خداشناس از چالش‌های نقش یک روحانی می‌گوید
۹۰۳۶۱۲
۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۳۴۵۵
کاوه خداشناس درباره ایفای نقش روحانی در سریال محرمی «وقت صبح» بیان کرد که سعی کرده است تصویری ملموس از یک روحانی را در این مجموعه ارائه کند.

خبرگزاری دانشجو:‌ کاوه خداشناس درباره ایفای نقش روحانی در سریال محرمی «وقت صبح» بیان کرد که سعی کرده است تصویری ملموس از یک روحانی را در این مجموعه ارائه کند.

خداشناس از چالش‌های نقش یک روحانی می‌گوید


کاوه خداشناس درباره نقش خود در سریال «وقت صبح» که از شب گذشته ۱۱ شهریور روی آنتن شبکه یک می‌رود بیان کرد: این مینی سریال زمستان پارسال ساخته شد و این شب‌ها هم روی آنتن رفته است، اما از نظر داستانی فضای مناسبتی ندارد.

وی درباره قصه سریال عنوان کرد: موضوع سریال درباره زندگی یک روحانی است که در نقطه‌ای از زندگی‌اش مجبور می‌شود تصمیمی را بگیرد که عواقبی دارد.

این بازیگر اضافه کرد: عواقب این تصمیم‌گیری روحانی را با چالش‌هایی مواجه می‌کند به شکلی که با خودش دچار تضاد شخصیت می‌شود، اما باید پای عواقب آن بایستد. او دائم نسبت به این تصمیم گیری فکر می‌کند و نوعی عذاب وجدان برایش می‌آورد.

وی با اشاره به تیم عوامل این سریال که افراد شناخته شده‌ای نیستند، توضیح داد: سریال از قصه خوبی برخوردار بود وگرنه مشارکت نمی‌کردیم، فیلمبرداری، نورپردازی سریال بسیار حرفه‌ای بود و کارگردان آن اگرچه جوان، اما خوش ذوق بود. قصه هم اگرچه فراز و نشیب‌های چندانی ندارد، اما مخاطب را به خود جذب می‌کند.

بازیگر «وقت صبح» همچنین درباره ایفای نقش روحانی اظهار کرد: من پیش از این یک بار در یک تله فیلم، نقش یک روحانی را بازی کرده بودم با این حال برای ایفای نقشی که در این سریال داشتم با برخی از عزیزانی که روحانی هستند معاشرت داشتیم تا نقشم خیلی کلیشه و قالبی نباشد.

وی درباره تفاوت‌های نقش روحانی در تلویزیون و سینما اظهار کرد: تلویزیون چارچوب‌های خود را دارد، اما ما سعی کردیم به شخصیت ملموسی برای این نقش برسیم که به مخاطب هم نزدیک باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج