لمپارد: در لیگ برتر دیگر بازی ساده وجود ندارد
۹۰۷۰۱۳
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
۴۲۱۴ 
فرانک لمپارد می‌گوید قرار گرفتن در بین شش تیم اول لیگ برتر برای چلسی و هیچ تیمی ساده نخواهد بود.

ورزش سه: فرانک لمپارد می‌گوید رقابت در لیگ برتر انگلیس بسیار نزدیک و دشوار شده و قرار گرفتن در بین شش تیم اول لیگ برتر برای چلسی کار ساده‌ای نخواهد بود و آبی‌پوشان لندنی باید برای رسیدن به این هدف مبارزه می‌کنند.

چلسی از چهار بازی اول خود در فصل جدید تنها پنج امتیاز بدست آورده و در حال حاضر و در آستانه دیدار با ولوز که امروز برگزار خواهد شد در رتبه یازدهم جدول قرار دارد.

لمپارد در این باره گفت:" دیگر نمی‌شود از شروع فصل گفت این تیمها چهار تیم اول لیگ برتر خواهند بود. در حال حاضر چنین چیزی غیرممکن شده است. دیگر حتی نمی‌توان گفت شش تیم اول لیگ کدامها خواهند بود چون این روزها با سرمایه‌گذاری‌های کلانی که باشگاه‌ها می‌کنند باید به همه تیمها احترام گذاشت. تیمها خیلی خوب هدایت می‌شوند، بازیکنان خوبی دارند و رقبایی جدی هستند. دیگر در لیگ برتر چیزی به اسم بازی ساده وجود ندارد".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" ما شاهد تغییر شرایط لیگ برتر بوده‌ایم. یادم می‌آید سال گذشته همه راجع به اورتون و لستر صحبت می‌کردند. ولی ولوز بود که با تلاش خودش جلو آمد و در شش تیم اول جا گرفت. وضعیت فعلی لیگ برتر به نظر من از این قرار است".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج