برومند: چه طرز پنالتی‌زدن بود
۹۱۰۲۶۹
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
۷۴۶۷
از صدایش می‌فهمیدی که چه حال خرابی دارد. صدایش تو را می‌برد به فوتبال دهه 70 و 80. برای وقتی که بازیکن بعد از باختن دربی طوری عزا می‌گرفت که انگار مادرش را از دست داده.

فرهیختگان: از صدایش می‌فهمیدی که چه حال خرابی دارد. صدایش تو را می‌برد به فوتبال دهه 70 و 80. برای وقتی که بازیکن بعد از باختن دربی طوری عزا می‌گرفت که انگار مادرش را از دست داده. که انگار آسمان روی سرش خراب شده. که انگار تمام دنیا را از او گرفته‌اند، نه مثل بازیکن‌های فعلی که بعد از باختن هم سرشان توی گوشی است یا وقت آرایشگاه دارند برای شرکت در میهمانی‌های بعد از بازی! باخت استقلال بعد از دربی را از صدای او بود که می‌توانستی درک کنی. حرف‌های پرویز برومند را در گفت‌وگو با «فرهیختگان» بخوانید.

عصبی و دلشکسته‌ام

خانه نشسته‌ام و حرص می‌خورم. تلفنم مدام زنگ می‌خورد و دو سه تا در میان جواب می‌دهم. برخی رفقا هستند و برخی خبرنگارها. برخی هم هوادارانی هستند که دلم نمی‌آید تلفن‌شان را جواب بدهم. دل خودم شکسته. چطور مرهم روی دل آنها باشم. یکی دو ساعت بعد که آرام‌تر شدند دوباره زنگ می‌زنند وحرف می‌زنیم. همه خرابیم. باخت مفتی بود.

باخت بدی بود

حقیقتا پرسپولیس باید بازی بهتری می‌کرد. تیمی که تمام نفراتش را حفظ کرده وضعش فرق دارد با استقلالی که نصف تیمش را همیشه عوض می‌کند و سامان خوبی ندارد. با این همه استقلال نه بد بازی کرده و نه مثل بازنده‌ها بود. این دیگر اتفاق فوتبال است نه برتری پرسپولیس. یک توپ زدند که خورد به تیر و خورد به دروازه‌بان و رفت توی گل! همین! تازه ما که یک پنالتی را هم مفت از دست دادیم، آن هم در نیمه اول.

آقای کریمی چه طرز پنالتی زدن بود؟

متاسفم برای علی کریمی با پنالتی آماتوری‌اش! یا شما نمی‌دانی در کدام تیم بازی می‌کنی یا نمی‌دانی بزرگ‌تر چه تیمی هستی! شما قرار بود بزرگ‌تر این تیم باشی. این چه طرز بازی کردن است. چه کارت‌هایی بود که گرفتی! چه پنالتی‌ای بود که خراب کردی. چهار بازی است که منتظریم یک کاری انجام بدهی. چرا برای استقلال درست بازی نمی‌کنی؟ چرا کار را جدی نمی‌گیری؟ واقعا در بازیکنان امروز استقلال آن تعصبی که باید را نمی‌بینم. آیا زمان ما کسی می‌توانست این‌طوری پنالتی هدر بدهد؟

از اول مخالف مربی خارجی بودم

با استراماچونی مشکلی ندارم و اگر حرفی می‌زنم ربطی به او ندارد. ما توان جذب مربی خارجی و حمایت کردن از او را نداریم. مربی خارجی را باید برای پایه بیاوریم، نه برای تیم بزرگسال. مربی داخلی بیشتر به تیم‌های ما کمک می‌کند. شما مربی خارجی آوردی ولی چیزی که می‌خواهد را به او نمی‌دهی! بازیکن خارجی خوب می‌خواهد ولی پول نداری جذب کنی! خب این کار چه دلیلی دارد؟ من روی مدیریت تیم خیلی حرف دارم.

استقلال را قشنگ تخلیه کردند و هر بازیکن خوبی داشت را رد کردند! کدام تیم دیگر لیگ را می‌بینید که بازیکنان خوب‌شان را به این راحتی بیرون کند. الان بروید سراغ تیم‌های لیگ و بگویید به ما بازیکن بدهید. ببینید جواب‌شان چیست بعد ما بازیکنان‌مان را با حراج بیرون کردیم! متاسفم. استقلال درد زیاد دارد و بیش از اینکه دنبال راه‌حل موقت باشیم باید به دنبال فکر عاجل باشیم. این تیم با رفتن و آمدن بازیکن و مربی درست نمی‌شود.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1398/07/01
توخودت مشت زن بودی یا گلر
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1398/07/01
تو خووووووووبیییییییی آقاجون
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1398/07/01
باباجان مشکل از تیم نیست. مشکل از باشگاه است و باعث شده بازیکنان بی غیرت شوند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
لحن صداش به خاطرنشعگی بوده
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/07/01
استقلال چندین ساله که همیشه بازندس اقای موقشنگ اینو توی گوشت فرو کن
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/07/01
استقلال چندین ساله که بازندس اقای مو قشنگ ولی خب در کل ورزش برا سلامتی خوبه برا سلامتی خودتونم شده تیمتونو نگه دارین البته کیسه بکس خوبی هستین برا پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1398/07/01
شعر و ور تلفظ مینمایی
تو خودت در دوران بازیت هیچی نبودی الان داری شعر بافی میکنی
بهترین بازیکنان رو برای استقلال گرفتن هم خارجی هم ایرانی
فقط مونده مسی و رونالدو رو بگیرن
این باخت ها نه تقصیر مدیریته و نه مربی
مشکل مافیایی هست که تو نوچه اونایی و داری فضا رو برای اومدن آقای مافیا آماده میکنید
بازیکنا هم همینطور
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/07/01
باید پنالتی مشت زدن را از تو یاد بگیرند
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1398/07/01
از بازیکن بی غیرت چه انتظاری داری از پشت توپ ایستادنش مشخص بود که گل نمیکنه چون بازیکن یا چپ پاست یا راست پا وقتی بازیکن یک سمت توپ قرار نمیگیره اینم میشه پنالتی زدنش، رفع تکلیف کرد بی غیرت دراز
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/07/01
خبرنگار فکر کرده صدا ی برومند از ناراحتی هست ؟ خش تو صداش بود ومث عملی ها حرف میزنه خخخخخ
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/07/01
دقیقا حرف مارو زد. هرسال هرساااال طبق نقشه و آگاهانه بخاطر اینکه ثباتو ازاستقلال بگیرن میان اول هرفصل استقلاالوتخلیه میکنن. بازیکن معمولی میارن جاشون‌ . اینا تماما ازعمده فقط کافیه فهم فوتبالی داشته باشی تابفهمی چ خبره‌. چرا هوادران لنگ ک تیمشون حفظ شد چهارتا بازیکن طرازاولم گرفتن اما تا هوادراش اعتراض کردن عرب رو عوض کردن؟ اما ما چهارساله میگیم آقایون کثیف این مدیر عامل دجالو مانمیخایم عملکردش زیر صفره چرا عوضش نمیکنن؟ چرا ی فوتبالی یا فتح الله زاده رو نمیارن ؟ چون میدونن اونموقع استقلال تیم خوبی میبنده و سد راهشون میشه. ازانور ی تیم و هوداراش نورچشمی وزیرن و براشون ارزش قائلن ازاینورم هوادار استقلال براشون مهم نیس و استقلالو محکم میکوبن .هفده بازیکن ازش رفته فقط نه تاگرفت جاشون مربی هم هرجی میگه بازیکن میخام آقای وزیر ب فتحی میگه نگیر پشت پرده. بعد تورسانه ها آقای فتحی چرب و نرم صحبت میکنه من خدمتگزار هودارانم‌ . ن آقای فتحی تو ویران کننده استقلالی ماموریتت اینه عملکردت اینومیگه.وزیر نمیزاره تیمو حفظ کنی هرسال. فوتبال کثیف همینه تضعیف حریف . استقلال با ی تیم نصف و نیمه تو دربی لنگو تپوند.لنگ باترس بازی میکرد و هیچی نداشت با ایییین همه بازیکن. با کمکه داور برد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
الان مشکل مدیر عامل هست فقط؟؟
جوزپ ماریا خوبه بگم زنگ بزنن بچه ها؟؟؟؟؟
ده آخه کیسه کش حقیر شما از ریشه خرابید،چه ربطی به مدیرعامل داره؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/07/01
بروگند چطوری قاطر خان جفتکی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج