پس‌لرزه‌های آبی بعد از شکست در دربی
۹۱۰۷۳۴
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
۶۳۵۳
«مقصر؟ مقصر منم که نمی‌توانم بروم داخل زمین بازی کنم»؛ جمله معروفی که مرحوم منصور پورحیدری بر زبان آورد هنوز بین هواداران استقلال رد و بدل می‌شود، مخصوصا در این روزها که آبی‌پوشان حال و روز بدی دارند و در لیگ هم شروع خوبی نداشتند!

فرهیختگان: «مقصر؟ مقصر منم که نمی‌توانم بروم داخل زمین بازی کنم»؛ جمله معروفی که مرحوم منصور پورحیدری بر زبان آورد هنوز بین هواداران استقلال رد و بدل می‌شود، مخصوصا در این روزها که آبی‌پوشان حال و روز بدی دارند و در لیگ هم شروع خوبی نداشتند! در روزی که استقلال بازنده بود، مرحوم پورحیدری با گفتن این جملات هم خود را مقصر باخت دانست، هم بازیکنان را شرمنده کرد و هم‌اینکه از حمله مستقیم به آنها خودداری کرد تا تیم بیش از این به حاشیه نرود، اما استقلال امروز آدم‌هایی را کنار خود می‌بیند که موقع نتیجه گرفتن سنگ خود را به سینه می‌زنند و حمله کردن به دیگران را برمی‌گزینند.

آدم‌هایی که هیچ‌کدام کارنامه یکدست سفیدی ندارند و در لابه‌لای صحبت‌های نفرات مخالف‌شان نیمه‌پنهان‌شان رو می‌شود! نفراتی که معلوم نیست چرا روزه سکوت پیش نمی‌گیرند و به جای اتهام‌زنی به این و آن، روی نقشی که خود در پدید آوردن اوضاع امروز استقلال دارند، صحبت نمی‌کنند. استقلال حتما مشکلات مدیریتی و فنی دارد که بعد از 4 هفته فقط دو امتیاز گرفته، اما در شرایطی که برای خارج شدن از بحران به حمایت نیاز دارد از سمت خودی‌ها تخریب می‌شود.

وریا غفوری

از روزی که وریا غفوری کاپیتان استقلال شده، مشکلات این تیم افزایش یافته ‌است. رک و راست، وریا کاپیتان استقلال در شبکه‌های اجتماعی یا بیرون زمین است ولی داخل زمین هیچ نشانی از مرد بازوبند به دستی ندارد که پیش از این دست‌کم داخل زمین روی گل‌های استقلال اثرگذاری مشهودی داشت. وریا غفوری در فصل اخیر از منظر فنی کارنامه خوبی نداشته و عملکردش در زمین اصلا به چشم نمی‌آید.

کاپیتان بازنده دربی بعد از بازی یک‌بار دیگر به همان حربه قبلی روی آورد و با حمله به معاون سابق باشگاه، نقش او را در فراری دادن بازیکنان استقلال برجسته کرد تا به زبان بی‌زبانی بگوید بازیکنان فعلی استقلال در قد و قواره‌های این تیم نیستند. سخنی که اگر صحت هم داشته باشد، نباید از زبان کاپیتان تیم بیان شود. وریا به جای اتهام زدن به نفرات دیگر دنبال این باشد که حداقل به اندازه نیمی از درخشش سال قبل را نشان هوادار بدهد، بقیه پیشکش!

علی خطیر

علی خطیر چه در ایران باشد و چه در سوئیس، همیشه آماده افشاگری است و بر زبان آوردن هر چیزی که روزی راز سازمان متبوعش بوده. خطیر بعد از صحبت‌های وریا غفوری می‌توانست سکوت پیشه کند تا ادعای استقلالی بودنش را اثبات کند، اما نفت روی آتشی ریخت که وریا روشن کرده بود و چنان اسرار درون تیمی را رو کرد که بعید است بشود برای استقلال همین روزهای تلخ فعلی را هم پیش‌بینی کرد.

حمله او به وریا و افشاگری‌اش درمورد تقاضای وریا برای برکناری رحمتی، همان صحبتی بود که نباید مطرح می‌شد، چراکه تیم همین حالا هم از هم پاشیده است و نیازی نبود خطیر چنین بشکه باروتی را منفجر کند. او پیش از این گفته بود که یک عضو هیات‌مدیره (کامران منزوی) دستور حذف رحمتی را صادر کرده و حالا وریا غفوری را به این کار متهم می‌کند.

به نظر شما یک ماه دیگر خطیر چه کسی را متهم می‌کند که دستور حذف رحمتی را صادر کرده؟ از طرف دیگر سوال اینجاست که چرا باید غفوری با شما آنقدر راحت باشد که از شما حذف رحمتی را بخواهد؟ چقدر آرامش خیال داشته که حرفش پیش شما خریدار دارد که به‌راحتی پشت‌سر کاپیتان تیم صحبت کرده؟ چرا همان روز با او برخورد نکردید؟

آقای خطیر کاش سکوت کنی و در میانه این دعواها، با روشن کردن آتش‌های جدید استقلال را به حال و روز تیره‌تری نیندازی! وقتی در استقلال بودی که هر روز با یکی دعوا راه می‌انداختی و وقتی از استقلال رفتی هم آنقدر مصاحبه کرده‌ای که صدای همه بلند شده! یک مدت سکوت را امتحان کن حتی اگر به تو حمله کنند.

خسرو حیدری

خسرو حیدری امسال از فوتبال خداحافظی کرد و از استقلال جدا شد. بحثی نیست. همه هم خسرو را دوست داریم، اما صحبت‌هایی که در برنامه زنده بعد از دربی مطرح کرد، بیشتر سنگ خود را به سینه زدن بود تا دفاع از استقلال. اینکه قربانی مافیاهای فوتبال شده، یعنی چه؟ خسرو سال‌ها در استقلال بازی کرد و با تمام آدم‌های داخل باشگاه هم روابط خوبی داشت. این صحبت‌ها که او قربانی مافیا شده، یعنی چه؟

او در آخرین سال‌های فوتبالش بود و کیفیت بازی‌اش افت کرده بود و خودش هم این را می‌داند، اما کسی نمی‌تواند او را وادار به خداحافظی کند. خسرو در اوج فوتبالش استقلال را رها کرد و به سپاهان رفت، پس چرا در سال آخر عمر فوتبالی‌اش به تیم دیگری ملحق نشد! کسی که نمی‌توانسته او را به زور از فوتبال بیرون کند.

اگر در استقلال توان ادامه کار نداشت، می‌توانست به تیم دیگری ملحق شود، ضمن اینکه وقتی چشمی و کریمی دو ماه بعد از کلید خوردن تمرینات به استقلال اضافه شده‌اند، یعنی اینکه او هم می‌توانست کمی بیشتر صبر کند تا تکلیفش با باشگاه مشخص شود.

حمله به خسرو

بعد از شکست استقلال بود که یکی از مسئولان سال‌های قبل استقلال که حواشی مختلفی داشته در صفحه اجتماعی خود بدون اسم بردن از خسرو حیدری به او حمله کرد و او را ... خواند! کنایه‌های خسرو به یکی از مسئولان سابق بود که البته او هم از خجالت حیدری در آمد و او را متوهم ... خواند و یادآوری کرد که سال‌ها به او کمک کرده بود تا مجوز مغازه را گرفته و کسب‌وکاری بزند و چرا وقتی برای او سود داشته، مافیا نبوده. او حتی خسرو را به این متهم کرد که کلاه او را هم برداشته! صحبت‌هایی که طبیعتا در روزهای بعد از باخت کمکی به تیم استقلال نمی‌کند. خصوصا اینکه شخص مدنظر تهدید کرده که می‌خواهد دست خیلی‌ها را برای هواداران استقلال رو کند.

به نام استقلال، به کام خودشان

همه این نفرات سنگ خود را به سینه می‌زنند، نه استقلال. حرف‌هایشان حرف خودشان است، نه استقلال و دعواهای خود را با نام و برند استقلال انجام می‌دهند. تا استقلال دلخوش امثال شماست، کی رنگ آرامش ببیند! سکوت کنید و بیش از این تن مرحوم پورحیدری را در گور نلرزانید!

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1398/07/02
خخخخخخخ...چطور افتادنب جون هم...خدا به خیر بگذرونه....خخخخخخخ...اگه میدونستیم اینطور میشن با این باخت میگفتیم عبدی همون روز بره مدرسه و یک روز زودتر بره....خخخخخخ
پاسخ ها
تهرانی اصیل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شهر که بی کلانتر بشه قورباغه هفت تیر کش میشه ، حالا لنگیا زبون در اوردن
بدبخت اگر یکم فهم فوتبالی داشتی میفهمیدی ۲ تا تیم باندازه باشگاههای روستاههای این کشور هم بازی نکردند و یه توپی اومد شانسی رفت تو دروازه ، بخاطر این بازی و این گل شانسکی خودتون جرررر ندین
ایرانی اصل.
United Arab Emirates
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
تهرانی اصیل اگه پنالتی ناحق وتقدیمی داوربی وجدان گل میدکه مطمئناصدبارم تکرارمیشدگل نمیشدچون ناحق بودکه سوزش چندین ساله ت تسکین پیدامیکرد.کیسه بایدهمچنان غارنشین باشه. بجای این حرفای مفت کمک کنیددوباره نره دسته3.کیسه جون.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
این چه مامریتی هست که از زمان پ۶لوی تا تلان ادامه داره ؟ اخه کیسه کش این طویله تاریحش و اکثر اوزطوله هاش مافیایی و غرق در فساد بودن و هستن
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/07/02
بدبخت بیچاره چقدر خطیر بهت داده یا چه پیوندی با خطیر که بزرگ ترین خطر برای استقلال بوده و هست داری که راجب وریا و خسرو همچین غلطایی میکنی ؟! بدبخت حقیر
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/07/02
اینا تازه افشاگری هایی هست که یه معاون 6ماهه گفته، اگه دوتا باخت دیگه بیارن اونوقت تمام گندکاریها و ساخت وپاختشون با وزارت و فدراسیون و کمیته داورا و کمیته انضباطی هم رو میشه! به امید باخت کیسه در بازی‌های آتی و افشاشدن مافیای کیسه از زمان خسروانی تا امیرمافیا و....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اینها دارند همان ماموریتشان که همانا نابودی استقلال هستش انجام میدهند واین بر کسی پوشیده وپنهان نیست سناریو نابودی استقلال چندسالست که درحال اجراست وعوامل اجرایی این سناریو ریس ورزش سلطانی فر ومدیران نالایقش خطیرو فتحی توفیقی وافشارزاده و...هستن
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
خخخخ لنگی وجدان نداری. حالا خوبه حکومتی بودنتون و اینکه مورد حمایت داوری و کمیته عنضباطی و وزیر و سیاسیون هستید برهمگان آشکارشده. درضمن ازخودتون دزد تر تیم دیگه ای نیست. دزدیای پیروانی و رویانیان و و و. پولهای کثیف هدایتی ک خرج لنگ و بازیکن گرفتن وجعل و کمیته داوران شد درجهت حمایت از لنگ. قتل ک بارها تومکتبتون اتفاق افتاد.تاسیس کنندتونم ک قاتل پهلوان تختی بود. واقع بین باش کثافتکاریای خودتونو ب دیگران ربط نده.‌کثیف ترین تیم تاریخ ایران و آسیایید لنگی
بدون نام
United States
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
خانه ی فساد خسروانی از این بهتر نمیشه اصل و نصبشون همینه
بدون نام
United States
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
بگو تاج کهههیییرررررر
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1398/07/02
استقلال رو به چه روزی انداختن یک عده خائن سیاستی کثیف برای از بین بردن استقلال
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/07/02
امان ازهوادارساده.راست میگه الان موقع افشاگری بود.همشون دنبال منافع خودشونن
پاسخ ها
طرفدار فوتبال
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
واقعیت اینه استقلال به گواه تاریخ همیشه از مقامات بالا حمایت شده کسی که فوتبالو تعصبی نگاه نکنه با یه نگاه بی طرف میتونه تمام اتفاقات تاریخ دو باشگاه رو مرور کنه
satan_boy75
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
حسن یزدانی 2دقیقه کشتی گرفت 11امتیاز گرفت
استقلال 4هفته داره بازی میکنه 2امتیازداره
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/07/02
جمعش کنید بجاش چنتا توالت عمومی بزنید بهتره
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
همون یک دونه توالت عمومی بسه این تیم انقدر ها هم ارزش نداره که چند تا موال باسمش و بجاش بزنن
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/07/02
استقلال داره میره دسته یک خخخخخخخخ
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
تازه پیشرفت کرده این کیسه ها دسته سه هم بودن البته تو زمان اوجشون!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/07/02
تهرانی اصیل شما دارین جررمیخوری کاری کردی این جور بیان کردم مقصر خودتی باختین زندگی ادامه داره ورزش هست به تیمت حمایت کن ولی توهین نکن چند ساله نمیتوانین ببرین وزیر ورزش بهونه میکردین داور را ووووو حالا امثال چی یه پنالتی برای شما گرفت خودتون قبول دارین اون پنالتی را کلاه خودت راقاضی کن دیگران را توهین نکن
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/07/02
حیدری از بدی وزیر و داوری و ایناهم گفت.چون داره ازحق استقلال دفاع میکنه بهتون برمیخوره و برعلیه ش تیتر زدید؟ یا ووریا ک ازدردمردم گفته دارید میکوبینش؟ پیشکسوتان حق دارن از استقلال دفاع کنن
پاسخ ها
شاهرخ خان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اینا دفاع نمیکنن، دارن حمله میکنن!! خسرو ساز خودشو میزنه، خطیر ساز خودشو. هر کدومشون دارن دیگرونو متهم میکنن. دوای درد استقلال خونه‌تکونی اساسیه ولاغیر. کی گفته پیشکسوتا باید تو تیمهای استقلال و پرسپولیس همه کاره باشن و باعث تضعیف این دو تا تیم بشن؟ دست من بود هیچکدوم اینا رو توی ارکان تیم استفاده نمیکردم. آدمایی رو می‌آوردم که دنبال خط فکری مدیرعامل باشن. البته نه فتحی. هیئت مدیره باید مطیع دستورات مدیرعامل باشه نه اینکه خودمختار عمل کنه. شما نگاه کن به مهدی محمد نبی و ایرج کاشانی که وقتی یه سوال ازشون میپرسن اعلام بی‌خبری و بی‌اطلاعی میکنن!! اینجور آدما به درد هیئت مدیره نمیخورن. نصرالله عبداللهی و پرویز مظلومی هم به درد استقلال نمیخورن. اینا سالهاست تو استقلالند و عملکردشون مشخصه. دوستان استقلالی دشمنان تیم شما اینا هستن نه وزیر و وکیل و پرسپولیس و داورا.
شاهرخ خان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
جعفر کاشانی
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/07/02
بابا مقصر پرسپلیس که ایتقدر قوی و یک دست شده، ب پورحیدری هم بگید بگید مقصر پرسپلیسه که پنج ساله خاب خوراک را از کیسه کشا گرفته، خخخخخخ،، ب نظر من برن تو غار کیسه کشا ی چند ماه دیگه بیان بیرون
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/07/02
اونایی که اونجاشون بخاطر تاج کبیر میسوزه
انشاالله بیشتر بسوزه
اخه لنگ که رسواییش معلومه هنوز عابر بانکتون زندانه.رسوایی از این بیشتر
خدابهتون صبر بده سوزش بد دردیه
United States
16:42 - 1398/07/02
کاربر طرفدار فوتبال
ی مورد بگو که استقلال حمایت شده؟؟؟همین سه سال سلطانیفر بیشرف دیگه چکار باید میکرد حتی جام با اسنپ هم واستون فرستاد
تمام بازبکنان دارن مبگن بهشون گفتن حق ندارید به لنگ گل بزنید
پارسال به گفته کارشناسان خودتون 11 امتیاز به لنگ تقدیم کردن،سال قبلش هم 8امتیاز،بس کنید دیگه شرف هم چیز خوبیه
،دو بازی اخر فصل گذشته اوج کثافت و لجنزا. بودن فوتبال کثیف ایران بود که سلطانیفر بیشرف و تاج و داوران بیشرف ابروی ورزش ایران و بردن،حتی به علم فیزبک هم رحم نکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج