مشکی همیشه بهترین گزینه برای مراسم رسمی است. ترکیب آن با رنگ طلایی سالهاست که در دنیای فشن از طرفداران زیادی برخوردار است. نکته ای که در این تصاویر به نظر می رسد، کلید طلایی دنیای مد است: اولین اصل برازندگی، سادگی است. در این تصاویر مشاهده می کنید ترکیب یک مانتوی ساده طلایی و تزیینات مشکی، در عین سادگی، جلوه بیشتری از ترکیب النگوهای طلایی و دکمه های آستین مانتوی خانم بیات دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:34 - 1392/11/13
بیکار که هستند پول هم دارن صبح تا شب مشغول تغذیه درمانی و آرایش و تیپ و مد هستند + عمل زیبایی و پوست و کرم درمانی و ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:47 - 1392/11/13
بله!
پاسخ ها
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
مبارکه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:00 - 1392/11/13
ها وگویم اواایی شوی لباسه یا فیلم فجر ؟اگه شوی لباسه ماهم ویایم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:36 - 1392/11/13
اندیشه فولادوند چقد مسخره عکس گرفته...
پاسخ ها
اکبر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
خودشم مسخرست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1392/11/13
خیلی خوب و مناسب بود به نظر من
پاسخ ها
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
گرفتار مد و خودنمایی شدن مناسب و زیباست؟
dorsa
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
با لباسای قدیمی کهنه یا پاره پوره بیان خوشحال میشی! بعدشم شما پول داشته باشی خرج نمیکنی خوب!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:32 - 1392/11/14
به نظر می رسد که این خبر به تقلید از فرهنگ غرب که روی لباس بازیگرها در مراسم های رسمی توجه می کند باشد . اما بالاخره هر چی باشه ما مسلمانیم و بهتر است باظاهر و پوششی بهتر در محافل اجتماعی ظاهر شویم. البته من نمیگم که چادر سر کنن و چنین و چنان باشند اما خدا وکیلی درسته که یک بازیگر نقش یه خانوم محجبه بسیار خوب را بازی کنه اما بیرون جور دیگه ای باشه پس جوونایی که بواسطه سنشون الگو برداری می کنن . کدوم یکی از تیپا رو باید در نظر بگیرن و یا خودمانی تر کدوم یکی می بینن و اجرا می کنن.
پاسخ ها
آرزو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
مگه هر کس هر نقشی رو بازی کرد، تو واقعیت هم باید همون جور باشه. شاید یه نفر نقش قاتل رو بازی کرد. تو واقعیت باید آدم بکشه. بابا شماها دیگه کی هستین....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:03 - 1392/11/16
پولداریو برازندگی.......به شماچه کی چی میپوشه؟هرکسی جوابگوی اعمال خودشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج