کیانوش عیاری: فقط به خاطر پول به تلویزیون آمدم
۹۱۳۱۲۴
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
۲۲۶۳
کیانوش عیاری؛ کارگردان سریال «روزگار قریب» و فیلم‌های توقیفی «خانه پدری» و «کاناپه» در مصاحبه‌ای با ایسنا گفت:. از همان اولین فیلمی که برای سینما ساختم، تمامش با شکنجه بوده است. اگر هم فیلمم امکان اکران پیدا می‌کرد، شرایط اکرانی را برایش در نظر گرفته بودند که نابود شود و اینجوری همه‌ی فیلم‌هایم را به فلاکت رساندند.

برترین‌ها: کیانوش عیاری؛ کارگردان سریال «روزگار قریب» و فیلمهای توقیفی «خانه پدری» و «کاناپه» در مصاحبه ای با ایسنا گفت: از همان اولین فیلمی که برای سینما ساختم ، تمامش با شکنجه بوده است. اگر هم فیلمم امکان اکران پیدا می‌کرد ، شرایط اکرانی را برایش در نظر گرفته بودند که نابود شود و اینجوری همه‌ی فیلم‌هایم را به فلاکت رساندند.

کیانوش عیاری: فقط به خاطر پول به تلویزیون آمدم

بنابراین وقتی من را به صورت کامل و برای تمام فیلم‌هایم ، بدهکار کردند ، تنها راهی‌ که می‌توانستم پول دربیاورم و پول نزول‌خوارهای طماع را بدهم ، همین سریال‌سازی بود که به آن فکر کردم. بنابراین «روزگار قریب» را ساختم و از طریق آن توانستم بدبختی‌هایی را که وزارت ارشاد وقت برای من به وجود آورده بودند ، مستهلک کنم.

در یک مصاحبه‌ای که با شبکه خبر تلویزیون داشتم ، خبرنگار گفت که من با نگرشی که در جامعه داشتم وارد عرصه‌ی تلویزیون شدم و سریالی همچون «روزگار قریب» را ساختم ، که من گفتم ، نه! اصلا اینطور نیست ، من فقط به خاطر به دست آوردن پول که بتوانم از شر نزول‌خوار جماعت راحت شوم ، به تلویزیون آمدم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/07/08
اینم که هر روز یه چی میگه
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1398/07/08
مگه بقیه برا چی آمدند ؟ مثلا مهران مدیری ، شریفی نیا ، داریوش ارجمند و ... !
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/07/08
برای صدا و سیمای میلی فیلم میساختی ،الان میلیارد ر بودی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج