شناسایی و پایش منابع آلاینده در حریم شهر تهران
۹۱۳۲۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
۴۲۴۴ 
در نشست مشترک اداره کل محیط زیست و اداره کل حریم شهر تهران تاکید شد
در نشست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اداره کل حریم شهر تهران بر شناسایی و پایش منابع آلاینده در حریم و برنامه‌ریزی و تعامل دوسویه جهت نظارت میدانی حریم و تعیین ضوابط و مقررات تاکید شد.

خبرگزاری در نشست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اداره کل حریم شهر تهران بر شناسایی و پایش منابع آلاینده در حریم و برنامه‌ریزی و تعامل دوسویه جهت نظارت میدانی حریم و تعیین ضوابط و مقررات تاکید شد.

شناسایی و پایش منابع آلاینده در حریم شهر تهران

با توجه به وسعت حریم شهر تهران و موضوعات مشترک محیط زیستی، نشستی با اداره کل حریم شهر تهران درباره موضوعات مرتبط برگزار شد. در این نشست بر احداث پارک‌های انرژی در محدوده حریم شهر تهران و پایش‌های مشترک فی مابین اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار و اداره کل حریم شهر تهران در راستای جلوگیری از تخلفات زیست‌محیطی و نظارت بر پروژه‌های صنعتی داخل حریم تاکید شد و اقدامات مشترک با اداره کل حریم جهت ارائه راه حل‌های لازم و مناسب جهت برطرف کردن این موضوعات مطرح شد.

در این نشست بر ساماندهی گلوگاه‌های شهر تهران جهت کنترل جمعیت سگ‌های بدون صاحب و اجرای پروژه‌های مشترک نیز تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اداره کل حریم آمادگی خود را در این نشست جهت اجرای طرح‌های پایلوت محیط زیستی اعلام کرد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1398/07/08
ایران فقط تهران نیست ما درروستا چشین همدان در حسرت اسفالت کوچه هامون مانده ایم خدا میداند با هر نسیمی چقدر خاک به هوا بلند میشود.
بیایید نگاه کنید
پاسخ ها
حیدری
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
بابا دلت خوشه
تمام ایران از سوء مدیریت و فساد رنج می‌برند. تهران و شهرستان نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج