پرسپولیس باید روزی ۱۰میلیون خسارت به قاضی بدهد!
۹۰۶۴۹۲
۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
۴۱۹۴
در روز‌های گذشته اعلام شد با توافق ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات محمد قاضی مهاجم اسبق این تیم به او پرداخت شد و بخش دیگری از مطالبات هم طبق توافق صورت گرفته باید در روز‌های آینده به این بازیکن داده شود.

خبرورزشی: قاضی طلب ۳۰۰ میلیون تومانی از پرسپولیس داشت که موفق شد ۱۵۰ میلیون تومان را از باشگاه پرسپولیس بگیرد و طبق این توافق ۱۵۰ میلیون تومان باقی‌مانده هم باید در روز‌های آینده به او داده شود.

داستان قاضی و پرسپولیس، اما اتفاقات عجیب در خود زیاد دارد؛ قاضی که در زمان محمد رویانیان به پرسپولیس پیوست از همان زمان از این باشگاه طلبکار بود، اما در برهه‌ای که حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق پرسپولیس به دنبال تسویه با طلبکاران این باشگاه بود سعید شیرینی که در زمان مدیرعاملی رویانیان سرپرست پرسپولیس بود مدارکی به این باشگاه ارائه کرد که نشان می‌داد قاضی طلبی از پرسپولیس ندارد.

پرسپولیس باید روزی ۱۰میلیون خسارت به قاضی بدهد!

این مدارک توسط باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال ارائه شد و در حالی که رأی صادره برای محمد قاضی، قطعی بود، اما با دستور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال این حکم به استیناف رفت تا به صورت ویژه تجدیدنظرخواهی شود، اما بنا بر اعلام مهدی ذاکر مشاور حقوقی فعلی باشگاه پرسپولیس دادگاه تجدیدنظرخواهی و استیناف باز هم رأی به سود محمد قاضی داد تا این ملی‌پوش سابق بتواند ۳۰۰ میلیون تومان از این باشگاه بابت مطالباتش بگیرد که در زمان عرب ۱۵۰ میلیون تومان از این پول پرداخت شد، اما در توافقی عجیب و در قراردادی که میان قاضی و باشگاه پرسپولیس به امضا رسیده در بند ششم این قرارداد آمده که اگر ۱۵۰ میلیون تومان تا ۱۵ شهریور سال جاری به این بازیکن داده نشود روزانه مبلغ ۱۰ میلیون تومان به عنوان خسارت تأخیر در پرداخت این پول به این بازیکن داده خواهد شد!

در حالی که باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۵۰ میلیون تومان به قاضی پول داده بود، اما تاریخ دوم (۱۵ شهریور) روز تعطیل بوده و مشخص نیست که آیا به عمد این تصمیم اتخاذ شده یا اینکه در کمال تعجب مسئولان حقوقی و مدیرعامل سابق پرسپولیس واقعاً بی‌خبر بودند که ۱۵ شهریور روز جمعه و تعطیل رسمی است! نکته عجیب و جالب این که چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس این تاریخ را اعلام کردند و چرا یک روز عادی را برای پرداخت مطالبات این بازیکن در نظر نگرفتند؟

موضوع عجیب‌تر که باید ایرج عرب و مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس نسبت به آن پاسخگو باشند این است که بر چه اساس و معیاری روزی ۱۰ میلیون تومان بابت خسارت در دیرکرد این پول در نظر گرفته‌اند؟ با پذیرش چنین اتفاقی همین حالا ۵۰ میلیون تومان به طلب قاضی افزوده شده و در روزگاری که باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل جدید به دنبال تهیه پول برای پرداخت به بازیکنان، مربیان و حتی کارمندان باشگاه است کدام عقل سلیم چنین بندی را (پرداخت روزانه ۱۰ میلیون بابت تأخیر) در این قرارداد گنجانده است؟

در این شرایط بهتر است ایرج عرب مدیرعامل سابق پرسپولیس که حالا در هیئت‌مدیره این باشگاه باقی مانده حداقل به همکارانش در باشگاه پاسخ دهد که این توافق با چه تدبیری اندیشیده شده و اقدام برای انجام چنین بند عجیبی با نظر چه کسی انجام شده است؟ این قضیه تبدیل به دردسر جدیدی برای محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل جدید پرسپولیس شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/06/21
بابا میده از بیت المال .خیالی نیست!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/06/21
قاضی باید برای بازی در پرسپولیس پول هم میداد
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1398/06/21
جریمه دیرکرد تعلق نمیگیره چون روز تعطیل رسمیه
شلوغش نکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج