خیز امری و آرسنال برای لیگ اروپا
۹۰۸۸۸۷
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۸
۲۶۸۹
اونای امری امیدوار است تیمش کار ناتمام فصل قبل در لیگ اروپا را این فصل به سرانجام برساند.

 خبرورزشی: اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته اول از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا از تلاش بازیکنان تیم لندنی برای بهبود شرایط سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره اظهار داشت: با توجه به حضور در لیگ اروپا، حالا مسابقات زیادی انجام می‌دهیم و می‌خواستم از بازیکنان مختلف استفاده کنم. می‌توانیم در ترکیب اصلی و ۱۸ نفره خود تغییراتی داشته باشیم. به همین خاطر به سوکراتیس پاپاستاتوپولوس و مسوت اوزیل استراحت داده شده است.

خیز امری و آرسنال برای لیگ اروپا

«بله، هیجان زیادی برای رقابت‌های لیگ اروپا داریم.»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: اینتراخت فرانکفورت فصل گذشته در مرحله نیمه نهایی مقابل چلسی قرار گرفت.

آغاز فصل جدید مسابقات اروپایی مقابل آن‌ها سخت است. احساسات خوبی نسبت به این رقابت‌ها داریم. فصل قبل در فینال باختیم، اما این بار می‌خواهیم کار ناتمام‌مان را به سرانجام برسانیم.

امری همچنین خاطر نشان کرد: یکشنبه بازی دیگری انجام خواهیم داد. تصمیم گرفتم بهترین گزینه‌ها را برای بازی با اینتراخت انتخاب کنم. اوزیل یکشنبه گذشته با توجه به توانایی‌ها و ظرفیتش بازی خوبی انجام داد. او در ادامه راه به ما کمک خواهد کرد. یکشنبه بازی دیگری خواهیم داشت و به فکر واکنش نشان دادن هستیم.

وی ادامه داد: بازیکنانم تصمیم گرفتند قبل از مسابقه مقابل واتفورد با هم شام بخورند. پس از بازی قبلی ناراحت بودند، اما تصمیم گرفتند با هم وقت بگذرانند. بازیکنانم در ساعت‌هایی که آزاد هستند، بسیار مسئولیت‌پذیر نشان می‌دهند. از دید من این عالی است.

سرمربی آرسنال همچنین یادآور شد: فصل قبل لیگ اروپا را دنبال کردم و شاهد بازی‌های فرانکفورت بودم. آن‌ها مخصوصاً در خانه توانستند بازی‌هایی که آسان نبودند را برگردانند. می‌دانیم باید از بازی فردا چه انتظاری داشته باشیم و خوشحالیم کارمان را در فرانکفورت آغاز خواهیم کرد.

می‌خواهیم روی بازی خودمان تمرکز کرده و تلاش کنیم تا سبک ویژه آرسنال را پیاده کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج