دزد زرنگ جیب همراهان بیماران را می‌زد
۹۱۳۰۰۵
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
۱۳۳۹۱
فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری سارقی خبر داد که در ساعت ملاقات با حضور در بیمارستان‌های شمال تهران از همراهان بیمار گوشی موبایل کش روی می‌کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری سارقی خبر داد که در ساعت ملاقات با حضور در بیمارستان‌های شمال تهران از همراهان بیمار گوشی موبایل کش روی می‌کرد.

سرهنگ رضا جنتی فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بیان داشت: اخیرا تعدادی از همراهان بیمار با مراجعه به دفتر انتظامات بیمارستان‌های شمال تهران در خصوص سرقت گوشی شان در ساعت ملاقات در بیمارستان‌ها شکایت داشتند.

وی با بیان اینکه سرقت‌ها در ساعت ملاقات اتفاق می‌افتاد، ظن ماموران مبنی بر اینکه سارق یا سارقان به عنوان همراه در بخش‌های عمومی تردد دارند، قوت گرفت، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط یک نفر انجام می‌شود و در تحقیقات بعدی چهره سارق شناسایی و تصویری از چهره این متهم در اختیار ماموران انتظامی بیمارستان‌ها قرار داده شد.
وی گفت: ماموران بیمارستان‌ها ضمن کنترل تردد افراد عبوری، سارق را در بیمارستان شناسایی و موفق شدند وی را که پس از سرقت موبایل یکی از همراهان بیمار، قصد خروج از بیمارستان را داشت دستگیر و به دفتر پلیس منتقل کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: سارق که در ابتدا منکر هرگونه جرم ارتکابی بود، با دیدن تصاویر ضبط شده لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: از یکی از شهرستان‌ها به شهر تهران برای یافتن کار مراجعه کرده است و، چون شب‌ها محلی برای خوابیدن نداشت به بیمارستان‌های شمال تهران مراجعه و در قسمت استراحت همراهان بیمار می‌خوابیده که یک شب گوشی یکی از همراهان را سرقت و این اولین سرقت موجب شد که در طول یک ماه اخیر که به تهران حضور دارد مرتکب ۲۰ فقره سرقت گوشی همراه بشود.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1398/07/08
دستش رو باید قطع کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
زبان تر هم باید برید:
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/07/08
دزد زرنگ نیست قانون ضعیف است ....
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1398/07/08
هر کی از دهات پا میشه میاد تهران همینه دیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
نکشمون بچه تهرون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
توی شهرستانها شغل ایجاد کنند کسی راغب نیست تهران بیاد
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/07/08
دروغه صد بار می آیند اطاق بیمار وهمراهش را چک میکنند کارت همراه میگیرند ممکنه ساعت ملاقات چنین کاری کرده باشه اونهم تخت همراه جمع است اجازه نمیدند روز تخت باز کنی فیلم بازی میکنند خوب بی کار و بی پول باید چکار کنه اومده حقش را از مرفهان بی درد بگیره
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1398/07/08
همچین میگه دهات انگارتهران اروپاست
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/07/09
اگه زرنگ بود گیرنمی افتاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج