پناهیان همچنان حرف می‌‌زند؛ نیش‌دار و گزنده!
۹۰۶۶۵۸
۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
۲۰۹۳۲ 
پناهیان گفت: تشکر می‌کنم که اخیرا رئیس‌جمهور علیه دو قطبی‌سازی صحبت کردند، اما عجیب بود که ایشان در یک سخنرانی هم دو قطبی برای انتخابات آینده بسازند و هم از دوقطبی سازی انتقاد کنند؛ هم به تبلیغات‌چی‌ها در خصوص زنان سوژه دهند و در عین حال علیه دو قطبی صحبت می‌کنند. این مساله عجیب است و زیاد در سخرانی ایشان اتفاق افتاده است. زند.

پایگاه خبری انتخاب: علیرضا پناهیان گفت: خدا لعنت کند کسانی را به دو‌قطبی‌سازی دامن می‌زنند و همه را متهم و منتسب به یک جناح می‌دانند. این لعنتی‌ها اجازه نمی‌دهند جامعه به پیش برود. صهیونیست‌ها این دوقطبی را در اکثر کشورها ایجاد کردند؛ البته در کشور ما موفق نشدند اما همیشه دعوا را راه می‌اندازند.

 علیرضا پناهیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: طبیعتا مردمان هوشمند از ریشه‌یابی قتل امام حسین(ع) و مظلومیت شدید نمی‌توانند بگذرند و چقدر خوب است در ذکر مصیبت‌ها از مصائب سخن گفته می‌شود و از ریشه‌ها هم سخن به میان می‌آید و حضرت زینب(س) به برخی ریشه‌ها اشاره کردند. این ریشه‌ها را نباید به اجمال از کنارشان عبور کرد؛ نباید به تعجب از این فاجعه بسنده کرد و چه شد که نیم قرن نگذشته فرزند پیغمبر را به شهادت رساندند.

پناهیان: روحانی به تبلیغات‌چی‌ها درباره زنان سوژه داد

به نوشته ایلنا وی ادامه داد: کنار این تعجب حرف‌های فراروانی هست و ان‌شاء‌الله به زودی مردم ما تنها به قاتلین اعتراض نداشته باشند و به آنها که به یاری نشتافتند واعتراض را به ریشه‌های شکل گیری واقعه کربلا گسترش دهند. من به برخی از این ریشه‌ها بر میشمرم که اتفاقا برای موقعیت نماز جمعه هم لازم است.

وی افزود: شاید بتوانیم بگوییم یکی از این ریشه‌ها مساله نفاق زمان پیامبر(ص) بود و باعث نزول سوره منافقین شد. دلیل اینکه در جمعه خوب است که این سوره خوانده شود این است که مردم باید به این سوره توجه پیدا کنند و دانستن معنای آن خیلی لازم است. قابل تامل است که چرا هر هفته باید این سوره خوانده شود و منافقین که به آنها اشاره شده داستان روشنی دارند. رسول خدا از دوقطی مهاجرین و انصار ناراحت بودند.خیلی باید در خصوص دوقطبی سازی در نماز جمعه صحبت شود.

نائب رئیس پیشین قرارگاه عمار گفت: اختلاف نظر در جامعه اسلامی باعث برکت است اما دوقطبی کردن جامعه رفتار منافقانه است و در جامعه ما هم سال‌ها است که شکل گرفته و دو قطب در کنار هم قرار گرفتند و اما این دوقطبی باقی ماند و البته کاذب است. تشکر می‌کنم که اخیرا رئیس‌جمهور علیه دو قطبی‌سازی صحبت کردند اما عجیب بود که ایشان در یک سخنرانی هم دو قطبی برای انتخابات آینده بسازند و هم از دوقطبی سازی انتقاد کنند؛ هم به تبلیغات‌چی‌ها در خصوص زنان سوژه دهند و در عین حال علیه دو قطبی صحبت می کنند. این مساله عجیب است و زیاد در سخرانی ایشان اتفاق افتاده است.

وی افزود: این مساله ادامه پیدا کرد و در همین فضا مساله خلافت هم تحت تاثیر قرار گرفت. دو قطبی سازی باعث ایجاد دیکتاتوری رسانه‌ای می شود و شایسته سالاری از بین می رود و بسیاری از طرح ها و حرفها در جامعه در دعوای دوقطبی زمین می ماند. بعضی ها که طرفدار شفافیت هستند وقتی میینند کسی که از قطب دیگر است و درمورد شفافیت حرف زده به او حمله می‌کنند. مخصوصا سکوت اهل علم و اندیشه و هر انتقادی تلقی به توهین شدن هر امر به معروفی را سخت برخورد کردند همه از نتایح دو قطبی سازی است.

وی ادامه داد: من تقاضا می کنم اندیشمندان بررسی کنند دیکتاتوری رسانه‌ای شوم تر است یا دیکتاتوری انواع دیکتاتورها مثل رضا خان قلدر و آل سعود شوم است. دوقطبی‌سازی موجب دیکتاتوری روانی می شود. خدا لعنت کند کسانی را به دو قطبی سازی دامن می زنند و همه را متهم و منتسب به یک جناح می دانند. این لعنتی‌ها اجازه نمی دهند جامعه به پیش برود. صهیونیست ها این دوقطبی را در اکثر کشورها ایجاد کردند. البته در کشور ما موفق نشدند اما همیشه دعوا را راه می اندازند. در این دوقطبی سازی برخی بدون شایستگی رشد می کنند و برخی با تبعیت از بی بی سی خبیث به دنبال این مساله هستند.

پناهیان گفت: انتخابات مجلس از نظر رسانه ملی خیلی مهم نیست اما برخی می‌خواهند از آن سوء استفاده کنند. انتخابات در جامعه سالم انتخاباتی است که کاندیداها حرف های خود را بزنند و با جذابیت حرف هایشان رای جمع کنند. اگر همت بر تخریب کاندیداهای دیگر باشد بر معنای دوقطبی سازی خیلی بد است و اگر انتخبات این شکلی باشد نتیجه سالمی نخواهد داشت و مثل دموکراسی غربی می شود که به هرکه رای دهند صهیونیست ها روی کار هستند.

وی ادامه داد: از نظر مروت و انصاف انتظار داریم رئیس‌جمهور محترم اطرافیان خود را نهی از منکر کنند چون این‌ها آرامش را در جامعه از بین می‌برد. هروقت از اینها فاصله گرفتیم باید برای ظهور آماده باشیم. حضرت زهرا(س) دو ویژگی برای مردم مدینه برشمردند که فرمودند مسلمانان وقتی سخن باطل می‌شنوید با سرعت بیشتری به سوی آن می‌روید و ویژگی دوم این است که آن افعال قبیح را می‌بینید و چشم پوشی می‌کنید.

وی تاکید کرد: زمان امام علی(ع) ایشان می‌فرمایند اگر شما باطل را توهین می‌کردید و اگر از مر حق کوتاه نمی‌آمدید کسانی بر شما مسلط نمی‌شدند که بخواهید برای برطرف کردن آنان هزاران کشته دهید. از شورای نگهبان تقاضا می‌کنم در انتخابات از مر حق کوتاه نیاید و بتواند وسط انتخابات بدون اینکه تنشی در زمین بازی ایجاد شود بگوید شما دروغ گفتید که می‌خواهند پیاده‌رو ها را دیوار بکشند. امام جمعه‌ای گفته بود اگر کاندیدایی پول داد پول را بگیرید و علیه او رای دهید. از مر حق نباید کوتاه آمد. داوری را که نمی‌شود حذف کرد.

رئیس حوزه علمیه دارالحکمه گفت: البته من گله‌مند نیستم که چرا خیلی از اندیشمندان سکوت می‌کنم چون در خفقان رسانه‌ای که به معروفی تبدیل شده که نمی‌توان نهی‌اش کرد. قبلا نمی‌گفتند از ترس ساواک الان می‌گویند نمی‌توانیم بگوییم از ترس بی‌بی‌سی چی‌ها که ما را داغون می‌کنند. بعد اسم این را حرفه رسانه می‌دانند. انشاله زمان چیرگی حق بر باطل هم خواهد رسید. زمان امام زمان(عج) داریم افرادی که سخن باطل می‌گوید و امام او را اعدام می‌کند. مردم هم بیان بیمار گونه را می‌دانند، تیکه انداختن را می‌فهمند و امام زمان هم دستور اعدام را می‌دهد. مردم هم نمی‌گویند آزادی بیان نیست.

سخنران پیش از خطبه این هفته نمازجمعه تهران اظهار داشت: خیانت فرمانداران و سرداران امام حسن مجتبی به ایشان به بهانه صلح و آرامش که موجب شدند صلح به امام حسن تحمیل شود یکی دیگر از مقدمات بود. اینها از عوامل شکل گیری کربلا بود. اگر به نهی امام حسین(ع) که عدم سکوت علما بود توجه می‌کردند حادثه کربلا رخ نمی‌داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 78
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/06/22
لعنت خدا بر این دولت بی عرضه و بی خاصیت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
لعنت خدا بر همتون از بالا تا پایین
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/06/22
چی چی میگه این بنده خدا من کلا سر در نمیارم
United Arab Emirates
13:52 - 1398/06/22
آره تک قطبی بشه اونم قطب شما همه چی حله
پاسخ ها
عبدالرحمن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دهه هاست تک قطبی شده!
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/06/22
درود بر پناهیان
یک مسئله مهم دیگه اینِ که دولت یجوری رفتار میکنه که انگار فقط کسانی به دولت رای دادند، فقط اونا میتونند انتقاد کنند.و کسانی که به حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی رای دادند نمی تونند انتقاد کنند.
پاسخ ها
عبدالرحمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
تو واقعا" میدونی برای چی ضد آمریکائی؟ ضد روس هم هستی یا ضد چین؟ یه خورده بشین مطالعه کن!
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
عبدالرحمن
فعلا آمریکا ما را تحت فشار حداکثری تحریمی قرار داده است دشمنی از این واضح تر سراغ داری؟؟؟
چین و روسیه ابن المنافع هستند و نباید از آنها انتظار بنگاه خیریه را داشت
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/06/22
لطفا تو میشه اینقدر اظهار نظر نکنی!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/06/22
خدایا ملت رو از شر اینا ادمها وطرز تفکرهای عوام فریبانه نجات بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
احسنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
الهههههی آمییین
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/06/22
من با بعضی مواضع ایشون موافق نیستم ولی قرارگاه عمار، رئیس دارالحکمه و..... چند تا رسانه هم زمان این متن رو منتشر کردند. کی اینو دیکته کرده؟ حرف حقی زده ایشون .چرا ما نباید بفهمیم نماینده به چی رای میده؟ چرا یک سره دارین محکومش میکنین؟
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/06/22
حرف حق تلخ و بی جواب است

راست میگن خیلی وقته که این دوقطبیا باعث شده تعصبی و بدون شایسته سالاری ااز جناحی حمایت کنیم و مجبور شویم حتی از کسی که شایسته نیست هم به ناچار حمایت کنیم چون از قطب خودمان هست

مثل همین مجلس ...
United Arab Emirates
14:12 - 1398/06/22
به خدا قسم نظر من خانواده شهید وبسیجی بی ادعا فقط نیست .سخنان شما منبر نشین پاکتی عامل تفرقه ونفاق بین مردم ومسولین است پخش عمدی سخنان شما اقای پناهیان وامثال شما وتهمت ناروا وبی اساس به دولت وجناح مخالف خودتون که مردم هم هست عامل ایجاد فتنه ودوقطبی قرار دادن است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/06/22
خب یه قطبشم امسال تویین دیگه
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/06/22
وقتی که بعد از اون سخنان توهین آمیز باز هم به ایشان تریبون میدهند (آن هم تریبون به این مهمی)پس معلوم می‌شود که یک قدرتی در کار است که مردم را به سمت دلواپسان بکشند و دولت قانونی را بد نام نشان بدهند ولی بدانید اگر مردم دل خوشی از دولت نداشته باشند به سمت شما هم نخواهند آمد
هرچند از برترین‌های محافظه کار توقع انتشار این نظر را ندارم ولی باید حرفم را می زدم
پاسخ ها
عبدالرحمن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
تو واقعا" فهمیدی قضیه چیه چون اهل مطالعه ای ادامه بده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
احسنت
Romania
14:15 - 1398/06/22
و همچنین خدا لعنت کن تک به تکتان را که ایرانو ایرانی را به فنا دادین و نابود کردین
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/06/22
جناب پناهیان ما نسل سوخته امروز درکشورشدیدا مشکل داریم.گذشته گذشت.مثل اینکه شما نمیدانید آینده ای هم وجود دارد
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/06/22
جامعه سالم چند قطبی چند صدایی هست جامعه تک قطبی بیمار و مریض افسرده اس مثل الان
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/06/22
ایران کبیر به چه روزی رسیده تو شدی الگوی چند هزار نفر !!!
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/06/22
ما که نفهمیدیم چی گفتی ...به مجلس توهین کردید حالا دارید قضیه را ماست مالی میکنید
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/06/22
جانا سخن از زبان ما می‌گویی
پاسخ ها
عبدالرحمن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
عزیزم استعداد شعرت رو بزار برا یه وقت دیگه ایشون دارند عوام فریبی می فرمایند بشنو و باور نکن!
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1398/06/22
مگه تا حالا یه قطبی بوده ویا منظور چندین قطبی بوده داره دو قطبیش میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/06/22
شما الان جزو کدوم حزبی تازگیا انقدر گردو خاک میکنی؟
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/06/22
کلانتر جدید تهران هستند.....یا نماینده مردم...؟؟؟
اخلاق در اسلام یکی از ابعاد اساسی اداره و هدایت جامعه است!!چرا هرکس رفت پشت تریبون..ماهیت اصلی خود را آشکار میسازد؟؟
حداقل حرمت لباس را نگهدارید....حتما باید نشان دهید که چه صفات واندیشه وتفکراتی دارید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/06/22
تو سیاست هیچکس راست نمیگه هرکی ب فکر خودشه
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/06/22
6 ساله به جای تکیه به جوون های ایرانی نگاهشون به دست غربی هاست.
بدون شک بدترین رئیس جمهور بعد از انقلابه.
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/06/22
مشکل عقب ماندگی ایران امثال شما هستند اقای پناهیان اگر شما نبودید هیچوقت روحانی ها و احمدینژاد ها رئیس جمهور نمیشدند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
تو دیگه چقدر عقبی با این اظهار نظرت چند ترم سواد سیاسی و جناح شناسی بگذرونید بعد افاضات بفرمایید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
معلوم چه میگی???
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دمت گرم
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دقيقا گل گفتي
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دقيقا گل گفتي
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/06/22
ماکه نفهمیدیم کسی فهمید بگه این بابا چی میگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
اين برترينها داره سياه نمايي ميكنه
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/06/22
آقای پنائیان
شماکه به غیراز حزب وگروه خودتان بقیه را ضد نظام وضد انقلاب میدانید به دنبال دوفطبی نیستید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
در ابن دوره و زمانه هر کسی حرف حق بزنه بهش انگ تهجر میزن..لعت خدا بر عمرو عاص های زمانه
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/06/22
تو خوبی تو ماهی ما هم فقط نگاه!!! چقدر پر رو است این مرد.خودش از ارباب سلطه دیکتاتوری رسانه ایست و بعد دم از مقابله با آن میزند چقدر بی چشم و رویی تو دیگه
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/06/22
خودت بیشتر به دو قطبی شدن دامن میزنی دروغ گو دشمن خداست
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1398/06/22
فعلآ همه حرفهای اقای پناهیان درست است دستش درد نکند فعلا گر درپشت پردهم چیزی نباشد خوب است خدا لعنت کند کسانی که درهرپست ومقامی باشد بکشور ومردم ظلم میکند فعلآ کمر مردم در زیر فشار بار زندگی غم شده
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1398/06/22
متاسفانه بلای که حسن روحانی وحامیان دولتی آن به سر این کشور آوردند دشمن خارجی نیاورد
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/06/22
این فرد از تنددروها است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
حرفهای بی پای و اساس میزنه و توهمی
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
هر مومنی و انقلابی حقیقت رو گفت...حامیان روحانی میگویند....تندرو.....اینها متعصب و .....تا کی فریب....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
خدایا کی ازدست دولت روحانی خلاص می شویم غلط کردیم بهش رای دادیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دقيقا
United Arab Emirates
18:39 - 1398/06/22
انتخاب این آدم به عنوان سخنران قبل از نماز جمعه خود یک نوع دوقطبی سازی است ان هم قرار دادن ان مقابل نمایندگان ملت ورییس جمهوری که 24 میلیون رای داشت میباشد. ملت را چی فرض کرده اید. فکر میکنید ملت اینقدر بیسواد وبی درک تشریف دارند؟ چرا به چیزی که خودتان میگید عمل نمیکنید وباور ندارید. ولی اشتباه میکنید ما ملت تا امام خامنه‌ای عزیز را داریم هیچ باکی نداریم ومثل شماها فقط در ظاهر نیست که اورا دوست داشته باشیم در باطن هم او را عزیز ومقتدای خود میدانیم. بعضی شده اند نان به نرخ روز خور.
پاسخ ها
jafar.a گفتگو کردیbaforoush
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
ملاک کاردانی و اصالت و درک و شجاعت و شهامت و فهم یک رئیس جمهور است وگرنه اگر یک هنر پیشه را بغل روحانی قرار دهیم بیشتر رأی میاره.... تازه حسن کلید با تئوری دوستی با دشمنان فکر کرده بود 100 روزه مردم به درب باغ سبز می رسند واین را شعار تبلیغ و فریب قرار داد...
مردم عقل سلیم دارند و کور و کر نیستند و تمام مستندات برای روز باز خواست موجوده....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
لعنت بر تو امثال تو که چنین دولتی را انتخاب و تر و خشک را با هم سوزاند
Switzerland
18:43 - 1398/06/22
بسیار هم خوب بود شما مشکلت با آقای پناهیان چیه؟
شما که مدعی آزادی بیان هستید!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1398/06/22
لعنت بر ابو موسی اشعریهای زمان که همه جا هستن و دارای تریبون
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/06/22
شیر مادرت حلالت
پناهیان صدای ماست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
این آدما از اهل کوفه هم بدترند
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/06/22
حسن اقا؛ از سیاست قد ..گوش مخملی سردر نمیارم اینو مطمئن شدم تیم ب والف و همه ش مسخره بازیه ! یا برو بجنگ یا برو مذاکره کن ولی مردم رو با کی بود کی بود من نبودم! سرگرم نکن !؟ یه قرار بزار با ترامپ مموتی هم داور کشتی بگیر هادی عامل هم گزارشگر خخخ
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1398/06/22
خدا اون رو میاره که ما هم قطب جنابعالی و همفکر شما باشیم.
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/06/22
من که به شخصه هرچی اقای پناهیان بگه روی چشمام میزارم نوکرشم هستم فعلاکه تمام امیدمان به این سخنران هاست خداوند حفظشان کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
خداوند به همه شعور و فهم داده.....بعضی گذاشتن تو گاو صندوق برای روز مبادا....فقط نوکری را تقلید میکنند!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
باهاش محشور شی
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/06/22
اگر امکانش باشه در سخنرانی های قبل نماز جمعه از اساتید متخصص دانشگاه هم دعوت بشه تا راجع به معضلات جامعه به آگاه کردن مردم بپردازند مانند فواید بستن بودجه با کمترین وابستگی به نفت..... انتقال آب از دریای عمان به استانهای خشک شرقی و متحول کردن این استانها..... لزوم روی آوردن به خودروهای هیبریدی و اتومبیل های بسیار کم مصرف..... ایجاد اشتغال...... ماهیت FATF.... لزوم استفاده از شیوه های نوین در کشاورزی با کم آبی موجود.....صرفه جویی و لزوم آن.....حجاب و مثلا مطرح کردن بررسی های مرتضی مطهری در کتاب مساله ی حجاب ایشان که واقعا قانع کننده است..... و.... اینها به نظر بنده ی حقیر رسید خدمت سروران عرض کردم که این سخنرانی ها باعث تخصصی شدن و آموزشی شدن نماز جمعه می شه.... اگر جسارت کردم عذر می خوام...
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/06/22
اطعامهایی در مراسم مذهبی میشه که ۹۰ درصد استفاده کنندگان نیاز ندارند اگر مطرح بشه که مقداری هم بنیازمندان به شکل بسته های غذایی کمک بشه اینم ثواب داره خیلی خوبه....غذاهای نیم خورده ی ریخته شده در معابر واقعا دردناکه...امید است در نماز های جمعه به این موارد توجه بشه و خطبای معزز به ارشاد ما بپردازند....این اسرافکاری ها جریانهایی ضد فرهنگی شاید باشه که باید ماها ارشاد بشیم....
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1398/06/22
کلا حرف حق تلخ و گزنده است. مگه نه برترینها جون؟
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1398/06/23
چرا نظر منو پخش نمیکنی
اونوقت نظر چاپلوسی که هر ۱۰ دقیقه پیام میده رو میچاپی؟
از چی میترسی
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1398/06/23
ایشون جایی بودن ؟ الان تشریف اوردن ؟ این همه خودشونو اذیت نفرمایند؟
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/06/23
آروم باشید بچه ها دعوا نکنید (مال مردم )را با هم بخوریدبه همه تان می رسد
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/06/23
تازه از خواب بیدار شدم جه خبره اینقدر سر و صدا نکنید
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/06/23
دمش گرم حرف دلمونو بالاخره یکی زد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج