واکنش کوپولا به علاقه جانسون به «پدرخوانده»
۹۰۷۴۵۲
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
۵۵۱۸
کوپولا در واکنش به ابراز علاقه بوریس جانسون به «پدرخوانده» گفت شرمنده ام که فیلمم محبوب خونخوار‌هایی مثل صدام، قذافی و دیگران شده است.

خبرگزاری صبا: به نقل از ایندیپندنت، فرانسیس فورد کوپولا خالق شاهکار «پدرخوانده» گفت که از علاقه بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا به فیلم کلاسیکش «پدرخوانده» احساس بدی دارد.

واکنش کوپولا به علاقه بوریس جانسون به «پدرخوانده»

در ماه جولای امسال بوریس جانسون نخست وزیر فعلی بریتانیا به دیلی میل گفته بود سکانس مورد علاقه اش قتل های پرشمار پایان فیلم «پدرخوانده» است؛ همان سکانسی که مایکل کورلئونه با بازی آل پاچینو به گفته خودش همه حساب ها را تسویه می کند.

حالا بعد از چند ماه کوپولا به گفته های نخست وزیر بریتانیا واکنش نشان داده است. کوپولا گفت شرمنده است که فیلمش محبوب شخصیت های خونخوار تاریخ مدرن مثل صدام حسین، معمر قذافی و دیگران است.

خالق افسانه ای شاهکارهای «پدرخوانده» و «اینک آخرالزمان» به مارکت واچ گفت: احساس بدی دارم که صحنه های این فیلم گانگستری الهام بخش هرگونه عملی در دنیای واقعی شود یا اینکه این فیلم موجب تشویق کسی شود که می بینم در حال ویران کردن بریتانیای محبوب است.

کوپولا افزود: من عاشق بریتانیا و کمک های این کشور به بشریت هستم. گستره ای که با زبان زیبای ما آغاز می شود و فیزیک نیوتونی و اختراع پنیسیلین را دربرمی گیرد ولی من از اینکه با یک انتخاب احمقانه این کشور اتحادیه اروپا را ترک کند، بیم دارم.

ترزا می نخست وزیر پیشین بریتانیا نیز در گفتگو با میل آن ساندی سه فیلم محبوب زندگی اش را «کازابلانکا»، «فراری» و فیلم جیمز باندی «تو فقط دوبار زندگی می کنی» نامیده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج