فیسبوک صفحات داعش و القاعده را بازنشر می‌کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۱۱۹۲
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۲۶۶۷
رادیو فردا (وابسته به سازمان CIA) در یکی از تازه‌ترین گزارش‌های خود اعتراف کرده که شبکه اینترنتی و به اصطلاح اجتماعی موسوم به فیس‌بوک که توسط صهیونیست معروف «مارک زوکر برگ» بنیان گذاشته و مدیریت می‌شود همچنان صفحات گروه‌های تروریستی تکفیری مانند داعش و القاعده را بازنشر می‌کند. در شکایتی که توسط کاربران این شبکه صورت گرفته و جزییات آن در اختیار خبرگزاری آسوشیتدپرس قرار داده شده، گفته می‌شود که حدود ۲۰۰ صفحه متعلق به گروه تروریستی داعش و ده‌ها مورد دیگر بازتاب‌دهنده دیدگاه‌های القاعده و سایر گروه‌های تکفیری، در فیس‌بوک بازنشر شده‌اند.

کیهان: رادیو فردا (وابسته به سازمان CIA) در یکی از تازه‌ترین گزارش‌های خود اعتراف کرده که شبکه اینترنتی و به اصطلاح اجتماعی موسوم به فیس‌بوک که توسط صهیونیست معروف «مارک زوکر برگ» بنیان گذاشته و مدیریت می‌شود همچنان صفحات گروه‌های ‌تروریستی تکفیری مانند داعش و القاعده را بازنشر می‌کند.

فیسبوک همچنان صفحات داعش و القاعده را بازنشر می‌کند

در شکایتی که توسط کاربران این شبکه صورت گرفته و جزییات آن در اختیار خبرگزاری آسوشیتدپرس قرار داده شده، گفته می‌شود که حدود ۲۰۰ صفحه‌ متعلق به گروه ‌تروریستی داعش و ده‌ها مورد دیگر بازتاب‌دهنده دیدگاه‌های القاعده و سایر گروه‌های تکفیری، در فیس‌بوک بازنشر شده‌اند.

یک سخنگوی فیس‌بوک در واکنش به این موضوع به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که «ما نمی‌توانیم تمامی این موارد را شناسایی و حذف کنیم ولی در این مورد بسیار هوشیار و فعال عمل می‌کنیم.» این در حالی است که در شکایت یاد شده همچنین اظهار شده که پیداکردن صفحات گروه‌های تکفیری ‌تروریستی در فیس‌بوک بسیار آسان است و فقط با استفاده از نام آنها می‌توان این صفحات را پیدا کرد!

چندی پیش فیس‌بوک رسما اعلام کرد که همراه شبکه‌های اینترنتی توییتر و اینستاگرام صدها صفحه و گروه در شبکه‌های اجتماعی از جمله متعلق به ایرانی‌ها که علیه رئیس‌جمهوری آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی خبر و گزارش انتشار می‌دادند را مسدود کرده است!!

از جرم‌های صفحات یاد شده که منجر به حذف و سانسور آنها توسط فیس‌بوک و توییتر و اینستاگرام شد، به گفته مسئولان این شبکه‌های اینترنتی، تأکید بر مطالبی پیرامون حرکت‌های جدایی‌طلبانه در آمریکا، شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی آمریکایی، اسلام، موقعیت عربستان سعودی در خاورمیانه، موضوعات سیاسی بریتانیا و ایالات متحده بوده است!

حال باید قضاوت کرد و بی‌طرفی و آزادی‌خواهی و حقوق بشر دوستی این مدعیان را محک زد که چگونه به بهانه مطالبی علیه وهابیون سعودی و صهیونیست‌های اسرائیلی و لشکر کشی‌های آمریکایی، صفحات ایرانی و دیگر آزادی‌خواهان را مسدود می‌کنند ولی صفحات موجودات پلیدی مانند داعش و القاعده (که البته دست پرورده همان آل‌سعود و آمریکا و اسرائیل هستند) حتی بارها و بارها بازنشر می‌شوند!

البته پیش از این نیز فیس‌بوک و به خصوص مدیرش یعنی مارک زوکر برگ، بارقه‌های حقوق بشری خود را بروز داده بودند، چنانچه در پارلمان اسرائیل، زوکربرگ توسط یکی از نمایندگان رژیم صهیونیستی تقدیر شد که برای کشتن هر فلسطینی، جایزه‌ای بالغ بر 100 سکه طلا تعیین کرده بود!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر