اوبامیانگ به دنبال رکورد افسانه آرسنال
۹۰۲۹۵۴
۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹
۴۹۲۱ 
پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال همچنان به روند خوب خود ادامه می دهد.

ورزش سه: پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال همچنان به روند خوب خود ادامه می دهد.

امشب آرسنال در دیداری دشوار و در حالیکه ابتدا با دو گل در دربی لندن در خانه از تاتنهام عقب افتاده بود، در نهایت موفق به جبران گل های خورده شد و با تساوی 2-2 زمین را ترک کرد.

اوبامیانگ به دنبال رکورد افسانه آرسنال

گل دوم آرسنال در اواسط نیمه دوم و با فرصت طلبی پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گلزن توپچی ها به ثمر رسید. ارسال تماشایی متئو گوندوزی با ضربه دقیق این بازیکن همراه شد و آرسنال به گل تساوی دست یافت تا از شکست مقابل رقیب همشهری فرار کند.

اوبامیانگ به دنبال رکورد افسانه آرسنال

طی این یک سال و نیم از زمان انتقال پیر آمریک اوبامیانگ، او رکورد فوق العاده ای در ترکیب این تیم داشته و یک بار نیز موفق به کسب عنوان آقای گلی شده است.

پیر آمریک اوبامیانگ در هر هفت بازی اخیر خانگی آرسنال در استادیوم امیریتس در لیگ برتر موفق به گلزنی شده و از این حیث از زمان تاسیس این استادیوم رکورددار شده است.

اوبامیانگ به دنبال رکورد افسانه آرسنال

اما رکورد تاریخ باشگاه آرسنال در دستان تیری آنری، اسطوره فرانسوی این تیم است که در اوکتبر 2000 موفق شد در نه بازی خانگی در استادیوم قبلی آنها هایبری دروازه رقبا را باز کند.

پیر آمریک اوبامیانگ در دو بازی آینده آرسنال در امیریتس مقابل آستون ویلا و بورنموث این فرصت را داراست تا به رکورد مهاجم افسانه ای آرسنال رسیده و نام خود را در تاریخ این باشگاه ماندگار کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج