شناسایی ۲۲ حساب شخصی از دختر وزیر سابق
۹۰۷۸۰۳
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
۱۳۶۸۲
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا صبح امروز(دوشنبه) ۲۵ شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا صبح امروز(دوشنبه) ۲۵ شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام از نماینده دادستان خواست تا کیفرخواست را قرائت کند.

نیازآبادی نماینده دادستان با حضور در جایگاه با ذکر مشخصات و اتهامات متهمان پرونده گفت: خانم شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا متهم پرونده است که در ابتدا با تودیع وثیقه آزاد بود و سپس بازداشت شد و او متهم است به مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال با علم به موثر بودن در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع به همان مبلغ ذکر شده و سواستفاده از جواز و امتیاز تعویض شده، مشارکت در اخلال نظام دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی در استان البرز بدون مجوز وزارت بهداشت و نگهداری غیرمجاز دارو بدون تشریفات قانونی در حکم قاچاق.

وی افزود: متهم دیگر احمدرضا لشگری پور فرزند هوشنگ متهم دیگر پرونده بازداشت بلحاظ عجز از تودیع وثیقه و متهم است به مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال با علم به موثر بودن اقدامات در ضربه به نظام جمهوری اسلامی، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع با سواستفاده از امتیاز تفویض شده، مشارکت در اخلال در نظام توزیع و تولید دارویی کشور.

نماینده دادستان در بیان اتهامات شرکت توسعه دارویی رسا گفت: این شرکت با مدیرعاملی احمدرضا لشگری پور و با هیات مدیره خانم شبنم نعمت زاده متهم است به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نطام توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال، مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع دارو برای ایجاد انحصار دارو در کشور، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال، مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور است.

متهمان باعث کمبود دارو در کشور شده‌اند

نماینده دادستان با اشاره به شکایت برخی شرکت‌های دارویی مانند اسوه و جابربن حیان، گفت: متهمان از سال 92 اقدام به خرید دارو کرده اند اما چک‌های آنها برگشت خورده و 189 میلیارد تومان بدهی آنها در آن سال بوده است. متهمان با فریبکاری سعی کرده‌اند به فعالیت دارویی خود ادامه دهند و مدیران دارویی را در خرید دارو با مشکل مواجه کرده‌اند و از طرفی باعث کمبود دارو در کشور شده‌اند. در تحقیق انجام شده در سال 97 از دو تن از مدیران دارویی مشخص شد که مدیران شرکت دارویی رسا اقدام به خرید بیش از حد دارو کرده‌اند و با علم و اطلاع اقدام به این امر داشته‌اند.

نماینده دادستان گفت: فعالیت‌های متهمان ضربه سنگینی به حوزه منابع عمومی در بخش دارو وارد کرده است و همچنین موجب عدم تولید داخلی دارو و کمبود دارو به عنوان نیاز اساسی مردم شده‌اند.

نیاز آبادی گفت: شرکت‌های داروسازی ازجمله جابربن حیان، شرکت دارو پخش، شرکت پارس دارو، شرکت کاسپین، شرکت لابراتوارهای رازک، شرکت فارابی و برخی دیگر از شرکت های وابسته به هلدینگ شستا به دلیل تضییع و تصرف در اموال و تحصیل مال از طریق نامشروع از شبنم نعمت زاده، علیرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا شکایت‌های جداگانه ای مطرح کردند. همچنین شرکت استراژن دارو، شرکت شفاطب پرتو دارو، شرکت ایران سرنگ، شرکت البرز دارو، شرکت فارماشیمی، شرکت داروسازی ریحانه اصفهان هم از دیگر شاکیان هستند.

وی اضافه کرد: 90 درصد از سهام شرکت سهامی خاص دارویی رسا متعلق به دختران نعمت زاده است و 40 درصد از سهام آن را خانم شبنم نعمت زاده دارد.

نماینده دادستان گفت: اگر شرکت رسا در فرایند عادی دارو فعالیت می کرد باید فاکتورها و وجوه فاکتورها و مستندات فعالیت تجاری خود را ارائه می کرد اما علی رغم توقیف‌هایی که صورت گرفته، مطالبات هنوز تامین نشده و این نشان از عدم یک کار تجاری سالم است.

وی افزود: 100 میلیارد تومان از بدهی‌ها مربوط به شستا است و 200 فقره چک بلامحل صادر شده است که وزارت اطلاعات در تاریخ 23 اسفند 96، مراتب را به رئیس جمهور اعلام کردند که رئیس جمهور در پاسخ پی نوشت کرد با پیگیری وزارت اطلاعات حقوق مردم تامین شود.

طرح پرونده با گزارش وزارت اطلاعات

نماینده دادستان تصریح کرد: پرونده حاضر با گزارش مورخ 10 تیرماه سال 97 معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات مفتوح و با شکایت شرکت‌های داروسازی جابربن حیان و اسوه تشکیل شده است.

نیازآبادی گفت: شکات اعلام کردند متهمان با بهانه‌های مختلف و با فریبکاری همچنان از شرکت‌های داروسازی دارو تحویل گرفته و با برگشت خوردن چک‌ها فرآیند تولید دارو در کشور را با مشکل مواجه کرده‌اند.

وی ادامه داد: در یک شکایت دیگر فردی به نام زرگر علیه شبنم و زینب نعمت‌زاده اعلام شکایت کرده است.

نیازآبادی گفت: پرونده شرکت توسعه دارویی رسا با مدیریت آقای لشگری پور دایر بر عرضه خارج از شبکه دارو به دادسرای انقلاب تهران ارجاع شد که محتوای پرونده حاکی از ان است در پی دپوی دارو و بازدید عوامل و مسولین از انبار مقادیر قابل توجهی داروی ایرانی و خارجی و تاریخ مصرف گذشته کشف و توقیف شد. با بررسی های انجام شده مشخص شد که این اموال هم مجوزی از سوی وزارت بهداشت نداشته و ارزش داروهای کشف شده بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بوده است که دادسرای کرج نیز دادسرای تهران را صالح دانسته و پرونده را به تهران ارسال می کند.

وی افزود: در تحقیق از متهمه شبنم نعمت زاده او اظهار کرده به دلیل عدم تخصص در بخش دارو به اقای لشگری پور اعتماد کرده و در کار او دخالتی نداشته است.

نیازآبادی درباره تسهیلات بانکی دریافت شده در این پرونده توسط متهمان گفت: طبق اظهارت متهمه نعمت زاده ۴ میلیارد تومان از بانک ملت و ۴ میلیارد تومان از بانک شهر و برای شرکت دارویی رسا ۴ و نیم میلیارد تومان از بانک ملت و ۶ میلیارد تومان از بانک سینا تسهیلات گرفته است.

وی با اشاره به اظهارات متهمه نعمت زاده گفت: متهمه اعتراف کرده که در شرکت پدرش نیز حضور داشته و به او کمک می کرده و به گفته او دست راست پدرش در این شرکت ها بوده است.

وی افزود: در ۲۱ /۶/ ۹۷ دستورات لازم برای ردیابی اموال متهمان داده شد که در پی آن ۵۰۰ حساب از آنها شناسایی شده و پاسخ جامع ارسال خواهد شد.از اواخر سال ۹۵ خانم شبنم نعمت زاده در جریان تخلفات شرکت دارویی رسا قرار گرفته است اما به مدیرعامل آن یعنی اقای لشگری پور اعتماد می کند. متهمه نعمت زاده در اظهارات خود گفته که همه چک‌ها توسط خودش امضا می شد پس با این حساب طرح ادعای دور زدن متهم لشگری پور از وی بی اساس است. او قصد داشته بدهی خود را از سوی منابع سایر شرکت‌ها پرداخت کند که این اعتراف او نشان از علم او به موضوع داشته است.

نماینده دادستان گفت: آقای حیدرزاده مطلع، بروز مشکلات را به دلایلی همچون تعدد شرکت‌های تولیدی دارویی رسا و تامین هزینه‌های مختلف از جمله آزمایشگاه و بالابودن هزینه‌های جاری و ریخت و پاش‌ها که خارج از عرف صورت می گرفته عنوان کرده است. در تاریخ ۲/ ۷/ ۹۷ عباس حیدرزاده به عنوان مطلع احضارشد و گفت که متهمه نعمت زاده نظر خود را در مسایل مختلف بیان می کرد و اسناد مالی شرکت با امضای شرکت متهمان نعمت زاده و لشگری پور بوده است و آنها از جریان امور مالی باخبر بودند و در تحقیقات ارائه شده که توسط لشگری پور انجام می‌شد متهمه نعمت زاده از ان اطلاع داشت. این مطلع در خصوص برداشت غیرمتعارف شبنم نعمت زاده از اموال شرکت این چنین گفت که او برای رونق آزمایشگاه یا موارد شخصی برداشت می‌کرد و با وساطت پدر شبنم نعمت زاده قرار بود که این برداشت‌ها به انجام برسد.

نماینده دادستان گفت: در بررسی جوایز پرداختی و دریافتی و تحقیقات مشخص شد تا ۴۸ درصد قیمت در خلال سال‌های ۹۳ تا ۹۶ و بیش از ۱۶۴ میلیارد تومان بوده است.

وی گفت: ۲۲ فقره حساب شخصی در مورد متهمه نعمت زاده شناسایی شده که از سال ۸۸ تا ۹۷ بوده است و ۴۲ فقره حساب مشترک برای این متهمه شناسایی شده است و ازسویی برای متهم لشگری پور ۱۴ فقره حساب شخصی و ۳۴ فقره حساب مشترک شناسایی شده و در شرکت توسعه دارویی رسا نیز ۷ فقره حساب شناسایی شده است که ۹۳ درصد گردش حساب ها مربوط به بانک ملت است و درباره این شرکت ۱۸ فقره حساب دیگر نیز شناسایی شده است.

وی افزود: براساس گزارش وزارت اطلاعات و نتیجه تحقیق از مدیران تولیدی دارو با شرکت دارویی رسا نشان می دهد فعالیت این شرکت موجب بروز بحران کارگری شده و باعث اخذ تسهیلات بانکی شده است. در جلسات مواجهه حضوری متهمه با نماینده شرکت های مختلف از جمله جابربن حیان متهمه اظهار کرده بدهی شرکت ۱۸ میلیارد تومان بوده را می پذیرم که البته مدیرعامل باید خودش پرداخت کند. محمدمسعود علی مراد مدیرعامل شرکت جابربن حیان قبول کرده و گفته بدهی شرکت توسعه دارویی رسا باعث کمبود نقدینگی و عدم تسویه حساب شرکت شده است. همچنین در جلسه مواجهه حضوری آقای زرگر احد از شکات، متهمه گفته بدهی او را قبول دارم اما بخاطر اضطرار از او ربا گرفتم تا مشکلات حل شود که او کالاهای انبار را به عنوان جبران خواسته است.

وی افزود: طبق گزارش های ارسالی وزارت اطلاعات نتیجه تحقیق از مدیران توسعه دارویی رسا قریب به اتفاق اقرار صراحتا اذعان کرده‌اند متهمین از کم و کیف کار اطلاع داشته‌اند و با علم به موضوع و با وجود بحران شرکت به اقدامات خود ادامه می دادند و حال این شرایط اخلال جدی را برای تولیدکنندگان دارو در کشور ایجاد می کرد.

در ادامه جلسه دادگاه قاضی مسعودی مقام اتهامات شبنم نعمت زاده را به او تفهیم کرد و از او پرسید آیا اتهامات وارده را قبول داری که متهم گفت: با تشکر از نماینده دادستان که سه ساعت زمان گذاشتند و انرا قرایت کردند ولی من کیفرخواست را دریافت نکردم که قاضی گفت : ابلاغ کیفرخواست تحویل داده شده است.
متهمه ادامه داد: در مورد بسیاری از مطالب عنوان شده مدارک وجود دارد

قاضی مجددا از او پرسید آیا اتهامات وارده را قبول داری که متهم گفت خیر.

شبنم نعمت زاده ادامه داد: من به بسیاری از موارد دسترسی ندارم و وکیلم انرا در اختیار شما می گذارد.

قاضی مسعودی مقام گفت: بیم فرار و مخفی شدن شما بود و سندی که گذاشته بودید از طرف فردی بنام امیر بارانی متولد ۱۳۷۳ بود که در دادگاه حاضر نشد و ۲۰ میلیارد تومان سند ارائه کرده و اساسا این آقا از کجا توانسته این سند را بیاورد. تضمینات پدر شما (ضمانت نامه بانکی) رو به پایان بود و به همین دلیل قرار بازداشت موقت برای شما صادر شده و ردیابی‌ها صورت می گیرد.

متهمه ادامه داد: من ۴۹ سالم است و ۲۰ سال است که وارد کار شده‌ام. در طول این ۲۰ سال یکبار تخلفی از ما در زمینه دارو سر نزده و به دلیل اینکه یکی از شرکت ها در پخش دارو بود و من وارد نبودم این اتفاق افتاد و من کارم واردات بود و در جریان تولید بودم و ازمایشگاه بخشی از آن بود. من و آقای حیدرزاده بخش تولیدی را راه اندازی کردیم و سعی داشتیم مشکلات را حل کنیم.

5 سال بیکار بودم/ فعالیتم بواسطه رانت نبوده است

وی افزود: من فارغ التحصیل سال ۷۵ دانشکده شهید بهشتی هستم و تا سال ۸۰ بیکار بودم. پدرم وزیر بود ولی ۵ سال بیکار بودم. کار هنری می کردم و فقط داروسازی می کردم. از طریق یکی از دوستانم در سال ۷۹ الی ۸۰ مشغول شدم و داروخانه‌ای را راه اندازی کردم و عصرها ویزیت مطب به مطب و کوچه به کوچه می رفتم با وجود اینکه پدرم وزیر بود. من فعالیتم نه بواسطه رانت بوده و نه چیزی. من از صفر شروع کردم این اتفاق بخشی از امتحان یا چیزی است که رخ داده است.

وی افزود: حدود ۱۰ سال فعالیت داشتم و کارآفرین هستم و تصمیم گرفتم کار شخصی را شروع کنم‌ و شرکت کوچکی را در سال ۸۸ راه اندازی کردم و یکسال شروع کردم و مجوز گرفتم و هدفم چیز دیگری بود. نه من ارز دولتی گرفتم ونه چیزی. من در مزایده شرکت می کردم و برنده می شدم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 57
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/06/25
باشه
پاسخ ها
آریایی
Turkey
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
همش تقصیر آمریکاست مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/06/25
واقعا جقدر مسیولین و بستگانشون پاکدست هستند!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
این فقط سرمایه یکی از مسئولین بود


ای کاش حساب های بقیه شون هم بررسی می شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
حتما دستاشونو زود زود میشورن؟! اما قلب و باطنی کثیف و سیاه دارن
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/06/25
عب نداره گیر ندید دختره وزیره قول میده دیگه از این کارهای بد نکنه
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/06/25
این ژن خوب چقدر هم حجابش درسته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
حجابش از ترسش هست ولی بیرون بی حجابه
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/06/25
پس چراهمین شرکت های دارویی شاکی ازاین خانم بی وجدان،موقع فروش داروبصورت کلان،شکی به این محتکرنکردند؟! ...
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/06/25
جالبه چه حجابی ام داره خانم.
مسخره کردن دین رو.
خدا لعنتشون کنه به حق امام حسین ع
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/06/25
باید همه رو اعدام کنن
Germany
12:52 - 1398/06/25
خاک بر سر ش. خجالت نمکشن ابرو .....
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1398/06/25
بعله
فکر میکنید،کشور به این روز افتاده،کار آمریکا ست
نه عزیز دلم،میگن امریکا،امریکا
حواس ما رو پرت کنن
اینم وزیر سابق
به کی میشه اعتماد کرد؟
خودشون همدیگه رو لو میدن
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/06/25
اینها باید اعدام شود کسی که به مردم مملت خیانت می کند مجازاتش اعدام است نه اینکه بره زندان جا خوش کند اعدام والسلام
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/06/25
آمریکا به گور پدرش می خنده بتونه بلایی سر این ملت بیاره
چون قبل از تحریمهای اون چندین برابرش این عجوبه ها و عجوزه ها خودی خسارت به این مملکت وارد کردن دیگه جایی برای آمریکاییها نمونده
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/06/25
افراد اینچنینی اخلالگر اقتصادی به حساب نمیان اینا با جان ۸۰میلیون بازی میکردند اگه آمارشو دربیارید اینا باعث کمبود دارو البته داروهای مخصوص بیماران خاص شده اند همچین آدمی رو اعدام نکنید مدیون ۸۰میلیون جماعت هستید ...
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/06/25
وزیر پاک دست . ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/06/25
مفسدالارض هستند و باید اعدام شوند تا درس عبرتی باشد برای دیگران
حبس و جزای نقدی خیانت به مستضعفان است.
...
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/06/25
اخ اخ اخ دلم آتیش گرفت ۵ سال بیکار بوده با اینکه بابا جونش وزیر بوده!! اینو آزادش کنید خواهش میکنم بجاش هرچی بیمار هست اونا رو بگیرید تا جرات نکنند مریض بشن!
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/06/25
مرد حسابی تاحلا خواب بودید
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/06/25
ازاول هم مشخص بود که تحریم امریکا اثر ندارد ازآقازاده ها وخانم زاده ها باید ترسید مرگ برخائن ها
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/06/25
اونوقت اقای نعمت زاده پرایدهفت میلیونی را به مردم بیچاره پنجاه میلیون میداد اقای روحانی خداوکیلی کدام یک از وزیرها شما سالم بودند وهر اختلاسی میشد گردن دولت احمدی نژاد می انداختی
پاسخ ها
تمنا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
الان هم میگن مقصر امریکاس نه روحانی .میگن روحانی به قولهای که داده عمل کرده مقصراصلی اینهمه بیکاری و گرونی ترامپ وامریکاس
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/06/25
ای خدا ای خاک بر سرتون آخه برای چیته اگه کفن جیب اشته باشه و جیب دار میبود اینها چی میخواستند بکنند خدا از اتون نگذره بابا اینها را پولهارا بگیرید خودشان را هم زندانی کنید چرا ما بیچاره خدا نابودتان کنه خرس گنده مگه نعمت زاده کیه لعنتی آتش بگیرید
Germany
13:19 - 1398/06/25
اره فقط باید شما برند شید بقیه دیگه ادم نیستن
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/06/25
آدم میگه این چادر را گره بزنی دور گدنش خف شه مریض هم نمیشن از درد مریضها با خبر بشن لعنت خدا بر تو و اجدادت
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/06/25
بس که دزدی کرده که پولش بایکی دوتاحتی ده تاحساب هم جواب نداده22تاحساب بازکرده بایداعدام شودکه حساب کاردستشان بیایدببین باباش چقدردزدیده این که دخترشه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/06/25
آره ارواح بابات،تو از رانت پدرت هیچ استفاده ای نکردی، تو گفتی و ملت هم باور کردن
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/06/25
مردم ،،حالا فهمیدید پولای این ملت کجا میره ؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/06/25
خدا لعنت کند مسولین و فرزندان بی لیاقت آنها را که باعث بدبختی مردم میشوند.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/06/25
عجب داستانی شده کشور مثل گوشت قربانی شده .و کفتاروار روی ان نشستند
واقعا سازمان بازرسی چیکار میکنه که اینقدر دیر فساد کشف میشه و اصلا نیست کجاست؟
قاضی دلمون درد گرفت و خسته و ناامید شدیم دادمان بستان
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/06/25
آقا متهمه بیگناه هست!!! کار کار مسعود شصتچی بوده!مرد هزار چهره
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/06/25
آفرین دختر بابا جون . آخییییی . گناه داره
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/06/25
درودبررییس عادل وبزرگوار قوه قضاییه هرچند احتمال دارد ماننددیگربزرگان خرابش کنند ولی همینکه راه ولایت وعدالت ولایی راداردمیرود نزدخدای رحمان وقادر اجرش محفوظ است
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/06/25
چرا اینجور آشغال هایی اعدام نمیشن. چرا
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1398/06/25
خانم 20سال مشغول کار بوده وهیچ تخلفی نکرده وتصمیم داشته کار دیگه کند .تصمیم داشتی چیکار کنی ؟ای از خدا بیخبر بدتر ازاین که به مردم مظلوم ظلم کردی ؟خدا ازتون نگذره.حالا هیچکدوم از تخلفات را قبول نداره عجببببب
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/06/25
جلوي دزريرابگيريد والابه مردم گفتن چه فائده دارد
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/06/25
پسرم مثطجریارانه قت وماه یک دویست حقوق دارد من یک بازنشسته آن وخت وخت دوخترآقای وزیر میلیاردی دوزی میکند فقت تو ایران مان بوخوربوراست
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/06/25
خائن از رانت بابات استفاده کردی
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/06/25
تو ایران بچه مسول باشی و چادر سرکنی و ملکت رو سرکیسه کن کسی نیست ازت بپرسه
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/06/25
این آشغالها که به مردم خیانت کردند باید اعدام شوند.
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/06/25
این همه داستان فهمیدیم اخر ش چه میشه نکنه 2سال زندان وتبرئه بابا دسش وپاش ببرید یا کلا اعدامش کنید پول بدبخت مردم برده یک بچه شیر خور چون پدرش وزیر بوده
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/06/25
لطفا چادر این زنک رو از سرش بکشید تا به خانمهای محترم چادری توهین نشود!
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/06/25
سلام . چرا اینقدر سخت می گیرین. یک کار افرین رو اذیت نکنید . خیلی رو می خواد . عاقبت گرگ زاده گرگ شود. هرچند در ایران بزرگ شود.
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/06/25
اینم دختر وزیر همان کسیکه بیشتر از آقای هاشمی مورد اعتمادوپشتیبانی آقایان بابصیرت قرار گرفت
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/06/25
اخیییییی... چه مأخوذ به حیااااا... آخیییی چه بی کلک... اصن صداقت و سادگیش به دل آدم میشینه..!
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/06/25
ای بابا بنده خدا وارد نبوده دیگه اشکالی نداره که هیچ تخلفی هم تو این بیست سال نکرده ...یکی دو ماه تو یه سوییت مرفه نگهش دارین بعدشم بفرستینش کانادا گناه داره بخدا
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/06/25
ای بابا بنده خدا وارد نبوده دیگه اشکالی نداره که هیچ تخلفی هم تو این بیست سال نکرده ...یکی دو ماه تو یه سوییت مرفه نگهش دارین بعدشم بفرستینش کانادا گناه داره بخدا
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1398/06/25
با جان مردم بازی کردن باید اعدااااام بشن
اگه پارتی بازی نشه بازم
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/06/25
نعمت زاده .ی روزیی می گفت من خودم بسیجی هستم......چه بسیجی هستی که دخترت خیانت می کند .خودت بعنوان بسیجی تماشا گر بودی ..؟!بی آبروها لکه ننگ جموری اسلامی....
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1398/06/27
سلام اگرجای قاضی بودم خانم نعمت زاده بازداشت نمی کردم ،آن واسطه ها بایدمحاکمه وریشه های اصلی بالاها قطع می کردم گرچه جسارت نشود پدرش یاهرشخص دیگر ماپابرهنه ها برای ۵۰۰هزارتومن وام قرض الحسنه غیردولتی باید ضامن کارمند رسمی باشد و بانک های دولتی از سه نفر به بالا ضامن معتبر بحدی اذیت می شویم که پای برهنه مان خون ازش بچکد مثل دل مان اون وقت دوسه ماه دیگر رأی درصندوق می خواهن !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!توبه توبه توبه توبه توبه توبه
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1398/06/29
خانه از پای بست ویران است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج