«روزانه» صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می‌کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۰۷۱۰۸
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
۴۵۴۱
رپورتاژ آگهی
گروه فرآورده‌های لبنی «بل روزانه»، که عضو گروه بل با رسالت تامین «غذای سالم و مسئولانه» می‌باشد، در قالب آخرین کمپین خود، مخاطبان و مصرف‌کنندگان را دعوت کرده تا از نزدیک داستان این برند و کلیه فرآیندها، از تامین تا تولید محصولات نهایی روزانه، را دنبال کنند.

روزانه از نزدیک با مخاطبانش صحبت می‌کند؛ برندی که صمیمانه و از نزدیک با مخاطبانش صحبت می‌کند.

«روزانه» صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می‌کند

این روز‌ها هنگام خرید کالا‌ها و محصولات و به خصوص مواد غذایی با تنوع گسترده‌ای مواجه هستیم. موضوعی که گاهی به دلیل کمبود یا فقدان اطلاعات کافی و قابل اعتماد، انتخاب را برایمان مشکل می‌کند. محصولات لبنی یکی از اصلی‌ترین مواد غذایی است که به صورت روزانه بر سر سفره‌هایمان حضور دارد. همه‌ی ما به خصوص پدران و مادرانی که همیشه مراقب سلامت غذای فرزندانشان هستند، به کیفیت غذای مصرفی اهمیت زیادی می‌دهند؛ کیفیتی که ناشی از مرغوب بودن مواد اولیه، قابل اعتماد بودن منابع تامین آن‌ها و استفاده از فرآیند‌های صحیح و استاندارد می‌باشد. اما آیا این گونه ردیابی و دانش در مورد محصولاتی که هر روز از قفسه فروشگاه‌ها خریداری می‌کنیم در اختیار ما قرار دارد؟ پاسخ سوال‌ها و دغدغه‌هایمان را کجا باید پیدا کنیم؟

گروه فرآورده‌های لبنی «بل روزانه»، که عضو گروه بل با رسالت تامین «غذای سالم و مسئولانه» می‌باشد، در قالب آخرین کمپین خود، مخاطبان و مصرف‌کنندگان را دعوت کرده تا از نزدیک داستان این برند و کلیه فرآیندها، از تامین تا تولید محصولات نهایی روزانه، را دنبال کنند.

کمپین «از نزدیک» با هدف آشنا کردن مصرف‌کنندگان محصولات روزانه با فرایند‌های گاوداری، تامین شیر، تولید، بسته‌بندی، کنترل کیفیت و مسئولیت اجتماعی، در فضای مجازی به اجرا درآمده است. کمپینی که تلاش کرده تا با بیان ساده و صریح در مورد دغدغه‌ها و سوالات مصرف کنندگان صحبت کند و همچنین امکان مکالمه‌ی دو طرفه جهت پاسخگویی مستقیم به این سوالات را فراهم کند. اقدامی تازه و هدفمند با حضور متخصصان شرکت روزانه در ویدیو‌های لایو اینستاگرام و پاسخگویی بی واسطه و صمیمانه به سوالات مطرح شده.

روزانه که حساسیت‌ها و دغدغه‌های این روز‌های خانواده‌ها در مورد سلامت محصولات لبنی را بیش از هر زمان دیگری درک کرده، در کمپین «از نزدیک» با تاکید بر مراقبت، دقت و علاقه کارکنانش در تک تک مراحل تولید، داستان تولید محصولاتش را روایت کرده است. روایتی که نشان می‌دهد چه روش‌ها، تکنولوژی‌ها و استاندارد‌هایی در پس مراحل تولید از لحظه‌ی دوشیده شدن شیر گاو‌ها در دامداری‌های منتخب، تامین مواد اولیه با کیفیت، فرآیند‌های تایید کیفیت و نهایتا تولید و بسته بندی به کار می‌رود.

در کمپین «از نزدیک» ویدئو‌های کوتاهی از فرایند‌های مختلف می‌بینیم که در آن‌ها از متخصصان روزانه به عنوان راویان اصلی استفاده شده است، راویانی که هر یک به زبان خود در مورد تخصص و فرایند تحت مدیریتشان صحبت می‌کنند.

در کمپین «از نزدیک» همه دعوتند تا با ارزش‌های برند روزانه بیشتر آشنا شوند و از نزدیک ببینند شیر و پنیر محبوب آن‌ها با چه کیفیت و ساز و کاری تولید و بسته‌بندی می‌شود و از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی روزانه پاسخ سوالاتشان را مستقیما دریافت کنند. برندی که با مراقبت و لبخند محصولاتش را تولید می‌کند؛ حالا با لبخند پاسخگوی سوالات و دغدغه‌های مخاطبانش است!

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر