جیامپائولو: این بهترین میلان فصل بود
۹۱۱۹۶۱
۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
۸۲۱۹
سرمربی میلان با وجود شکست برابر تورینو از نحوه بازی شاگردانش تمجید کرد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی میلان با وجود شکست برابر تورینو از نحوه بازی شاگردانش تمجید کرد.

میلان پنجشنبه شب در هفته پنجم سری آ ایتالیا به مصاف تورینو رفت و ۲ بر یک از میزبانش شکست خورد. این سومین شکست میلان در سری آ بود. روسونری ها با ۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارند.

مارکو جیامپائولو سرمربی تیم میلان بعد از شکست تیمش برابر تورینو گفت: بازی کاملا در کنترل ما بود و تنها نتوانستیم از موقعیت هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم. متاسفانه فرصت های ما در این دیدار هدر رفت و نتوانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم و در عرض چهار دقیقه همه چیز برای تیم از بین رفت. پیاتک این فرصت را داشت تا گل دوم را به ثمر رساند ولی این موقعیت از دست رفت. با این حال باید تاکید کنم این بهترین نمایش فصل میلان بود. این خوب نیست در بازیهایی که کنترل بازی در اختیار ما است شکست بخوریم و دست خالی زمین بازی را ترک کنیم. این که خوب بازی می کنیم ولی نمی توانیم نتیجه مورد نظر را به دست بیاوریم ناراحت کننده است و باعث نگرانی می شود. باید در بازیهای آینده بیشتر کار گروهی داشته باشیم و بتوانیم فوتبال بهتری به نمایش بگذاریم.

سرمربی جدید میلان در بخش پایانی صحبت های خود گفت: من مطمئن هستم این تیم میلان کیفیت لازم را دارد تا بار دیگر به مسیر درست برگردد. امیدوارم این شکست باعث نشود تا بازیکنانم اعتماد به نفسشان را از دست بدهند. من کاملا به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم و مطمئن هستم با حضور این بازیکنان می توانیم در مسیر درست گام برداریم و پیشرفت کنیم. چیزی که مشخص است این است که میلان باید بهتر شود و چه از نظر بازی و چه کسب نتیجه پیشرفت خیلی بهتری نسبت به قبل داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج