برایان هوک کاندیدای جانشینی جان بولتون است
۹۰۸۱۱۲
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
۸۲۹۲ 
پولتیکو خبر داد:
برایان هوک پیش از پیوستن به دولت ترامپ، شبکه‌ای از کهنه کاران جمهوریخواه حوزه سیاست خارجی را دستچین و گروهی تحت عنوان «ابتکار جان هی» راه اندازی کرد که بنابر گفته‌ی خود به دنبال مقابله با «تفکرات انزواجویانه در دو حزب بزرگ سیاسی» امریکا بودند.

انتخاب به نقل از پولتیکو: برایان هوک کاندیدای پست مشاور امنیت ملی دولت ترامپ است، فردی که گروهی را در 2016 پایه گذاشت که سرچشمه اظهاراتی علیه ترامپ بود.

برایان هوک کاندیدای جانشینی جان بولتون است

 در ادامه این مطلب آمده است: برایان هوک پیش از پیوستن به دولت ترامپ، شبکه ای از کهنه کاران جمهوریخواه حوزه سیاست خارجی را دستچین و گروهی تحت عنوان «ابتکار جان هی» راه اندازی کرد که بنابر گفته ی خود به دنبال مقابله با «تفکرات انزواجویانه در دو حزب بزرگ سیاسی» امریکا بودند.

اعضای این گروه کمک و مشاوره به تمام کاندیداهای جمهوریخواه ارائه دادند به جز این دو نفر: رند پال و دونالد ترامپ.

هوک که اکنون مسئول مربوط به ایران در دولت امریکاست، رده های دولت ترامپ را به سرعت طی کرد و اکنون به عنوان گزینه مشاور امنیت ملی و جانشین بولتون مورد بررسی ترامپ است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1398/06/26
اگر می خواهی خوار بشی بیا مشاور ترامپ بشو عمو برو دنبال زندگیت، چون دولت مردان آمریکا بوی از انسانیت نبرده اند .ارزشی هم برای انسانها قائل نیستند همه هستی شان دنیاست اگر زره اعتقاد به قیامت در وجودشان بود از گروه های تروریستی و حامیان آن مانند آل سعود حمایت نمی کردند که هزاران انسان بی گناه به خاک وخوند. کشیده نشود مردم آمریکا شما با انتخاب این افراد شریک جرم هستید و فردای قیامت باید پاسخ دهید.اگر اعتقادی داشته باشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج