بنا: نگران قرعه نیستم، به بچه‌هایم ایمان دارم
۹۰۶۸۲۱
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۰
۴۰۰۷
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: نگرانی بابت قرعه‌های بچه‌ها ندارم، چون به تمام بچه‌هایم ایمان دارم.

خبرگزاری فارس: محمد بنا درباره قرعه‌های فرنگی‌کاران کشورمان در ۴ وزن اول مسابقات جهانی گفت: شرایط بچه‌ها خوب است، اما قرعه‌های سختی دارند. تقریباً در گروه‌هایی قرار گرفته‌اند که تمام خوب‌های دنیا هستند.

وی ادامه داد: البته بچه‌های ما عالی هستند و امیدوارم کشتی‌های خوبی بگیرند و از گروهشان بالا بیایند. چون نتایج ۴ وزن اول از نظر تیمی در رده‌بندی نهایی تاثیرگذار است، هرچند کار اصلی ما از روز‌های آینده و با شروع اوزان المپیکی آغاز خواهد شد.

بنا: نگران قرعه نیستم، به بچه‌هایم ایمان دارم

همیشه سخت‌ترین مسیر را برای بچه‌ها ترسیم کرده‌ایم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: همیشه و در هر شرایطی سخت‌ترین مسیر را برای بچه‌ها ترسیم کرده‌ایم تا آماده سخت‌ترین شرایط باشند. قرعه هر ۴ کشتی‌گیر سخت است، اما بچه‌های ما هم عالی هستند.
بنا ادامه داد: به غیر از عبدولی ۳ کشتی‌گیر دیگر ما جوان و کم‌تجربه هستند.

به هر حال مسابقات جهانی و گزینشی المپیک است و قرعه آسان معنایی ندارد، کشتی‌گیری که می‌خواهد قهرمان شود باید آماده مبارزه با بهترین‌های جهان باشد. به بچه‌ها گفته‌ام فکر کنید می‌خواهید ۵ دور با روسیه کشتی بگیرید.

کاویانی نژاد یک سر و گردن از تمام ۷۲ کیلو‌های دنیا سرتر است

وی افزود: ناصرپور از تمام ۵۵ کیلو‌های دنیا بهتر است و فقط کم‌تجربه است و باید پخته‌تر شود. دلخانی قرعه سختی دارد و دور اول با حریف روس که قهرمان جهان است مسابقه دارد، اما ماریانیان کسی نیست که نتوان شکستش داد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: کاویانی نژاد یک سر و گردن از تمام ۷۲ کیلو‌های دنیا سرتر است و اگر حواسش را جمع کند مدال می‌گیرد. سعید هم که کارنامه‌اش مشخص است. نگرانی بابت قرعه‌های بچه‌ها ندارم، چون به تمام بچه‌هایم ایمان دارم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج