روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
۹۰۸۶۳۷
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
۲۴۵۵۳ 
روحانی با اشاره به حمله اخیر به تاسیسات نفتی عربستان گفت: یمنی‌ها، مدرسه، بیمارستان یا بازار را مورد اصابت قرار ندادند، بلکه به یک مرکز صنعتی حمله کردند تا به دشمنان خود هشدار دهند. وی با بیان اینکه دشمنان منطقه باید از این هشدار درس گرفته و به دنبال خاموش کردن آتش جنگ در منطقه باشند.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه امروز(چهارشنبه) هیئت دولت با بیان اینکه امروز در مسایل منطقه شاهد دو نقطه متضاد، یکدیگر هستیم، گفت: از طرفی برخی کشورهای منطقه قرار دارند که تلاش می‌کنند، صلح و امنیت را مستقر و با ناآرامی‌ها و تحرکات تروریست‌ها مبارزه کنند و از سویی در گوشه‌ای دیگر از منطقه شاهد آتش‌افروزی و جنگ‌افروزی هستیم.

وی با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه به عنوان کشورهای ضامن روند آستانه و آتش‌بس در سوریه در آنکارا، گفت: هدف از برگزاری این جلسات و تلاش‌هایی که در چارچوب روند آستانه انجام می‌شود ایجاد صلح و ثبات در منطقه بویژه در سوریه، بازگشت آوارگان و زندگی عادی مردم و مبارزه با باقیمانده تروریست‌های منطقه است که نشان می‌دهد یک تلاش جمعی در راستای صلح و آرامش منطقه شکل می‌گیرد.

روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد

رئیس جمهور ادامه داد: از طرفی در گوشه دیگری از منطقه عده‌ای به دنبال آتش‌افروزی هستند و این در حالی است که با گذشت سالیان زیاد باید برای همگان روشن شده باشد که مقاومت ملت‌های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش‌ناشدنی است.

روحانی با بیان اینکه امکان‌پذیر نیست ملت‌هایی را که خود را برای مقاومت آماده کرده‌ و سال‌ها از کشور خود حراست و حفاظت کرده‌اند، از مقاومت بازداریم، خاطر نشان کرد: عجیب این است که دشمنان منطقه هنوز قدرت این مقاومت را درک نکرده‌اند.

وی افزود: آنها به جای اینکه اعتراف کنند حزب‌الله لبنان دارای توانمندی‌ها و قدرت‌های بالایی هم از لحاظ دانش علمی و نظامی و هم از نظر شهامت در میدان است و یا قبول کنند بخشی از جوانان و ملت رشید عراق تحت عنوان حشدالشعبی به میدان آمده و تروریست‌ها را بیرون رانده و شهرهای شمالی عراق مانند موصل، الرمادی، فلوجه و کرکوک را آزاد کردند و به جای اعتراف به رشد و بزرگی ملت‌های بزرگی نظیر سوریه و یمن؛ به دنبال این هستند که با اتهام‌زنی اعلام کنند، پشت این ملت‌ها چه کسانی هستند.

رئیس جمهور با بیان اینکه پشتوانه ملت‌های مقاوم و فداکار منطقه رحمت و نصرت خداوند است، خطاب به بدخواهان مردم منطقه گفت: باید قدرت ملت‌ها را باور کنیم و به جای اینکه همواره به دنبال این باشید که کدام دولت را متهم کنید، بدانید که هیچ دولتی در کار نیست و این ملت‌ها هستند که به پا خاسته‌اند.

روحانی با اشاره به کشتار مردم بی‌گناه یمن و بمباران بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مدارس در این کشور، گفت: دشمنان منطقه می‌خواهند در برابر این آتش‌افروزی‌هایی که ایجاد کردند، هیچ ملتی نباشد که پاسخ آنها را بدهد و این در حالی است که ملت یمن، ملتی بزرگ، هوشیار و بیدار است.

وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز خواهان درگیری در منطقه نبوده و نخواهد بود، تصریح کرد: باید بدانیم که ملت یمن آغازگر درگیری‌ها نبودند، بلکه عربستان سعودی، امارات، آمریکایی‌ها، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی بودند که در منطقه جنگ را به راه انداخته و یمن را ویران کرده‌اند.

رئیس جمهور افزود: چگونه است که وقتی مردم یمن مورد حمله قرار گرفته و سیل اسلحه و مهمات به منطقه روانه می‌شود، هیچ‌کس نباید سخنی بگوید؟ چطور وقتی رئیس جمهور آمریکا اعتراف می‌کند که عربستان سال گذشته ۴۰۰ میلیارد دلار پول در آمریکا خرج کرده هیچ‌کس نباید حرف بزند، اما وقتی مردم یمن در برابر این همه تجاوز، یک عکس‌العملی نشان داده و نقطه‌ای را زدند، این همه ناراحتی و عصبانیت ایجاد می‌شود.

روحانی اظهار داشت: یمنی‌ها، مدرسه، بیمارستان یا بازار را مورد اصابت قرار ندادند، بلکه به یک مرکز صنعتی حمله کردند تا به دشمنان خود هشدار دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان منطقه باید از این هشدار درس گرفته و به دنبال خاموش کردن آتش جنگ در منطقه باشند تا مردم در آزادی و رفاه قرار بگیرند، خطاب به آنان گفت: سیاست شما در منطقه همواره بر مبنای جنگ‌افروزی بوده است و از ۱۹ سال گذشته تاکنون هر جا در منطقه از جمله در عراق، افغانستان، سوریه و منطقه خلیج فارس آمدید، ناامنی را با خود آورده‌اید.

رئیس جمهور ادامه داد: بیایید یک بار هم برای ملت‌های منطقه صلح بیاورید؛ چرا همواره برای ملت‌های منطقه باروت می‌فرستید و به آنان کمک نمی‌کنید و پس از آن به دیگر کشورها اتهام‌زنی می‌کنید و این در حالی است که هیچ‌کس این اتهام را باور نمی‌کند.

روحانی با بیان اینکه واقعیت این است که بدخواهان باید قدرت ملی ملت‌های منطقه را پذیرا بوده و به سمت صلح و آرامش بازگردند، گفت: جمهوری اسلامی ایران همانطور که با همه همسایگان خود در شمال، شرق و غرب، روابطی دوستانه، برادرانه و صمیمی دارد، خواهان روابط دوستانه با همسایگان جنوبی خود نیز است.

وی اظهارداشت: ایران هیچ‌گاه آغازگر قطع روابط و برهم زدن‌ها نبوده و همان‌هایی که پا را پس گذاشته‌اند، بیایند و پا پیش بگذارند، چرا که ما علاقمندیم با همه ملت‌های منطقه و همسایگان خود روابط خوبی داشته باشیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: در سفر به ترکیه و در حاشیه اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه مذاکرات بسیار خوبی با روسای جمهور روسیه و ترکیه انجام شد که در آن، روند پیشرفت روابط و همکاری‌ها در ماه‌های اخیر مرور شد.

روحانی ادامه داد: امروز خوشحالیم روابط بانکی ایران با برخی کشورها بدون استفاده از سوئیفت انجام می‌شود؛ زمانی غربی‌ها تصور می‌کردند بانک و روابط بانکی به معنای سوئیفت است و اگر زمانی کشوری را از این محروم کنند، روابط و تسهیلات بانکی برای آنها از بین خواهد رفت اما امروز جایگزین سوئیفت پیدا شده و روابط ما با روسیه و ترکیه و در آینده با کشورهای اورآسیا و دیگر کشورها می‌توانیم از این طریق، همکاری ها را تقویت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استفاده از پول ملی با ترکیه و روسیه و دیگر کشورها مانند عراق می‌تواند بسیاری از مشکلات را در توسعه مناسبات از میان بردارد.

رئیس جمهور تأکید کرد: امروز در سطح جهان یک مبارزه جدی با دلار در حال شکل‌گیری است و با ادامه این روند، سلطه آمریکا بر بازارهای پولی و مالی جهانی و سیستم‌های بانکی تضعیف شده و از بین خواهد رفت.

روحانی اظهار داشت: در این سفر روابط، همکاری‌ها و مناسبات ایران با دو کشور دیگر در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، دفاعی و هسته‌ای بررسی شد و خوشبختانه با هر دو کشور علاوه بر بررسی مسایل مربوط به سوریه و روند آستانه، تفاهمات و پیشرفت‌های حاصل شده در اجرای توافقات فیمابین نیز بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه آمریکای‌ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آنها علیه ملت ایران رو به پایان است، گفت: البته این اعمال فشار بر زندگی مردم زحمت وارد کرده اما این فشار حداکثری به نقطه اوج خود رسیده و آماده سرنگونی است.

رئیس جمهور افزود: در ماه‌های اخیر علیرغم آنکه آمریکایی‌ها سنگین‌ترین فشارها را علیه ایران اعمال کردند، اما شرایط اقتصادی کشور و حرکت آن رو به بهبود است؛ این به معنای حل مشکلات مردم نیست، اما شاخص‌ها نشان می‌دهد که ملت، دولت و مسئولان کشور قادر هستند تا شرایط را در مسیری قرار دهند که منجر به کاهش مشکلات شود.

روحانی با بیان اینکه آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی در ۳ ماهه اول امسال نشان می‌دهد که در اقتصاد بدون نفت شاهد اولین حرکت رشد مثبت بوده‌ایم، گفت: این بسیار حائز اهمیت است چرا که سال گذشته رشد منفی داشتیم و دشمنان فکر می‌کردند که امسال این روند منفی ادامه پیدا می‌کند و اینکه امروز شاهدیم در زمینه رشد اقتصادی اولین قدم مثبت را برداشتیم به معنای آن است که مسیر را درست انتخاب کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه در زمینه تورم، اشغال و تولید در حوزه‌های مختلف، کشاورزی، صنعت، خدمات نیز علائم مثبت و رو به جلو را شاهد هستیم، گفت: براساس گزارش وزارت جهاد کشاورزی تولید برخی دانه‌های روغنی در کشور مانند کلزا ۴ برابر شده و صادرات در بخش کشاورزی هم میزان قابل قبولی را دارد.

رئیس جمهور افزود: در بخش صنعت نیز شاهد پیشرفت‌هایی هستیم، به گونه‌ای که صادرات در فولاد و سایر محصولات معدنی روند مثبتی داشته است؛ صادرات محصولات و فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز در شرایط بهتری قرار دارد و این نشان می‌دهد که مسیر درستی انتخاب شده است.

روحانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها نمی‌توانند با فشار حداکثری به اهداف خود دست پیدا کنند، تأکید کرد: به مقامات آمریکایی‌ اعلام می‌کنم که مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است و اگر شما راست می‌گویید و به دنبال مذاکره هستید، باید همه فشارها علیه ایران متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه همه دنیا می‌دانند که مذاکره در شرایط فشار به چه معناست، گفت: هیچ کشوری حاضر به گفتگو در شرایط فشار حداکثری نیست. بلکه مسئولان آمریکایی اگر واقعاً حسن نیت داشته و پشیمان شده‌اند، باید برای توبه واقعی صداقت خود را نشان داده و ظلم و فشار به مردم بزرگ ایران را به پایان برسانند.

رئیس جمهور ادامه داد: دولتمردان آمریکا امروز به جای اینکه فضا را مثبت کنند، در شرایطی که فشار روانی و اقتصادی را علیه ملت ایران روا داشته‌اند، می‌خواهند با اتهام‌زنی فشار تهمت‌زنی حداکثری را علیه ایران اعمال کنند و با حرف‌های بی‌پایه و اساس و بی‌معنا و بدون خریدار در داخل و خارج از ایران این رویه را پیش گرفته‌اند.

روحانی با بیان اینکه ملت ایران ملت صلح، دیپلماسی و مذاکره است، افزود: آن کسی که می‌خواهد از طریق فشار روانی، سیاسی و اقتصاد به ملت ایران زور بگوید باید این فشار را متوقف کند.

وی تأکید کرد: ایران هنوز هم به تعهدات خود در برجام پایبند بوده و هنوز هم ناظران آژانس در مراکز هسته‌ای ایران حضور داشته و به نظارت ادامه می‌دهند.

رئیس جمهور افزود: ایران گام سوم خود را در کاهش تعهدات برجام آغاز کرده، اما دنیا باید بداند که ما در چارچوب مقررات بین‌المللی، پادمان و ان‌پی‌تی در حال ادامه فعالیت‌های خود هستیم و امیدواریم سایر کشورها و طرف‌های ایران در مذاکرات نیز به تعهدات خود عمل کرده و شرایط امن‌تر و بهتری را در کل منطقه و جهان شاهد باشیم.

روحانی در ابتدای سخنان خود نیز با تبریک فرا رسیدن بهار علم و دانش و روزهای پرنشاط دانش‌آموزی در کشور، گفت: فرا گرفتن علم و دانش و ایجاد فرصت جدید برای همه معلمین و اندیشمندان در راستای تحول علمی در کشور بویژه در شرایطی که در فشار دشمنان قرار داریم، اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی گفت: امیدواری به آینده و اداره کشور، افزایش تولید و ارتقاء فرهنگ جامعه در سایه تلاش‌های نسل جوان قرار دارد و بی‌تردید امروز مسئولیت بسیار سنگینی برعهده آموزش و پرورش، آموزش عالی، حوزه‌های علمیه و همه دستگاه‌هایی است که در زمینه فراگیری نسل جوان برای بر دوش گرفتن مسئولیت‌های اجرایی، اجتماعی و مدیریتی تلاش می کنند.

رئیس جمهور اظهار داشت: آرزو می‌کنیم دانش‌آموزان، دانشجویان، جوانان و معلمان کشور هفته آینده با روحیه و نشاطی تازه مسئولیت بسیار سنگین فرهنگی و علمی خود را بر دوش بگیرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/06/27
اگر یک صدم به اینکه بهت رای دادم خرسند یا احساس میکردم فهم داشتم الان با حرفهای امروزت متوجه شدم (من احمق ترین انسان کره خاکی بودن که بهت رای دادم )و اگر شعور داشته باشم دیگر پایم را باید ببرم تا نتواند پای صندوق را برود واغیر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
هاها حرص نخور
سید بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
شما که رای ندادی به روحانی ، خودت هم میدونی ، پس قپی نیا
ارکان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
حرف و عمل و رفتار دانشمند بزرگ جناب حجه الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی از همه لحاظ قابل تحسین است و هیچ مشکلی نداره منتهی مشکل اصلی خروج امریکا از برجام و خوشحالی کاسبان تحریم(زنده باد روحانی
بدون نام
-
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
همشون همینن
بدون نام
-
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
ینی برام جالبه بغیر یه عده معلوم الحال دیگه کسی میره پای صندوق رای بده....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
من دیگر در انتخابات نمایشی شرکت نمی کنم.
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
با این لحن حرف زدنت عمو جون تابلوعه یا کلا رای ندادی یا به روحانی رای دادی
عقل سالم میگه حرفای روحانی سنجیده بود ولی تو راه و گم کردی اومدی از رای حرف میزنی در حالیکه بحث یمنه
عمو جون عقده های خودتو جای دیگه خالی کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
وللە من هم احمقترین فرد هستم کە بە این رایی دادم همەجای بدنم داغ میکنم کە دیگر رای ندم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
با این اخطار معلومه کار خودمونه
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
ارکان 15:32
مشکل خروج آمریکا از برجام عدم دریافت سند تضمینی بازدارنده خسارت آور از طرف مقابل بود
دوستان ما برجام را با اعتماد به غربی ها نهائی کردند
خوشحالی یا ناراحتی کاسبان تحریم بی اثر است
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/06/27
یکی تو خیلی خوب از اتفاقات درس میگیری یکی هم سعودیا
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
درسته. ای کاش جناب روحانی از اعتماد عربستان به آمریکا درس می گرفت. چه پولی داد و حالا هم تنها موند و یمن ریزه میزه نفسش رو بریده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
اظهارنظرجناب روحانی نقصان دارد اخطاربه سعودیها با این لحن نشان میدهد که باهمدستی ایران حمله شده است البته حمله ی مهمی بوده
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/06/27
در حقیقت با این حرف به عربستان میفهمانی کار ایران بوده ...واقعا که !!!!!!
پاسخ ها
توحیدی
United Arab Emirates
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
کاملا درسته کار خودشان است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
عجب منطقی تندرو اصولگرا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
تو اینجوری برداشت کن
ولی مفهومش باور قدرتهای ملتهاست
دوباره بخون سه باره بخون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
آفرین درست... تحمل نداره خودش لو میده فردا باید خسارت بدیم
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/06/27
از پشت خنجر خوردن درس گرفتن نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
به عروسی ها و اتوبوس مدرسه موشک زدن مروت نیست
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
منبع درامد تروریستای عربستانی رو زدن
ایول دمشونم گرم
حداقل شیخای عربستان پول سلاحای امریکایی رو نتونن بدن
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/06/27
مردم سرکوب میشن دنیا چرا جواب اینارو نمیده انقدر پررو شدن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
دنیا با ایران و بدون ایران می‌چرخه این چرخ ماست که پنچر شده خودمون باید یه کاری کنیم
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
داش علی
دنیا بدون امریکام میچرخه
مهم اینه که عزت ملت خرد نشه
وقتی ترامپ شاه عربستلنو به گاو مثال میزنه عزتی براشون باقی نمیمونه
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/06/27
جناب روحانی میگویند ادم خوابیده را میشود بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده هرگز. یمن موشک کروز نقطه زنش کجا بود؟! دارند سناریو پیاده میکنند موشکها از خاک ایران پرتاب شده آنوقت شما یمن یمن میکنید؟ به زودی باید شاهد جنگی بزرگ باشیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
متوهمی
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
دست هرکی به یمن موشک داده رو میبوسم
شماهام اینقد بزدل نباشین
باور ۳۷۳ کابوس هواپیماهای امریکاس
به سوریه دادیم ببین چند وقت دیگه چنتا هواپیمای اسراییلو تیکه پاره کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
وخسارت برای شروع کننده جنگ
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/06/27
از کیا درس بگیرن از خودشون بدتر
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/06/27
خودتون هم از تاریخ درس بگیرید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
ریاکار
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/06/27
حواسشون نبوده سیستم دفاعی عربستان رو به جنوب بوده باید قبلش اعلام کنیم که سیستم دفاعیشون بچرخونن طرف ما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
خوب درس عبرتی دادی ولی شجاعت هم داشته باشید مسلولیت هم با زبان یکی باشد پشت یمن .پنهان شدن شجاعت نیست مثل طالبان القاعده داعش بگید کار ما بوده
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
بامزه
الان بخندیم بهت
همه گنبداشون سمت ماست باهوش
ی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
''''' عربستان باید از این حمله درس بگیرد! اگه درس نگیرد دوباره حمله می کنیم ' تا درس یاد گیرد!
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/06/27
دروغگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
دلواپس شکست خورده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
پس معلوم شد کار شما بود دروغگو بزرگ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
لااقل شجاعانه بگید کار ما بوده خوشحال میشیم حاشیه خوب نیست
United Arab Emirates
13:29 - 1398/06/27
ایقد استاد هستی .چرا برا خودت عبرت نمیشه.اتفاقات گذشته درس نمیشه.آقای حسنک
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
برو دلواپس
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1398/06/27
شما هم از فقر مردم درس بگیر
پاسخ ها
توحیدی
United Arab Emirates
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
ملت ایران ازگرسنگی داره می میره ان موقع شما یمن یمن
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/06/27
پس بااین حرفهات خودت هم باید درس بگیری صبر کن ببین چه بلای سراین کشور بیارید
پاسخ ها
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
بزدل نباشید
Germany
14:24 - 1398/06/27
آقای روحانی متاسفم که بهتون رای دادم حالا فهمیدم ما مردم ایران چقدر بدبختیمشما مردم خودت رو آدم حساب نمیکنی البته از ماست که بر ماست
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/06/27
مردم براشون اصلا مهم نیست فقط قدرت طلبی خودشون براشون مهمه فساد تا گردن همشونو گرفته...از پررو هم پررو ترن
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1398/06/27
با زبان بی زبانی خط دادن
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/06/27
کاش شما یاد بگیرید که با دنیا سر جنگ نداشته باشید
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/06/27
هر وقت تو از مذاکره و بر جامت درس عبرت گرفتی سعودی ها هم می فهمند......علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/06/27
شما مگر زمانی درس بگیرید که دیگر دیر شده باشد
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/06/27
هروقت تواز کرده هایت عبرت گرفتی آلسقوط نیز از کارهایش عبرت خواهد گرفت ...
Netherlands
15:52 - 1398/06/27
زیاد بلوف میزنه بابا برو به وضع مردم بیچاره برس
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/06/27
سلام اخبارداغ ممنم می شم بپرسیدچه وقت حقوق شاغلیه بازنشتگان ومستمربگیران تامین اجتماعی خدمتات درمانی نیروهای انتظامی ملسج ن م داردمی شوداخر۴۰۰۰۰۰۰تومان مانده اتافردای پس فراداخبارداغ مهمان حرم مهطرم حضرت امام رضاعلیه السلام مادرپدراخبارداغ باتشکرتهرانی?
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/06/27
نیازی به بستن تنگه هرمز نیست ،از الان تنگه هرمز به دست امریکا و عربستان بسته شده
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1398/06/28
اقای روحانی اینها بعداز هزاروچهارصدوپنجاه سال هنوز طرز لباس پوشیدن رویادنگرفتن توچی میگی
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/06/28
همینی که داره اینطوری رجزخوانی میکنه به محض این که یه ترقه در بشه جونشو ورمیداره میره در اعماق زمین مخفی میشه.
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1398/06/30
به ترامپ وپمپو بگو حلا خیلی هم فشار نیارند خودشان را خراب کنند چون ما تحرم هستیم چیزی برا پاک سازی نداریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج