داوید دخیا: فکر ۳۵۰ بازی برای یونایتد را نمی‌کردم
۹۰۸۰۶۴
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
۴۷۷۶
داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد مدعی شد اهداف بزرگی در این باشگاه دارد.

ورزش سه: داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد مدعی شد اهداف بزرگی در این باشگاه دارد.

داوید دخیا، دروازه بان اسپانیایی با منچستریونایتد امروز قرارداد خود را تا سال 2023 تمدید کرده و گزینه ای برای تمدید این قرارداد به مدت یک سال دیگر وجود دارد.

داوید دخیا: فکر ۳۵۰ بازی برای یونایتد را نمی‌کردم

داوید دخیای 28 ساله در سال 2011 به یونایتد پیوست و تاکنون 367 بار برای شیاطین سرخ بازی کرده است. داوید دخیا در زمان حضور در اولدترافورد، لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه، لیگ اروپا و سوپرجام را بدست آورده است.

داوید دخیا بعد از تمدید قرارداد خود گفت: "هشت سال فوق العاده را در این باشگاه گذراندم و داشتن فرصتی برای ادامه فعالیت در منچستریونایتد یک افتخار واقعی است. وقتی به یونایتد آمدم هرگز تصور نمی کردم بیش از 350 بار برای این باشگاه بازی کنم.

حالا آینده من مشخص شده است و تنها هدفم این است که به این تیم کمک کنم تا آنچه را که اعتقاد داریم می توانیم کسب کنیم را بدست آورده و دوباره با هم قهرمان شویم.

من به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه تیم می خواهم از هر راهی که بتوانم برای کمک به بازیکنان جوان استفاده کنم تا آنها بدانند که بازی کردن در یونایتد به چه معناست.

من هنوز احساس می کنم می توانیم به عناوین بیشتری برسیم و معتقدم که منچستریونایتد می تواند بر اساس سنت موفقیت همیشگی باشگاه دوباره قهرمان شود. تعهد می دهم رفتار هواداران که در روزهای تلخ و شیرین کنار من بودند را جبران کنم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج