حسینی: فکر می‌کردیم چشم بسته در آسیا قهرمان می‌شویم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۰۲۹۱۳
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
۴۹۲۷
پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از مارکو اوکتاویو به عنوان مربی یاد کرد که عامل تحول فوتبال ساحلی ایران شده است.

خبرگزاری تسنیم: پیمان حسینی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ممنونم که در تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی پرشور حضور پیدا کردید.

امیدوارم که همیشه در کنار ما باشید، چون پل ارتباطی بچه‌های ساحلی و مردم ایران شما هستید و همیشه زحمت کشیدید و کار این تیم را پوشش دادید.

الان هم لحظات حساسی است برای تیم ما که المپیک جهانی فوتبال ساحلی را در پیش داریم. بازی‌های ساحلی که برای اولین دوره برگزار می‌شود که تورنمنتی بزرگ و خوب برای ما به شمار می‌رود.

وی در ادامه افزود: خوشحالیم که امروز آقایان تاج و ساکت و مسئولان فدراسیون در تمرین تیم ما حضور پیدا کردند و باعث دلگرمی بازیکنان شدند. صحبت‌های خوبی انجام شد که براین اساس قرار شد ماسه زمین‌مان عوض شود که اتفاق بزرگی برای فوتبال ساحلی خواهد بود.

با توجه به نداشتن اردوی برون مرزی به دلیل مشکلات مالی فدراسیون و مشکلات ارزی خیلی خوب است که خودمان در تهران ماسه خوب داشته باشیم و تمرینات خوبی را در تهران انجام دهیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی خاطر نشان کرد: در کنار این نیاز است که اردوهای برون مرزی داشته باشیم. ظاهراً برگزاری چند بازی هماهنگ شده است که مسلماً به آماده‌سازی تیم ما خیلی کمک می‌کند. در هر صورت همه از فوتبال ساحلی انتظار دارند.

تیم ما تا رده دوم رنکنیگ جهانی پیش رفته است و اگر کمی تلاش کنیم، بهترین تیم جهان خواهیم شد. اگر هم غافل شویم و راضی باشیم از شرایط فعلی، روز به روز پایین‌تر خواهیم آمد.

حسینی همچنین درباره بازی‌های اخیر تیم ملی فوتبال ساحلی و نتایجی که همراه با نوسان بوده است، اظهار داشت: ببینید ما زمانی که در امارات قهرمان جام بین‌قاره‌ای شدیم، در آبان ماه بود و از دل لیگ و اردوی پرتغال به این مسابقات رفته بودیم. متأسفانه بچه‌ها نمی‌توانند در زمستان در تهران اردو داشته باشند و مسلماً فاصله‌ای که بین لیگ و اردوها می‌افتد، مشکل‌ساز می‌شود.

به نظرم دلیل ناکامی در صعود به جام جهانی عدم آماده‌سازی مناسب بود. در واقع غافل شدیم و همه فکر می‌کردیم که چشم بسته در آسیا قهرمان خواهیم شد، این در حالی است که ما باید برای هر تورنمنتی برنامه و آماده‌سازی خوب داشته باشیم.

آن مسابقات را ما از دست دادیم، چون به فصل زمستان برخورد کرد و اردوی برون مرزی نداشتیم، لیگ داخلی نداشتیم و اردوی‌های تهران‌مان هم کیفیتی را که مدنظرمان بود، نداشت.

حسینی درباره رفتن اوکتاویو و حضور مربیان ایرانی در کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی خاطرنشان کرد: آقای اوکتاویو عامل تحول فوتبال ساحلی ایران بوده است و به نظر من فوتبال ساحلی ایران را جهانی کرد، اما پس از آقای اوکتاویو مربیان داخلی خوبی مثل آقایان هاشم‌پور و نصرالله‌زاده در ایران هستند و فوتبال ساحلی مدرن را خوب می‌دانند.

خدا را شکر داریم روی این قضیه کار می‌کنیم و با تاکتیک‌های مدرن و به روز و آماده‌سازی مناسب به امید خدا همین‌طور شرایط به خوبی پیش برود و بازی‌های دوستانه برون‌مرزی داشته باشیم که این برای‌مان می‌تواند خیلی مهم باشد، نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

مسلماً ما با شرایطی که هست و جوان‌گرایی‌هایی که شده و فستیوال‌ها و لیگ جوانان که برگزار می‌شود، به نظرم می‌توانیم همیشه یک تیم ملی فوتبال ساحلی قوی در جهان داشته باشیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
شفا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر