انصاری‌فرد: کالدرون مربی خوش‌تعویضی است
۹۱۰۳۴۳
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
۲۹۷۳
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون مربی خوش تعویضی است و من امیدوارم بودم با تعویض‌های او بتوانیم دربی را برنده شویم.

خبرگزاری فارس: محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص برد روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال گفت: یک بار دیگر این برد را به خانواده بزرگ پرسپولیس تبریک می‌گویم و دیروز ما مزد همدلی و یکدل شدن‌مان را گرفتیم. یک بار دیگر به بازیکنان و مربیان تیم تبریک می‌گویم که مردانه جنگیدند و این برد ارزشمند را به دست آوردند.

همچنین باید از حمایت شایسته هوادارانمان قدردانی کنیم که نشان دادند تا کجا پای تیمشان می‌ایستند. همچنین از پیشکسوتان باارزش پرسپولیس قدردانی می‌کنم که نشان دادند دلشان برای موفقیت پرسپولیس می‌تپد و برد روز گذشته در دربی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حاصل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌یکدلی کل خانواده پرسپولیس بود و به همین دلیل به همه آنها تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قبل از بازی هم به دوستانم گفتم که حس خیلی خوبی نسبت به این بازی دارم و حتی وقتی به اردوی تیم رفتم دیدم که بازیکنان چه روحیه خوبی دارند. وقتی با کالدرون درباره شهرآورد صحبت کردم، او هم به تیم امیدوار بود و گفت که اگر مشکل خاصی پیش نیاید حتما شهرآورد را می‌بریم و حتی گفت که می‌خواهد پرسپولیس را در شهرآورد هجومی به زمین بفرستد؛‌ چراکه او معتقد بود و به تیمش ایمان داشت و به من گفت که ما می‌توانیم استقلال را شکست دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیش بینی‌اش از شهرآورد 90 افزود: دیروز بازی را در باشگاه دیدم و دوستان و همکارانی که در کنار من حضور داشتند شاهدند که گفتم ما می‌توانیم این بازی را ببریم؛ چراکه کالدرون مربی خوش‌تعویضی است و می‌تواند با تعویض‌هایش ورق را برگرداند. دیدید که در بازی با نفت آبادان هم کالدرون با تعویض‌هایی که انجام داد باعث شد ورق برگردد و ما بازی قبل از دربی را هم بردیم.

او با تعویض‌هایی که انجام می‌دهد خیلی خوب پرسپولیس را متحول می‌کند و این مسئله نشان‌دهنده این است که او به خوبی کارش را بلد است. من وقتی تعویض‌های کالدرون را می‌بینم می‌دانم که او با نقشه و هدف بازیکنان را جابجا می‌کند و امیدوار بودم با تعویض‌های او در نیمه دوم بتوانیم 3 امتیاز مهم این بازی را به دست بیاوریم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردید یک بازیکن جوان و گمنام بتواند در شهرآورد گل 3 امتیازی بزند، خاطرنشان کرد: واقعا شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که مهدی عبدی در این بازی حساس به میدان بیاید. شب قبل از بازی که به اردوی پرسپولیس رفتم، علی علیپور، این بازیکن جوان را پیش من آورد و گفت که او بچه محل من است و شما هم هوایش را داشته باشید که من با عبدی صحبت کردم و برایش آرزوی موفقیت نمودم، اما او حتما یک کار خیری در زندگی‌اش کرده که توانست با گلی که زد دل میلیون‌ها هوادار پرسپولیس را شاد کند.

حتما دعای خیر پدر و مادر پشت سر او بوده و من به او می‌گویم که حتما پیش آنها برود و دست و پایشان را ببوسد؛ چراکه قطعا گلش را مدیون دعای آنهاست. من به او تبریک می‌گویم و امیدوارم بتواند درخشش را در بازی‌های دیگر هم ادامه دهد. او نشان داد که یک استعداد خوب است و ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وقتی می‌تواند آقای گل امیدهای تهران شود، پس این توانایی را دارد که در پرسپولیس هم خودش را نشان دهد.

وی درباره بلیت ندادن باشگاه استقلال به باشگاه پرسپولیس و اینکه درنهایت او حاضر نشد در ورزشگاه آزادی شهرآورد را تماشا کند، گفت: چه بگویم؟ ما سه روز پیگیر گرفتن بلیت بودیم و حتی نماینده باشگاه ما به باشگاه استقلال رفت تا بلیت‌ها را بگیرد، اما به او گفتند که بلیتی نداریم که به پرسپولیس بدهیم! وقتی هم نماینده ما گله کرد، به او گفته شد که هر کاری دوست دارید انجام بدهید، اما ما واقعا باورشان نمی‌شد که استقلال هیچ بلیتی به ما ندهد.

سه روز ما پیگیر بودیم و برای گرفتن بلیت ما را پاسکاری کردند و وقتی شنیدم که در نهایت به ما بلیت داده نشد، واقعا ناراحت شدم، اما کاری نمی‌شد کرد و برای حفظ نام بزرگ پرسپولیس و شأن پیشکسوتان آن خود من هم به استادیوم نرفتم تا در باشگاه بازی را ببینم.

البته جا دارد که از رئیس شورای تامین تشکر کنم که چند بار تماس گرفت تا این مسئله حل شود. حتی آقای تاج هم با من تماس گرفت و از این موضوع ابراز ناراحتی کرد. من هم تصمیم گرفتم برای حفظ احترام پیشکسوتان باشگاه، هواداران، اسپانسر باشگاه و اهالی رسانه که همواره با ما در تعامل خوبی هستند به استادیوم نروم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هیچ‌گاه سابقه نداشت چنین اتفاقی رخ بدهد، حتی چند سال قبل که من مدیرعامل پرسپولیس بودم با آقای قریب مدیرعامل آن زمان باشگاه استقلال رابطه خوبی داشتیم و همیشه به عنوان میزبان، به تیم میهمان بلیت می‌دادیم، اما برای ما ناراحت‌کننده و عجیب بود که چرا حتی یک بلیت طبقه دوم به ما داده نشد. من از همه پیشکسوتان و بازیکنان ممنون هستم که شرایط را درک کردند و حامی ما بودند، به طوری که هیچ گلایه‌ای انجام نشد.

می‌دانم که خیلی از بازیکنان و پیشکسوتان برای این بازی میهمان داشتند، اما نتوانستیم کاری برای آنها انجام دهیم. مطمئن هستم که پیشکسوتان باشگاه استقلال هم از این مسئله ناراحت هستند؛ چراکه رفتار خوبی انجام نشد. در ابتدا من از این موضوع خیلی ناراحت شدم، اما وقتی واکنش‌ها را دیدم فهمیدم همه شرایط ما را درک کرده‌اند و این خودش انگیزه‌ای شد تا متحدتر از قبل شویم. شاید خیلی‌ها باور نمی‌کردند پرسپولیس بتواند استقلال را شکست دهد، اما من خوش‌بین بودم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

انصاری‌‌فرد درباره اینکه برد در دربی یک هدیه ویژه برای تولد او بود، خاطرنشان کرد: ممنون که این مسئله را مطرح کردید؛ چراکه در فضای مجازی تاریخ تولد من را 18 شهریور اعلام کردند در حالی که تولد من اول مهر (امروز) است و همیشه تولد من و آقای خوردبین و آقای پروین نزدیک به هم بوده اما به قول شما برد در دربی بهترین هدیه تولد من بود و از بازیکنان و مربیان ممنون هستم که این هدیه باارزش را به من دادند. من هم مثل همه هواداران خوشحال هستم و مطمئنا طبق اصولی که داریم به بازیکنان پاداش می‌دهیم که این کار خوب را انجام دادند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/07/01
ظهر تلویزیون نشون داد تا موقع شروع بازی صندلی های خالی گفتم این نقشه کثیف وناجوانمردانه هست ودیدیم خدا جوابشون رو داد عبدی جوان گل زد پنالتی شون علی شیرو گرفت دمت گرم انصاری فرد گل
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1398/07/01
خوش تعویض. گل بخودی بود ک. توپ خورد ب تیر داشت برمیگشت توزمین ک خورد ب دروازه بان. لنگیای متوهم باداوری بردن رودارم هستن
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/07/01
ازلحاظ تعویض خیلی خیلی بهتراز برانکوست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج