نمازی: از حضور در تیم امید پشیمان نیستم
۹۰۷۰۵۵
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
۲۸۷۳
مربی تیم امید اعلام کرد با پیشنهاد محصص و مجیدی به این تیم آمده است.

ایلنا: امید نمازی مربی تیم امید در خصوص شرایط همکاری‌اش با این تیم اظهار داشت: هنوز قراردادی امضا نکردم و پیشنهاد محصص و مجیدی به امید آمدم. به همراه این تیم در اردوی ازبکستان حضور یافتم و با بازگشتم به ایران هنوز خبری در خصوص قراردادم نشده است.

وی درباره اینکه آیا با جایی دیگر قرارداد دارد یا خیر، گفت: با تیم زیر 20 ساله‌های آمریکا همکاری می‌کنم اما قراردادی با یکدیگر نداریم و مشکلی بابت حضورم در تیم امید ایران ندارم. این انتخاب خود من بود که به تیم امید بیایم. هدفم کمک است و فکر می‌کنم نهایتا تا 48 ساعت آینده وضعیتم مشخص شود.

نمازی درباره اینکه آیا شانسی برای صعود تیم ملی امید به المپیک قائل است یا خیر، خاطرنشان کرد: باید بهتر از این شویم تا شانس صعود داشته باشیم. مجیدی تفکرات جدیدی دارد و برای اجرای آن نیاز به زمان دارد. به اعتقاد من باید بازیهای تدارکاتی بیشتری را انجام بدهیم.

وی درباره اینکه یکی از کارشناسان فوتبال اعلام کرده بود که اگر تیم امید یک بار دیگر با ازبکستان بازی می‌کرد، 7 گل دریافت می‌کرد، بیان داشت: واقعا اینگونه نیست. در زمانی که بازی دو بر یک بود ما این شانس را داشتیم که شرایطمان بهتر شود حتی چند موقعیت گل هم داشتیم اما باید قبول کنیم ازبکستان از ما سرتر بود.

مربی تیم امید در خصوص شایعه قهر استیلی گفت: در جریان این موضوع نیستم. درفرودگاه که با هم از هواپیما پیاده شدیم و مشکلی هم نبود.

وی درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند نمازی از حضور در تیم امید پشیمان شده است، گفت: هدفم کمک به تیم ملی است. هنوز هم اعتقاد دارم که تیم امید شرایط خوبی دارد و از حضورم در آن پشیمان نیستم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1398/06/23
فرناز دنبال یک شریک جرم میگشت پیدا کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج