آمار خیره‌کننده بازیکنان سیتی در فیفا دی اخیر
۹۰۶۴۸۸
۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
۳۱۲۰
بازیکنان منچسترسیتی بهترین عملکرد را در میان تمام باشگاه های صاحب ملی پوش، طی فیفا دی اخیر از خود به جای گذاشتند.

ورزش سه: بازیکنان منچستر سیتی بهترین عملکرد را در میان تمام باشگاه های صاحب ملی پوش، طی فیفا دی اخیر از خود به جای گذاشتند.

در حالی از هفته ی آینده رقابت های باشگاهی دوباره از سر گرفته می شود که بازیکنان تیم های مختلف اروپایی طی دو هفته اخیر درگیر بازی های ملی و در صدر آن ها رقابت های انتخابی یورو ۲۰۲۰ بوده اند.

آمار خیره‌کننده بازیکنان سیتی در فیفا دی اخیر

در همین رابطه طی فیفا دی اخیر بازیکنان ملی پوش منچستر سیتی عملکردی خیره کننده برای تیم های ملی‌شان به جای گذاشتند و در مجموع موفق به ثبت پنج گل و ده پاس گل شدند که در صدر آن ها می توان به رحیم استرلینگ که موفق به ثبت یک گل مقابل بلغارستان و یک گل و سه پاس گل مقابل کوزوو شد، اشاره کرد.

همچنین کوین دی بروینه بلژیکی آمار یک گل و سه پاس گل در مقابل اسکاتلند را از خود به جای گذاشت. دیگر ستاره ی سیتی یعنی برناردو سیلوای پرتغالی هم یک گل ویک پاس گل در مقابل صربستان به ثبت رساند و در بازی بعدی تیمش مقابل لیتوانی موفق به ارسال دو پاس گل شد.

آمار خیره‌کننده بازیکنان سیتی در فیفا دی اخیر

پدیده ی جوان سیتی یعنی فیل فودن نیز موفق به ثبت دو گل و دو پاس گل در لباس تیم ملی جوانان انگلیس شد. همچنین الکساندر زینچنکو با به ثمر رساندن دو گل در مقابل لیتوانی و نیجریه با لباس تیم ملی اوکراین ، یکی دیگر از گلزنان ملی پوش سیتی لقب گرفت.

بعد از سیتی نیز نام باشگاه هایی مثل بایرن مونیخ با ۷ گل و سه پاس گل و یوونتوس با ۵ گل و چهار پاس گل به چشم می خورد. یوونتوسی که رونالدو با به ثمر رساندن پنج گل در فیفادی اخیر سهم بسزایی در رقم خوردن این آمار برای این تیم دارد.

نکته ی جالب در این باره اما به بازیکنان ملی پوش دو تیم مطرح لیورپول و اتلتیکو مادرید باز می گردد که موفق به ثبت هیچ گل و پاس گلی طی فیفادی گذشته نشده اند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج