۴ آزادکار ایران، حریفان خود را شناختند
۹۰۹۲۹۷
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
۸۶۳۲
با برگزاری مراسم قرعه کشی ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹، بهنام احسان‌پور در ۶۱، بهمن تیموری در ۷۹، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند.

ایسنا: مراسم قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در شهر نورسلطان پایتخت قزاقستان برگزار شد و بهنام احسان‌پور در ۶۱، بهمن تیموری در ۷۹، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، بهنام احسان‌پور در دور نخست استراحت دارد سپس در یک هشتم نهایی برابر رجب توپال از ترکیه کشتی می‌گیرد و در صورت برتری در مرحله یک چهارم نهایی برابر برنده مبارزه بونه رودریگز از کوبا و وارزاتیلوف از آذربایجان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، بهمن تیموری در مبارزه نخست استراحت دارد سپس برابر برنده مبارزه کشتی‌گیران کره‌جنوبی و ازبکستان به روی تشک می‌رود. در این وزن نیز کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی در سمت دیگر جدول قرار دارد و در دور نخست برابر حریف قزاق کشتی می‌گیرد. در این وزن 23 کشتی‌گیر حضور دارند.

۴ آزادکار ایران، حریفان خود را شناختند

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست استراحت دارد، سپس برابر اسپینال از پورتریکو به میدان می‌رود و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه ورب از مجارستان و دومانیتسکی از اوکراین کشتی می‌گیرد.در این وزن المپیکی 43 کشتی‌گیر حضور دارند.

کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی در سمت دیگر جدول قرار دارد و دور نخست به مصاف حریفی از لبنان می‌رود

در وزن ۹۷ کیلوگرم علی شعبانی در دور نخست برابر حریف خود از ترکیه به روی تشک می‌رود و در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر الیزبار اودیکادزه از گرجستان کشتی می‌گیرد. در این وزن المپیکی 26 کشتی‌گیر حضور دارند.

رقابت‌های ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ از صبح فردا(شنبه) آغاز می‌شود و ۴ آزادکار ایران به مصاف رقبایشان می‌روند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1398/06/29
یعنی چه کشتی گیر صهیونیست؟
یعنی بچه ها نباید مسابقه بدن؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج